Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny poradnik do gry Wiedźmin 2 trafi do sprzedaży, kup go w sklepie gram.pl

86 postów w tym temacie

Też nie kupię, ale jedną rzecz musze napisać: to co tu widzę jakościowo wyglada bardzo dobrze. Pierwszorzędna robota, widać że wzorowali się na poradnikach Prima (mam taki jeden w domu - do Blue Dragon''a - ponad 300 stron) - a to spory komplement :)

Dobrze widzę, że wydaje to w Polsce Axel Springer ?

ps. Cena jest absolutnie niezaporowa - niecałe 30 zł. to wręcz grosze. Marudzących nie rozumiem - to jest przecież rzecz nieobowiązkowa, wszelkie (darmowe) solucje pojawia się przecież na necie. A jak ktoś chce mieć coś ładnego na półce z książkami to te kilka złotych wysupła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy. Teraz lepiej wydać jakieś pierdoły w kiepskim stylu a gracze i tak będą toczyć panię, jaki ten świat niesprawiedliwy. Bo nie dostali tego, bo mają to a chcą coś innego.

Tak można cały czas, jakoś nieszczególnie mnie to rusza, niech krzyczą ;]

RED jasno daje do zrozumienia, że grywalną wersję gry zobaczymy dopiero wtedy gdy odpalimy ją u siebie. Choć zgodnie z zapowiedziami mamy przed premierą zobaczyć coś więcej poza tysiącem w moim odczuciu nic nie wartych screenów. Dalej czekam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie ale wolałbym się upewnić:
Czy jeśli złożyłem zamówienie na EK i przypisano mi numer z przedziału 0001-1000 to czy po prośbie o edycję zamówienia i dodanie poradnika numer mojej kolekcjonerki zostanie taki sam czy zmieni się na ten z przedziału 1001-9999?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 zł nie jest dużo, majac edycje premium, ale Ci co zamówili Ek na pewno sa zdenerwowanie i sie nie dziwie bo płacąc jeszcze nie maja tego lepszego poradnika.
Nawet sie nie zdziwię jak niektórzy zrezygnują z EK.

Jak zakupie edycie premium to ten przewodnik sobie kupie bo arzem to i tak nie duzo 120 zł, ale chciałbym zakupic koszulke, mam nadzieje ze też będzie do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak na poradnik tych rozmiarów (155 stron to całkiem sporo) to cena jest dość nie duża.
Może kupie dla samego opisu tworzenia Wieśka 2, bo grał z solucją na pewno nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy poradnik ów będzie do kupienia,np.w Empiku,czy tu też Gram.pl ma wyłączność na sprzedaż?
czy jak zechcę dodać go do mojego zamówienia na EK to czy nic się z owym zamówieniem nie popląta i czy,np.na odbiór EK nie będę musiał czekać do momentu aż ów poradnik zostanie ukończony i dodany / fizycznie / do zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena ok. Fakt, szkoda, że gdy mówili o kolekcjonerce i poradniku w niej, to nie zaznaczyli, że będzie to wersja uboższa, a bogatszą trzeba będzie dokupić.

Inna sprawa, że i tak nie kupię poradnika. Moim subiektywnym zdaniem totalnym lamerstwem jest przechodzenie gry z poradnikiem - równie dobrze można nie przechodzić jej wcale, skoro ma się wszystko powiedziane, co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że są dwa oficjalne poradniki, jeden dostaniemy z grą, a drugi możemy sobie kupić. Oczywiście ten do kupienia będzie ładniejszy i lepiej wykonany, co podważa "najwyższą jakość" tego co dają do EK. Nie chodzi o to, że każdy musi to kupić, ale nie podoba mi się "żebranie" o pieniądze. Wydawanie tego samego 2 razy tylko po to żeby ci co zapłacą 20 zł więcej mieli lepsze wydanie poradnika. Psuje mi to opinię o CDP.

Zostanę więc przy tym poradniku który dostane w zestawie, bo i tak wolę wszystko przejść sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy każdym pierwszym podejściu do danej gry zawsze gram na czysto, be żadnego poradnika, ot coś sknocę - moja wina, moja wersja danej historii.
Aczkolwiek kolejne fajnie czasem zaliczyć z jakimś guidem podręcznym, co by konkretną ścieżkę czy konkretne dialogi czy niuanse fabularne odkryć, do tego taki bajer jak obszerny porządny poradnik może się przydać.

Nie mniej podzielam twoje zdanie - najprzyjemniej się gra po swojemu =)

A sam poradnik...hmm jak mi go dorzuca za 19zł do kolekcjonerki, może zamówię ale tylko jako przedmiot stricte kolekcjonerski, do ozdoby samego pakietu i do poczytania w wolnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było wiadome że Wiedźmin 2 jest popularniejszym, bardziej rozpoznawalna marką niż cześć pierwsza i w każdy sposób będą chcieli zarobić. Poradnik to początek, będzie mnóstwo gadżetów, narazie nie zamawiam bo może jak wyjdą inne i zamówię raz i te które mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie coś jest sens robić jedynie w przypadku otwartych cRPG''ów albo sandboksów jeśli ma się opłacać,a najlepiej w formie takiego małego kompendium.Ale zawsze może się komuś przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji swojej choroby łykam wszystko co ma logo Witcher bez zapitki. Zamiast hejtować poczekajcie do premiery, mogę się założyć, że już kilka dni po niej będą poradniki w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować