Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny poradnik do gry Wiedźmin 2 trafi do sprzedaży, kup go w sklepie gram.pl

86 postów w tym temacie

Dzięki za tipa :) Teraz będę mógł zamawiać od nich, bo Brady jakoś sam nie chce do Polski wysyłać. Mam tylko nadzieję, że akceptują nasze karty, bo musiałbym się bujać z Pay Palem.
Jeszcze raz dzięki :)

Hmm, ciekawy jestem czy ten przewodnik po Wiedźminie będzie w miarę dokładny, aby gdzieś nie utknąć jakby próbować po trochu wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 00:57, kamyl-mega napisał:

"Nasza" gra, a takie coś odstawiają... Bez jaj, w 1 było to w cenie, a tutaj taki wybryk...
1.04 powinni to info puścić, byśmy się pośmiali.


W czesci pierwszej poradnik w twardej oprawie wraz z informacjami o produkcji byl w zestawie? Gdzie? Poradnik taki zwykly jest w zestawie z Edycja Premium i Edycja Kolekcjonerska. Ten poradnik Axela to zupelnie inny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 22:09, maniekk napisał:

Dzięki za tipa :) Teraz będę mógł zamawiać od nich, bo Brady jakoś sam nie chce do Polski
wysyłać. Mam tylko nadzieję, że akceptują nasze karty, bo musiałbym się bujać z Pay Palem.
Jeszcze raz dzięki :)


Nie ma sprawy. Cieszę się, że komuś przyda się to info.

Dnia 09.04.2011 o 22:09, maniekk napisał:

Hmm, ciekawy jestem czy ten przewodnik po Wiedźminie będzie w miarę dokładny, aby gdzieś
nie utknąć jakby próbować po trochu wszystkiego?


Mam zamiar zrobić opis amerykańskich poradników i osobny wpis konkursowy. Może coś z tego wykorzystają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 20:54, Backstabber napisał:

Najpierw trzeba sobie zadać pytanie, czy nie fajniej samemu przejść grę. :D


Ja raczej jak nie mam problemu z przejsciem samemu to nie zaglądam do poradnika, spoglądam po przejściu gry wtedy co mogłem zrobic inaczej i jakie misje poboczne przegapiłem. Zawsze poradnik sie pzryda, teraz pytanie czy dla mnie wystarczy poradnik z pudełka czy mieć gruby 144 stron i na koncu ciekawe rzeczy do poczytania.

20 zł to nie majatek, inaczej by sie podchodziło ajk by kosztował o wiele wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować