Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny poradnik do gry Wiedźmin 2 trafi do sprzedaży, kup go w sklepie gram.pl

86 postów w tym temacie

Bez przesady, to powinno się znaleźć w tej najbardziej wypasionej wersji, ale co tam, liczę na dobre DLC i grę, za to mnie CDP Red ma ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 21:34, Liqid napisał:

To może jeszcze solucję do Tormenta z motywem przewodnim: "Klikamy dialog numer 3, następnie
1 i znowu 3" ...


Akurat poradnik drukowany do Planescape: Torment mam i to w formie ksiazeczki. Kiedys daaawno temu byl dodany do chyba czasipisma Gry Komputerowe czy jakos tak to sie nazywalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 23:32, towarzysz90 napisał:

W ogóle co to za przyjemność grać w grę z poradnikiem czy solucją ?


To dodatek do gry, z którego nie musisz korzystać. Ja traktuje poradniki jako część gry i sięgam do nich po przejściu gry. W necie jest wszystko, ale zapach druku nie da się zreplikować. Często są w nim zawarte dodatkowe szkice i przemyślenia projektantów gry. Bardzo dobrze, że wyszli z taką inicjatywą, bo w Polsce są gracze-kolekcjonerzy i zainwestują kilka dodatkowych groszy. Na zachodzie to standard. A 30 zeta nie majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać bo i Edycja Premium i Kolekcjonerka są naprawdę bogato wydane a drukowany poradnik to pozycja, z której nie każdy gracz lubi korzystać. Kto będzie zainteresowany to sobie zamówi i dołoży do pozostałych dodatków, tym bardziej, że cena 20zł (przy zamówieniu z grą) jak za takie wydanie jest naprawdę atrakcyjna. Ja już domówiłem do mojej kolekcjonerki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam sie zastanawiam nad zakupem, ale poradnik w edycji premium jest wiec 2 ze większy nie wiem czy będzie potrzebny, al e kulisy powstawania gry i inne chyba bardziej mnie ciekawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30zł za Poradnik + wysyłka eh. Mam EK 1cz. i był ładny i przyjemny poradnik którego praktycznie nie używałem, ale żeby jeszcze za takie coś płacić osobno bez przesady. CDP co wy robicie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniał Mario, na zachodzie drukowane, GRUBE poradniki do gier to standard. W każdym sklepie dla graczy znajduje się osobne stoisko z dużymi poradnikami do praktycznie każdego głośniejszego tytułu. Pasjonaci kupuję je, bo można je kolekcjonować, odnosić w razie nierozwiązywalnej zagadki w grze, a także po prostu przeczytać po przejściu gry aby poznać alternatywne ścieżki, których nie podjęło się w trakcie rozgrywki. Bardzo fajna sprawa i cieszy mnie, że CDPR chce to wprowadzić do Polski.
Kiedyś w Polsce była seria poradników do gier. Ukazywały się co miesiąc, ale projekt padł bodajże po trzecim czy czwartym wydaniu. Samemu posiadam jeden egzemplarz (HoMM IV), do którego dołączona była płyta CD z demem HoMM III, tapetami, modami, patchami i całą masą innych pierdół i gadżetów powiązanych z daną grą. Kojarzę jeszcze, że inne wydanie dotyczyło pierwszego Neverwintera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 22:54, dark_master napisał:

Liquid - akurat solucja do tormenta to dobra rzecz - możliwości jest tyle, że przechodząc
grę i 5 razy można na coś nie wpaść. Dobre by wiedzę uzupełnić.

Traktuj to co napisałem dosłownie ;P Głębia fabularna Tormenta jest ogromna i zawsze można coś pominąć, ale poradnik dla nieczytających dialogów byłby czymś kuriozalnym - może ktoś gra w niego dla walk Oo...

NintendoPassion - jasne, wiem, że uogólnianie jest złe, ale widzi mi się to nieco podobne do sytuacji... oświatowej. USA ma najlepsze uczelnie na świecie, co nie znaczy, że patrząc na społeczeństwo to najlepiej wyedukowany kraj. Trochę czułem się oszukany nie mogąc znaleźć dobrej księgarni w kilku centrach handlowych, raz trafiłem na jedną z wyłącznie literaturą religijną jak np. "Bible for a princess". Może źle szukałem też możliwe, ale ze sklepami multimedialnymi takiego kłopotu nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 17:02, Sandro napisał:

Kojarzę jeszcze, że inne
wydanie dotyczyło pierwszego Neverwintera...


Dokładnie,sam takowy posiadam
a w kwestii USA to jesteśmy daleko w tyle:
są tam,min,sklepy,księgarnie z samymi komiksami,gdzie u nas o amerykański komiks trudno,zostaje tylko drogi Świat Komiksu ...
są artboki do prawie każdej gry i każdego filmu
są też pełne wydania DVD/BD filmów,które u nas są '' wykastrowane '' z dodatków i dodatkowych płyt
niestety,w tych kwestiach jesteśmy jeszcze daleko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja zamówiłem (napisałem do gram.pl), niech dorzucą do kolekcjonerki. Mam nadzieje że tak to zapakują, że nie będę miał odciśniętego poradnika na pudełku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 09:25, davis87 napisał:

ale ten poradnik bedzie mozna kupic w innym sklepie, nie tylko u was?


Tak, powinien byc do nabycia w sklepach typu Empik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 19:09, Ostrowiak napisał:

>jakem wierny fan całej serii.
z deja na wyrost, nawet sequel nie wyszedł jeszcze :)


Versus jest od dawna na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować