Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pudełka z edycji kolekcjonerskiej pierwszego i drugiego Wiedźmina łączą się w jedną całość

103 postów w tym temacie

Czy tylko ja uważam, że Wiedźmin 2 jest pomyślany od A do Z? Brawo! To jest pełen profesjonalizm i inne firmy tylko mogą się od CDPR uczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy w sklepie dostaniesz grę już 13 maja [jak wszyscy którzy zamówili EK kurierem lub na odbiór osobisty z punktu] jak premiera jest równo 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden news sponsorowany. Tym razem nawet nie jest podpisany przez konkretnego redaktora (widocznie wstyd komukolwiek by było się pod tym podpisać). Zresztą to samo pojawiło się na stronie CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 14:57, Wojman napisał:

> Mam pytanie. Czy wiedźmin 2 będzie powiązany ze steam?

Nie. Chyba, ze kupisz wersje cyfrowa ze steam.

Na steam da się wiedźmina 2 kupić? Jeśli tak to ja mam pozamiatane... mnie steam z uporem maniaka ściąga gry z serwerów za miast instalować grę z płytki... :/ Mam tylko małą nadzieję, że wiedźmin 2 nie będzie chciał steam do instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 19:23, Vivek1 napisał:

Na steam da się wiedźmina 2 kupić? Jeśli tak to ja mam pozamiatane... mnie steam z uporem
maniaka ściąga gry z serwerów za miast instalować grę z płytki... :/ Mam tylko małą nadzieję,
że wiedźmin 2 nie będzie chciał steam do instalacji.


Nie, wersja pudelkowa nie bedzie wymagala steama, wiec nie masz sie czego obawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 16:34, Konrad512 napisał:

Jak to jest z tymi 9999 egzemplarzami? To tylko nakład Polskich kolekcjonerek? W końcu
ta sama edycja jest sprzedawana w USA.


Tak, te 9999 egzemplarzy jest na rynek PL. USA i inne kraje maja swoja wlasna pule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 16:51, karolekx23x napisał:

A jak sa osoby an allegro i EK wystawiają an sprzedaż to jest wyłączność, można tak ?


Ci co wystawiaja na allegro EK Wiedzmina 2 chca po prostu zarobic na niewiedzy uzytkownikow. Ci sprzedawcy tez maja gre z jednego zrodla - sklepu gram.pl. Po prostu zamawiaja po dwie sztuki i albo jedna sobie zostawiaja, a druga sprzedaja, albo i sprzedaja obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem EK zaraz po tym jak została wypuszczona do sprzedaży, bo to jest TO!... Potem ochłonąłem i stwierdziłem, że podziękuję postoję. Spójrzmy na to spokojnym okiem... Co w EK warte jest 130 zł więcej niż to co znajduje się w podstawowej edycji premium? Mamy jakieś tam artbooki, dobra niezła sprawa, ale przez pierwsze 2tyg. Z własnego doświadczenia wiem (ek np. Wieśka Pierwszego i GOthica III), że takie artbooki z reguły stoją na półce i się kurzą... Takie jest moje zdanie. Idźmy dalej. Temerska moneta... Wow!... Chociaż nie, po kiego grzyba mi ta moneta? Naklejki i papierowe figurki.... (czy to wymaga komentarza?) Kości do gry to tylko dla maniaków chyba ale jeszcze ujdzie... No i zastanówmy się... Czy artbook, i kości do gry warte są 130zł?
Ofc jest jeszcze Niesamowita, Powalająca i Olśniewająca głowa Wieśka! Kolejny obiekt który będzie stał i się kurzył...
Zdaję sobie sprawę że są ludzie którym taki zestaw sprowadzi banana na twarzy, który nie zejdzie przez długi czas. Niemniej jednak z mojego punktu widzenia jest to zdzierstwo... Haters will hate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 20:08, Wojman napisał:

Ci co wystawiaja na allegro EK Wiedzmina 2 chca po prostu zarobic na niewiedzy uzytkownikow.
Ci sprzedawcy tez maja gre z jednego zrodla - sklepu gram.pl. Po prostu zamawiaja po
dwie sztuki i albo jedna sobie zostawiaja, a druga sprzedaja, albo i sprzedaja obie.


Czyli technicznie rzecz ujmując nie można zapewnić, że np w Empiku nie będzie możliwy zakup jednej czy dwóch sztuk :P (czepialstwo mode off)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 20:29, W1tch3r napisał:

zamówiłem EK zaraz po tym jak została wypuszczona do sprzedaży, bo to jest TO!... Potem
ochłonąłem i stwierdziłem, że podziękuję postoję. Spójrzmy na to spokojnym okiem... Co
w EK warte jest 130 zł więcej niż to co znajduje się w podstawowej edycji premium? Mamy
jakieś tam artbooki, dobra niezła sprawa, ale przez pierwsze 2tyg. Z własnego doświadczenia
wiem (ek np. Wieśka Pierwszego i GOthica III), że takie artbooki z reguły stoją na półce
i się kurzą... Takie jest moje zdanie. Idźmy dalej. Temerska moneta... Wow!... Chociaż
nie, po kiego grzyba mi ta moneta? Naklejki i papierowe figurki.... (czy to wymaga komentarza?)
Kości do gry to tylko dla maniaków chyba ale jeszcze ujdzie... No i zastanówmy się...
Czy artbook, i kości do gry warte są 130zł?
Ofc jest jeszcze Niesamowita, Powalająca i Olśniewająca głowa Wieśka! Kolejny obiekt
który będzie stał i się kurzył...
Zdaję sobie sprawę że są ludzie którym taki zestaw sprowadzi banana na twarzy, który
nie zejdzie przez długi czas. Niemniej jednak z mojego punktu widzenia jest to zdzierstwo...
Haters will hate...


Doszedłem do tego samego wniosku i anulowałem zamówienie na Wieśka 2. Poczekam na recenzje, jeśli będą pozytywne, to kupię wersję podstawową. Nie ma się co spieszyć i podniecać.

Nie zależy mi na dopasowaniu pudełek, gdyż to z Wiedźmina 1 i tak leży w szafie - bo nie mam gdzie dać artbooków, mapek, "wiedźmińskiego wisiora", sorry, breloka...

Niemniej jeśli ktoś lubi tego typu gadżety (i posiada EK Wiedźmina 1) to ucieszy go fakt, że CDP Red wpadli na ten bądź co bądź fajny pomysł.
Ja jednak dziękuję, postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Tobie robi to różnicę, to spoko. Mnie nie robi. Poza tym nie wiedziałem, że tak się to rozróżnia. To jakiś oficjalny podział? Możesz podać linka do definicji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 16:51, karolekx23x napisał:

A jak sa osoby an allegro i EK wystawiają an sprzedaż to jest wyłączność, można tak ?

Na Allegro wystawiają osoby, które kupią EK u nas :D
Czyli oczywiście będziesz mógł kupić na Allegro EK, ale za cenę wyższą niż ta u nas.
Jeśli na Allegro albo w jakimś sklepie internetowym widzicie EK w cenie niższej niż 229, to znaczy, że jest to fejk vel naciąganie.
Jedynym pierwotnym źródłem zakupu polskiej EK w Polsce jest gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować