Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III w Azji lub Ameryce Południowej?

31 postów w tym temacie

Konkwistadorzy raczej odpadają bo akcja AC II i AC:B dzieje się właśnie w tym samym czasie. Azja już była, Europa też co prawda, a od Rewolucji francuskiej do wojny secesyjnej jest odstęp 72 lat i myślę ze można byłoby to jakoś połączyć, np jeden z przodków Desmonda (oczywiście Assassyn;) )w wyniku rewolucji francuskiej usieka z Francji do USA, nowego świata i tam rodzi się pierwszy amerykański przodek Desmonda, który np bierze udział w wojnie secesyjnej, w którą umoczeni są potomkowie zakonu Templariuszy, którzy też przyczynili się do wybuchu rewolucji we Francji- wiecie chodzi mi o takie dwa w jednym, by być na 2 kontynentach, trochę we Francji, trochę w USA- gra mocno by była rozbudowana ale : 1) wyjaśniałaby przeprowadzkę przodków Desmonda z Europy to USA, 2) mielibyśmy 2 ważne wydarzenia- Rewolucja francuska (w zasadzie jej skutki) i Wojnę Secesyjną- gra jak nic na 50-60 godzin (z ograniczeniami może 45-50 w przybliżeniu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japonia to ciekawy pomysł ale sami pomyślcie... przedek Desmonda + Shinobi = Desmond ze skośnymi oczami?!
Już prędzej jestem skłonny uwierzyć że Francja ale byłoby fajnie gdyby akcja mogła się toczyć w Rosji w czasie rewolucji lub w okresie 2 Wojny Światowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byle nie w czasach wspolczesnych, bo to sie z tego takie GTA z parkourem zrobi. Bron palna powinna spelniac marginalna role, bo zupelnie zmieni postac rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytawszy artykuły o ninja, samurajach i historii Japonii uważam, że nieosadzenie akcji AC III w tym kraju będzie zbrodnią na społeczności fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ameryka Południowa ciekawa w sumie, duże pole do popisu, bo np o cywilizacjach Majow, Aztekow malo wiemy, więc można dużo rzeczy od siebie dodać a twórcy AC udowodnili już nie raz nam, że kreatywności im nie brakuje. Azja też ciekawa oczywiście ale jeśli akcja przeszłaby do np Japoni to chyba wkurzałoby mnie patrzenie się ciągle na te niskie, skośno okie postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować