Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świąteczna obniżka cen!

44 postów w tym temacie

E tam ja wole se kupiś Prince of Persia: The Two Thrones niż jakieś bardziewia za 39 zeta. A święta dopiero za 2 miechy więc nie gorączkujcie się tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaję, czy te 12 tytułów to są gry, które w ostatnich dniach można było kupić za 1 PLN? Constantine''a i Delta Force sam zamówiłem, widziałem też Soldiers i Tribes, a jak z innymi? Ktoś widział je w ''złotówkowej'' promocji?

A swoją drogą, to wątpię bym coś z tej listy kupił. Ewentualnie zastanowie się nad Tribes, chociaż na moim kompie może trochę przycinać. Ktoś to uruchamiał na konfiguracji zbliżonej do Barton 2500, 512 MB RAM, GeForce FX 5600?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy te gry także będą objąte programem wPLN?
A co do narzekań niektórych nie miałbym nic naprzeciw aby okresy przedświąteczne nigdy się nie kończyły. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku jak czytam niektóre posty to mi się słabo robi. CDP robi promocje byśmy sobie mogli zakupić kilka gier za małe pieniądze a wam jeszcze źle. Choćby to było z "okazji dnia powszedniego" to również bym sięcieszył, a tak to sobie pod choinkę fundnę moze W40K :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FSW i Wh40k: Dawn of War - mniamuś :) Tylko pytanie czy może być jeszcze świąteczniej (czytaj: taniej) dzięki wPLN?;p Chociaż w sumie to i tak jest to bardzo tanio jak za takie gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja super. Nie mogę się doczekać na pare tytułów. Zastanawiam się na Tribes, bo mam ochotę na sieciowe strzelanie i nad W40k, bo mam ochote na sieciową strategię. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sth`Devilish - wszystkie 12 gier w świątecznej obniżce będziecie mogli kupić również za pośrednictwem sklepu gram.pl korzystając częściowo z wPLN''ów. W końcu Święta to Święta, nieprawdaż?
Spójrzcie na pre-order do ToCA Race Driver 2 ( http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=261) jak to będzie wyglądać dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować