Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Total War: Shogun 2 - recenzja trybu multiplayer

6 postów w tym temacie

Kilka błędów, o których autor nie wspomniał:

1. Automatyczne wyszukiwanie przeciwników działa... dziwnie. Zakładam drużynę, zapraszam kolegów i klikam dobór. Status zmienia się z "wyszukiwanie graczy" na "znaleziono przeciwnika" i ... LIPA. Nic się nie da zrobić, przycisk "przerwij" jest wygaszony. Jedyne co pomaga to ALT+ F4. Występuje to sporadycznie ale straaaaaaaasznie irytuje bo gra włącza się strasznie długo (copyrightsy).

2. Kampania online. Próbowałem 3-4 razy. Najdłużej udało się 2 tury i... CRASH. Oł jea. Znowu Copyrightsy.

3. Jeszcze apropo doboru. Czasami ten system wariuje. Otóż zaznaczam tylko "bitwy lądowe" i co? 2 razy dołączyło mnie do oblężenia, 3 razy do bitwy morskiej. Najlepsze są te bitwy morskie z goścmi którzy mają statki z działami i Nihan Maru :P

4. Miałem do czynienia z sytuacją gdy nie można było rozegrać bitwy 3 vs 3, bo komputer nam dobrał mapkę... 2 vs 2. Oczywiście zmienić się jej nie udało więc znowu ALT F4 i Copyrightsy.

5. Bardzo irytujące jest również obcinanie wybranej armii. Raz zdarzyło mi się, że wystartowałem z samym generałem, albo usunęło mi pojedynczą jednostkę.

Ta gra ma pelno bugów, niech się za to wezmą. Bo potencjał jest olbrzymi, awatar itd. to swietny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Smooqu
czytam to co napisałes i nie wiem co powiedzieć.
nie mialem żadnych z twoich problemów. jedyne co to lagi, no i wlasciwie to rzeczywiscie ,raz na 2giej gwiazdce, dolaczylo mnie do kolesia na 6tej, moje łodzie roztrzaskał w 5 sekund działami, nawet nie zdazylem podplynac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Teruaki

To chyba nie grasz duzo :]

Ja juz sobie darowalem multi do czasu wyjscia jakiegos patcha o ktorym narazie cisza. Czeknij oficjalne forum a zobaczysz ile jest problemow.

Zeby wymienic kilka:

- mozna klonowac weteranow i wyjsc znaczaco poza limit funduszy przeznaczonych na bitwe,
- regionalizacja powoduje ze w zakladce lista gier zobaczysz moze z jedna gre zalozona przez uzytkowniko,
- CA nie chcialo sie dac zadnych tooltipsow zeby pokazac graczowi co zrobil zle ze nie mozna zaczac rozgrywki.. komunikat "armia gracza jest juz w uzyciu, wybierz inna" wtf?
- pierwsza gra w ktorej zobaczylem tak dzialajace lobby gry, gracze laduja na swoich slotach jak na krzeselkach z ktorych wstac nie moga(jak zrobisz gre custom to raz dwa zrozumiesz ocb). Mysle ze przez to czesto zdarza sie ze bitwa dobierana 2v2 robi 4v0...
- kampanie coop czy vs trudno dokonczyc bo dochodzi do desynchronizacji i w ogole cuda sie dzieja pozniej.

niby statsy troszke lepiej dzialaja ale i tak potrafia szwankowac, wygrane sie nie sa zaliczane a jesli przegrywasz.. wciskasz alt+f4 i bah.. Twoj wynik win/loss uratowany.Coraz wiecej takich cwaniaczkow i odchodzi ochota gry. Ogolnie standardowo na 4h w grze gra sie moze z 1h.. reszta to czekanie i restarty.

Co do bugu z wyszarzeniem przycisku "przerwij" w wyszukiwaniu.. podobno pomaga jak znajomy zalozy custom i Cie zaprosi a Ty sie zgodzisz :)

Do autora.. ta gra jest przez steam, a steam ma komunikacje glosowa.. zaden problem znalezc i rozpoczac rozmowe ze graczem z ktorym wyladowalismy w druzynie.

P.S. a jesli ktos lubi sp to polecam darthmod :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować