Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano Disciples III

123 postów w tym temacie

Coś tu jest nie tak. Przecierz nie powinno być legionów potępionych(kto grał w Bunt Elfów, wie dlaczego) a nie Nieumarłych! I co się niby stało z górskimi klanami?! Gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiem Ci dlaczego nie ma być nieumarłych:celem Mortis było wskrzeszenie do życia Galleana(był jej kochankiem kiedyś) a jak tego dokonała to on się przeraził bo zaobaczył czym się stała(na początku była boginnią wodnych stworów czy jakos tak) i ją zostawił więc jej nowym celem była zemsta na nim i na elfach(to jego lud) i w ostantniej misji nieumarłych w powrocie Galleana pokonujesz cielesne wcielenie Galleana więc nie ma już przed sobą jakiś specjalnych celów.nieumarli moga iść spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 11:42, morling napisał:

Coś tu jest nie tak. Przecierz nie powinno być legionów potępionych(kto grał w Bunt Elfów,
wie dlaczego) a nie Nieumarłych! I co się niby stało z górskimi klanami?! Gdzie tu logika?


Nieumarli byli wzywani tylko w razie potrzeby (czytaj: jak Mortis czegoś chciała). Widać tym razem nie będą potrzebni do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 11:42, morling napisał:

Coś tu jest nie tak. Przecierz nie powinno być legionów potępionych(kto grał w Bunt Elfów,
wie dlaczego) a nie Nieumarłych! I co się niby stało z górskimi klanami?! Gdzie tu logika?



Co do Legionów, to masz rację.... Były nawet bardziej zdziesiątkowane od klanów.. Twórcy wychodzą z załorzenia: Na demaona rady nie ma??:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 14:32, chojrak96 napisał:

fajnie,że D3 wyjdzie.nie grałem w poprzednie części,ale gra wygląda fajnie.Życzę Powodenia
twórcom.


Sorry za offtop: naprawdę urodziłeś się w 96?
A teraz wracając do tematu: A ja na Disciples będe czekał a potem w dzień premiery go kupie :) Tylko tak jak mówiłem przydali by się Nieumarli lub jakaś nowa rasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się dobrze. Ciekawe czy odniesie sukces większy niż 5 część Herosów. Według mnie trochę to błąd, że tylko 3 grywalne armie mają być. Armii powinno być conajmniej 5 lub nawet 6 (mogliby dodać jakąś nową). W dzisiejszych czasach kilka grywalnych armii nie jest niczym nadzwyczajnym już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w obie sagi i licze na Disciples 3 bardziej niż na Herosów 5.czwórka Herosów pozostawiła ślad na mojej psychice:)).w sadze Disciples nie było wpadki na razie (mam nadzieję że nie będzie) i licze na twórców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie racje, nieumarli nie mają już sensu(jako nacja prowadzona przez Mortis) więc pewnie zrobią z nich pare jednostek neutralnych a reszty nie będzie:(. A nową nacje mogliby zrobić z orków i im podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>"Dotychczas czarów używać można było jedynie na mapie strategicznej"

Nie zagalopowaliście sie może trochę? W Disciples II można było używać czarów nie tylko na mapie strategicznej ale i tej terenowej, ot chociażby czarów leczących czy przyśpieszajacych ruch...

Względem nawiązań do herosów to tam tez był podział na takie zaklęcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Disciples miało pecha być niedocenionym bratem (siostrą?!) HOMM. Na tle Hirołsów, szczególnie IV świetnie prezentował się system rozwoju jednostek. Wprowadzane do D3 zmiany równają tylko starą grę do wspólczesnych standardów. Mimo wszystko CZEKAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 22:34, A.n.g.e.l.u.s napisał:

>>"Dotychczas czarów używać można było jedynie na mapie strategicznej"

Nie zagalopowaliście sie może trochę? W Disciples II można było używać czarów nie tylko na
mapie strategicznej ale i tej terenowej, ot chociażby czarów leczących czy przyśpieszajacych
ruch...

Względem nawiązań do herosów to tam tez był podział na takie zaklęcia :P


A możesz pokazać mi różnicę miedzy mapą strategiczną a terenową? Toż to jedno i to samo, bo ekran bitwy to już była mapa taktyczna (chociaz trudno to w ogóle mapą nazwać). W bitwie nei mozna było używać czarów (kule i zwoje pomijamy, to były wyjątki).

>Grałem w DisII. Może być, ale jak dla mnie za mało: surowców, ras, jednostek, budynków, scenariuszy.
>Wolę już choćby Heroesa IV> Bez urazy.

Czyli - niech wszystkiego bedzie dużo, choćby nawet połowa z tego miała być bezużyteczna? Co do budynków i jednostek - zauważ, że HoMM IV pod tym względem mocno z Disciples ściągało (nieudolnie zresztą). Rasy moze i były tylko 4 (potem 5), ale swietnie fabularnie opisane i było widać, że żadna nie jest w grze przez przypadek (czego nei mozna powiedziec o Armagedos Blade, w którym Conflux wziął się znikąd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 23:21, ryszy napisał:

Disciples miało pecha być niedocenionym bratem (siostrą?!) HOMM. Na tle Hirołsów, szczególnie
IV świetnie prezentował się system rozwoju jednostek. Wprowadzane do D3 zmiany równają tylko
starą grę do wspólczesnych standardów. Mimo wszystko CZEKAM !!!


Ale przecież akurat system rozwoju jednostek pozostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,że w końcu bedzie można pograć w kolejną część wciągającej gry jaką jest Disciples.Bardzo dużo w nią grałem i powiem wam że mnie zainteresowała.screeny wyglądają bosko!! :D fajnie że wychodzi Disciples III ale ja czekam też z niecierpliwością na Diablo III :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować