Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano Disciples III

123 postów w tym temacie

Czekałem na ta wiadomość od czasu jak StrategyFirst wspomniała coś o pracach nad D3. Nie wierze by miały zostac tylko 3 rasy. Masa ludzi grała nieumarlakami w tym ja:P 5 Razy smierć i bohater uu kocham to. Zresztą jak fani zaczną się buntować to będą musieli ich wprowadzić. A jak ostatni patrzyłem na oficjalne forum D3 to nic takiego chyba nie pisało. 3 Armie to za mało chocby nie wiem co, gra przez to zrobi sie monotonna. No chyba że armie te zostana dodane w jakims dodatku tak jak elfy doszły do D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem na forum D3, Klany i Undead beda w expansionie a D3 bedą ale nie bedzie mozna nimi grac. A te 3 rasy co bada maja miec okolo 30 jednosteki 5 bohaterów co tez jest niezłe. Ja wole poczekać wiecej czau i dostać te armie w dodatku niz miec je odrazu ale niedopracowane.
PS. Zna ktos jakas stronke gdzie znajde wiecej picsów z D3???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News z forum D3:
For the rest, I give the summary:
- the races will remain the same, but UH and MC shall wait for the next 2 addons ;
- there shall be 3 campaigns, linked by storyline. Yet, you may start from each one;
- the storyline, in turn, is about a heavenly angel (female) that has been sent to restore balance in the world; love story follows
- rod planters will become beastmasters, the beast shall grow as its master grows. The rods themselves will have defenders, and grow in power as time passes;
- thieves will be able to lead armies, but not steal from shops;
- there should be armies without a leader;
- leader will wear full armor set of 10 pieces;
- the item-generating feature, with prefixes and suffixes is under discussion;
- inventory will remain sizeless, but heavy weight shall slow the hero;
- units are able to switch weapons;
- combat shall be phased (Active Time Battle concept), quicker units may act twice before slower ones;
- units may act together in combat, producing a combo hit;
- healers may attack (wow!)
- phased combat may be with pause or with timer;
- units DO move, they have action points for that;
- party can contain up to 8 units;
- battlefield is up to 12x12 cells, sometimes some special items are placed on it;
- spell cards system is really close to MtG, but some cards may be destroyed upon usage;
- it seems that area where you can cast spells can be extended if you have a wizard leader there;
- the unit models are quite rich, 10-20K polygons;
- the terrain is 3D too, so flying is really good at times;
- the city screen is yet again 3D;
- locking units feature remains, but the branching is yet under discussion. One of the options is that you could get several branches simultaneously, but at really high cost;
- there shall be more "physical" resources: apart from gold, there are iron, wood and stone;
- there shall be "dungeons" on the map, they are the locations where one can get experience and artifacts... or die - the monsters are random;
- and the most good thing: the project is ready at about 50%, and they mean to finish it by November 2006!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo, narescie, balem sie ze juz kontynuacji nie bedzie, jednak pewne wzmianki byly. Mialem cicha nadzieje, ze wyjdzie i tu taki news. Normalnie radosc mnie przepelnia, oby byla lepsza niz dwojka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tym : Podobnie na mapie strategicznej, na której zmiana ta będzie miała chyba jeszcze większe znaczenie - zamiast podziału na tury dla poszczególnych ras, czas na wykonanie ruchu przydzielany będzie poszczególnym jednostkom (podobnie jak w grach taktycznych typu Silent Storm). Znacznie zmniejszy to czas bezproduktywnego oczekiwania w grach multiplayer, przyspieszy też rozgrywki dla pojedynczego gracza.
to ja sie nie zgadzam wcześniej było dobrze to teraz coś chcą spieprzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preferuje Disciples nad HoMM, ze względu na klimat. Mam pewne wątpliowści co do zmian, ale jeżeli dalej dobrze poprowadzą fabułę to będzie kolejna świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mówiłem do kolegi: ,,Chciałbym żeby weszła III część Disciples...." My już od jedynki wyciągaliśmy z tej gry ostatnie poty VENI VIDI VICI: Chciałem, Miałem, Grałem.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie coś się ruszyło ale z tym poruszaniem się jak w jagged alians tyle że bez broni palnej to będzie gniot. Jaged aliansa nie mogłem znieść bo trzeba było opłacać co tygodniowo jednochy jak tu zrobią coś takiego to wysadze ich wszystkich w powietrze. Mam nadzieje że nie porobią jakichś cudów niwidów większeść jednoch powinna być stara tylko że na lepszej grafie.


Dla niewiedzących jagged alians i silient storm to praktycznie ta sama taktyka z niedurzymi zmianami w rozgrywce i winnych klimatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powstał już pierwsza nieoficjalna strona o Disciples 3.
http://www.heroesworld.host.sk/disciples3.html

Co prawda jest co chorwacku, czy też słoweńsku, ale nawigacja jest łatwa. I to co widze, po ujawnionych drobnostkach, artworkach itd. to... Heroes V tak pasjonująco przed premierą nie wyglądało. Zobaczymy po premierze. A że nie jestem zbyt sentymentalny już sobie ostrzę pazurki na trzecią odłonę historii Nevendaaru. Chyba, ze wypuszczą betę jako finalną wersję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zna ktoś oficjalną datę premiery ? Wszystko co znajduję w sieci na temat tej gry nie zmienia sie od kilku miesięcy. Może przestali nad nią pracować ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wolałem Disciples Od Heroes''ów. A chyba wszystko przez ten mroczny klimat gry. gra nie była zbyt łatwa i czasami trzeba było troche pogłuwkować także nad armią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że będzie... ale te zmiany mnie wkurzają powoli.
1) punkty ruchu? chodzi o ruch w trakcie bitwy, tak? bo na strategicznej to by była porażka - z turówki fantasy zrobic taktyczną fantasy...
2) tylko 3 armie??? i płacic dodatkowo za coś, co powinno byc od razu? Undead powinni byc od razu, no bez jaj, żeby rasa z addona (Elfy) wyprzedzała podstawową...
3) ''zbrojenie'' dowódcy - NIE!! ma byc strategia z domieszką rpga - nie rpg z fragmentami strategi!!
4) ZŁODZIEJ DOWÓDCĄ?? RUSZANIE SIĘ JEDNOSTEK?? ATAKI HEALERÓW?? to ma byc D#, nie H VI !! Veto przeciw herezji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 19:03, Bartold-1991 napisał:

Fajnie że będzie... ale te zmiany mnie wkurzają powoli.
1) punkty ruchu? chodzi o ruch w trakcie bitwy, tak? bo na strategicznej to by była porażka
- z turówki fantasy zrobic taktyczną fantasy...
2) tylko 3 armie??? i płacic dodatkowo za coś, co powinno byc od razu? Undead powinni byc od
razu, no bez jaj, żeby rasa z addona (Elfy) wyprzedzała podstawową...
3) ''zbrojenie'' dowódcy - NIE!! ma byc strategia z domieszką rpga - nie rpg z fragmentami
strategi!!
4) ZŁODZIEJ DOWÓDCĄ?? RUSZANIE SIĘ JEDNOSTEK?? ATAKI HEALERÓW?? to ma byc D#, nie H VI !! Veto
przeciw herezji


Te zmiany są niepokojące, no ale i tak będziesz grał, ja też. Nie ma co zapeszać, poczekamy zobaczymy. Teraz innteresuje mnie głównie Kiedy D3 wreście dostane w swoje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować