Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Battlefield 3 - wrażenia z prezentacji

37 postów w tym temacie

gram.pl

Myszasty na londyńskiej konferencji EA został niemalże ogłuszony. Dlaczego? Otóż miał okazję wziąć udział w zamkniętym pokazie Battlefield 3. Na szczęście już się pozbierał, a przed Wami jego sprawozdanie z pola walki.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Battlefield 3 - wrażenia z prezentacji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy M16A4 na amunicję pośrednią nie da rady wywalać dziur w betonowym murze? Hmmm dobre pytanie... Co do samego artykułu to szkoda, że nie pokazali czegoś więcej, ale myślę na to przyjdzie jeszcze czas. Balistyka również mnie cieszy :). Będzie gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo dobrze. Mam nadzieje że DICE dopieści Battlefielda 3 i dostanie bardzo dobra gre. Ciekawy jestem jakie wymagania na PC będą i jak B3 zaprezentuje się na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 21:05, Damianuss1 napisał:

Czy M16A4 na amunicję pośrednią nie da rady wywalać dziur w betonowym murze? Hmmm dobre
pytanie... Co do samego artykułu to szkoda, że nie pokazali czegoś więcej, ale myślę
na to przyjdzie jeszcze czas. Balistyka również mnie cieszy :). Będzie gorąco.

Nie da rady. 5.56 NATO FMJ na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 22:55, byverter napisał:

> Czy M16A4 na amunicję pośrednią nie da rady wywalać dziur w betonowym murze? Hmmm
dobre
> pytanie... Co do samego artykułu to szkoda, że nie pokazali czegoś więcej, ale myślę

> na to przyjdzie jeszcze czas. Balistyka również mnie cieszy :). Będzie gorąco.
Nie da rady. 5.56 NATO FMJ na pewno nie.


Ciężko powiedzieć pociski 5,56 × 45 mm NATO P112 coś może by tam zdziałały jeśli mur nie będzie zbrojony i będzie się sam sypał ale to i tak w sferach muru domowego współczesnego a nie tego co na zdjęciu tam jednak jest kawał muru ;D no i czytając relacje autora wychodzi że owy M16 miałby robić coś jak porządny karabin stacjonarny ;P więc i to jest mało prawdopodobne.

Tylko czy US Marine mają też na stanie amunicje P112 bo jak zamienili swoje amerykańskie 5,56 × 45 mm M193 i M196 na 5,56 × 45 mm NATO SS109 (M855 US Marine) i L110 (M856 US Marine) czy też przygarnęli P112 to tego już nie wiem ;P.

aa i może lekkie wyjaśnienie:
SS109 (M855 US Marine) - pocisk zwykły
L110 (M856 US Marine) - pocisk smugowy (pociski które tak fajnie widać w nocy ;P)
P112 - pocisk przeciwpancerny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tego nie spartolili i żeby nie zrobili z BF-a odgrzewanego kotleta bo tego bym nie zniósł myślę że wszyscy fan pragną jednego. Dopieszczonego BF3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze kibicowałem serii Call Of Duty, ale od czasu pierwszego Modern Warfare stacza się ona na samo dno. W Black Ops zagrałem raczej z sentymentu niżeli fascynacji i po ukończeniu średnio ciekawej kampanii w singlu, odsprzedałem grę. Niestety nie miałem jeszcze okazji zagrać w Bad Company 2, a słyszałem o tej grze masę pozytywnych opinii. Battlefielda 3 kupię na pewno. Pobawię się trochę w multi choć nie ukrywam, że tryb dla jednego gracza to dla mnie priorytet w grach więc liczę na ciekawą fabułę. W każdym razie - trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeszcze mocniej jestem utwierdzony w przekonaniu, że ta część BF''a będzie po prostu wykoszona w kosmos i będzie grania przez długie godziny... pytanie tylko czy przekona to graczy przyzwyczajonych do CoD''a... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 10:56, Muradin_07 napisał:

Czyli jeszcze mocniej jestem utwierdzony w przekonaniu, że ta część BF''a będzie po prostu
wykoszona w kosmos i będzie grania przez długie godziny... pytanie tylko czy przekona
to graczy przyzwyczajonych do CoD''a... :/


Nawet jeśli ten nowy CoD byłby zrobiony w 2D to i tak fanboye go kupią, nie patrząc nawet na BF3, i tak CoD znowu będzie miał kilkanaście milionów sprzedanych kopii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 11:22, kotlecik5 napisał:

Nawet jeśli ten nowy CoD byłby zrobiony w 2D to i tak fanboye go kupią, nie patrząc nawet
na BF3, i tak CoD znowu będzie miał kilkanaście milionów sprzedanych kopii...


I właśnie tego można się powoli obawiać... ja fanem serii jestem, ale części do MW2. Po prostu polityka ActiBlizz''a która się rozpoczęła z MW2 mi totalnie nie podchodzi (mówię o tych 5 mapach...).

To już jest niestety machina CoD''a, której chyba nic nie może zatrzymać... chyba że koniec świata lub ultra plajta XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Po pierwsze, według mnie karabinek M16A4 nie powinien posiadać siły przebicia, która niszczyłaby spore fragmenty betonowego muru. Odłupanie krawędzi - ok" Tu mogę się posprzeczać bo może sporo ludzi nie wiem ale nawet stary dobry AK-47 ma szybkostrzelność ok 15 strzałów na sekundę! Zaskoczenie mam nadzieję że nie... w grach szybkostrzelność to ok 5- pocisków na sekundę wiec w ciągu 2 sekund wywalamy cały magazynek a co za tym idzie zrobienie w ścianie dziury to pestka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 13:13, Walus002 napisał:

" Po pierwsze, według mnie karabinek M16A4 nie powinien posiadać siły przebicia, która
niszczyłaby spore fragmenty betonowego muru.

Oczywiście że powinien. To jest ponad 1700 dżuli.

Dnia 10.04.2011 o 13:13, Walus002 napisał:

Odłupanie krawędzi - ok" Tu mogę się posprzeczać
bo może sporo ludzi nie wiem ale nawet stary dobry AK-47 ma szybkostrzelność ok 15 strzałów
na sekundę!

W zasadzie to 10, gdzie M16 ma 11-12 przy energii pocisku niższej o ok 15%, więc w zasadzie, to się kompensuje strzelając z dużą dokładnością. Inna kwestia, że pociski 7,62 zachowują się po prostu stabilniej po uderzeniu. Zatem dziurę można z M16 zrobić, tylko już nie koniecznie zabić tego, co stoi za ścianą, ba nawet za szybą samochodową 5,56 może już mieć diametralnie zmieniony tor lotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować