Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III w Azji lub Ameryce Południowej?

31 postów w tym temacie

No nie wiem czy żart, bo screen pojawił się dziś, a dziś nie ma Prima Aprilis..

Poza tym w ciągu roku przecież wydali AC2 i ACB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Zax to był raczej Prima Aprillis
@Pajonk78 niee to nie żart z datą premiery - nowy AC ma być w tym roku (na konsolach)

A co do umiejscowienia to ostatnie wydarzenia w DLC Da vinci.... mówi raczej o Wojnie Secesyjnej (koordynaty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prędzej Azja moim zdaniem. Ale jeśli już to AC3 powinien być osadzony w przyszłości. Nasz bohater zamiast w animusie to sam powinien biegać po futurystycznej metropolii. Przy całej tej technice i fabule gry to aż prosi się o takie zakończenie serii. No chyba że Ubisoft planuje z AC zrobić kolejnego tasiemca i ciągnąć go przez wszystkie możliwe epoki i lokacje. Myślę że jednak zakończenie w dobrym stylu było by lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby w Polsce gdzieś koło rozbiorów umieścić akcję. To by było ciekawe, a Azja jakaś za nudna dla mnie. Dobre na jakąś specjalną wersję dostępną tylko dla Chińczyków, a Ameryka Płd źle mi się kojarzy od kiedy jakiś geniusz wymyślił żeby Max Payne 3 dział się w Brazylii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhmm... akcja pierwszej części toczyła się przecież w Azji, a pobyt Desmonda to raczej USA. Więc z tą Europą to bym nie przesadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra musi byc umiejscowiona gdzies gdzie bedzie sporo wysokich budynkow - zeby bylo na co sie wspinac i co synchronizowac. Pomysl z Rewolucja Francuska mi sie podoba - chyba najbardziej z wszystkich wyzej wymienionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 10:05, Laston napisał:

Ekhmm... akcja pierwszej części toczyła się przecież w Azji, a pobyt Desmonda to raczej
USA. Więc z tą Europą to bym nie przesadzał.


Raczej na bliskim wschodzi.... który jest teoretycznie częścią Azji. Ale chodzi raczej o tą dalszą Azję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Azja - klimaty ninja jakoś mi nie podchodzą jeśli chodzi o AC. Poza tym mam nadzieję, że zmniejszą tą "otwartość" świata. W trójce po prawdzie przez większość czasu to spełniało rolę malo znaczącego fillera i Rzym w całe się nie zmieniał tak jak to promowano. Poza tym fajnie byłoby jakby zakonczyli to na trylogii. Po ostatniej walce w AC2

Spoiler

z teleportującym się papieżem

to jedyne czego w tej grze brakuje to dinozaura z laserami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 10:12, cHICEK napisał:

Raczej na bliskim wschodzi.... który jest teoretycznie częścią Azji. Ale chodzi raczej
o tą dalszą Azję :P


Teoretycznie? Bliski wschód to JEST Azja, koniec kropka. Ameryka Płd? Może być. Konkwistadorzy, inkwizycja, piraci. Azja w ogóle do mnie nie przemawia.
FlankerD zimna wojna to rzeczywiście ciekawy okres, i akcja mogłaby się dziać w paru krajach, co by było logicznie wytłumaczone fabularnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azja byłaby ciekawa. Ameryk Płd wydaje się bardziej w klimacie, bo wiele legend o skarbie templariuszy miesza się ze złotymi miastami i konkwistadorami, jako potomkami templariuszy, więc to jest bardziej prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować