Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano Disciples III

123 postów w tym temacie

Orkowie w grze byli od początku, tyle że jako neutralne bandy na mapie. Disciples zawsze wyróżniało to, że każda rasa byłą dobrze fabularnie opisana i miałą co robić, nie pchano nowych na siłę "żeby było więcej i mozna było isę chwalić w reklamach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby szykowała się gra lepsza od HoMM V?? Mroczny klimat, zbroje widoczne na herosie, poruszanie się jednostek, możliwość używania czarów na mapie i podczas walki - wszystko to może złożyć się na doskonałą strategię turową, mam nadzieję, że multiplayer też będzie wymiatał (multi w demo HoMM V już wciąga:)).

I oczywiście - muszą być Nieumarli!! Toż to moja ulubiona rasa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie. Czy to że zapowiedź o Disciples III pokazuje sie na stronach CD Projektu oznacza, że to właśnie CDP będzie w przyszłości dystrybutorem tej gry?
Byłoby nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym żeby były takie rasy: Imperium, Legiony Potępionych, Hordy Nieumarłych, Górskie Klany i chciałbym żeby Strategy First wymyślił nową rasę którą można by było grać.


A tak BTW. Mam dzisiaj imieniny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie ucieszyłem gdy zobaczyłem ten news ale dowiedziałem sie że niema nieumarłych =( =( =( to była moja ulubiona rasa! A oni ją bezczelnie wywalili !!!!! Świat schodzi na psy... jeśli nie będzie zdechlaków to niekupie tego nawet jeśli mi dopłacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez napewno będą nieumarli niema się co martwić, jak i imperium to i nieumarli i tak ma być!<ps: a co z rozmowami na koniec tygodnia? Macie racje, wam tez się nalezy troche odpoczynku:)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak mają być Nieumarli to ja bym chciał jeszcze jedną nową rasę!
(Wiem że się powtarzam ale może ktoś ze Strategy First wejdzie na forum Gram.pl i może spelni nasze prośby ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 10:58, Sebacom napisał:

Przeciez napewno będą nieumarli niema się co martwić, jak i imperium to i nieumarli i tak ma
być!<ps: a co z rozmowami na koniec tygodnia? Macie racje, wam tez się nalezy troche odpoczynku:)>


Powiem tak, w oficjalnym ogłoszeniu o pracach nad D3 jest mowa o trzech rasach i nie ma wśród nich nieumarłych.
Jak nie wierzysz to przeczytaj: http://www.strategyfirst.com/press/DisplayArticle.asp?sLanguageCode=EN&iArticleID=3276

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 11:21, Daimon_Frey napisał:

> Przeciez napewno będą nieumarli niema się co martwić, jak i imperium to i nieumarli i
tak ma
> być!<ps: a co z rozmowami na koniec tygodnia? Macie racje, wam tez się nalezy troche
odpoczynku:)>

Powiem tak, w oficjalnym ogłoszeniu o pracach nad D3 jest mowa o trzech rasach i nie ma wśród
nich nieumarłych.
Jak nie wierzysz to przeczytaj: http://www.strategyfirst.com/press/DisplayArticle.asp?sLanguageCode=EN&iArticleID=3276

Imperium legiony potępionych i elfy? Mam nadzieje że dodadzą nieumarłych bo to była bardzo fajna rasa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować