Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Battlefield 3 - wrażenia z prezentacji

37 postów w tym temacie

Oby tylko zadziałało na moim PieCyku. Zawsze chciałem zagrać w porządną(czyt. najprawdopodobniej najlepszą grę roku) strzelankę z 63 innymi osobami :)

Powie mi ktoś gdzie ten gameplay, który był zapowiadany kilka dni temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o samą jakość gry jakoś podświadomie spokojny jestem. Natomiast zastanawiam się jakiego to sprzętu będzie potrzebowało. Oby optymalizacja stała na wysokim poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10-12 h singla i pewnie z 1000h multi świetnej zabawy. Jak dla mnie to mogliby poprzestać na zrobieniu tylko trybu multi. Ciekawe jake będą wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 00:13, jarekao napisał:

10-12 h singla i pewnie z 1000h multi świetnej zabawy. Jak dla mnie to mogliby poprzestać
na zrobieniu tylko trybu multi. Ciekawe jake będą wymagania sprzętowe.


Mi sie wydaje ze wymagania będą o wyższe od takiego Crysisa 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 22:54, kodi24 napisał:

DICE twierdzi, ze do zabawy w BF3 nie bedzie potrzebny wypasiony sprzet. Pytanie tylko
co DICE rozumie pod pojeciem "wypasiony" ;)


Dyrektor wykonawczy twierdzi, że obecnie prezentacji dokonują na mocnym sprzęcie, ale nie takim z kosmosu, a gra normalnie będzie działać na średnim sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypasiony sprzet to taki za 7-8 tysiecy PLN. A sprzet na ktorym BF3 powinien dzialac normalnie, to taki za 4-5 tysiecy kupiony dzisiaj. C co roku wchodzą jakies nowe czesci, ktore kosztuja tyle samo co ich poprzedniczki w dniu swojej premiery. Ja swojego kompa kupilem za 8, a dzis warty jest 4-5 tysiecy, dla battelfielda zrobie upgrade karty g i prawdopodobnie procesora, wydam jakies 2-3 tysiace i tym podniose wartosc koma w taki sposob ze bedzie warty tyle co w dniu kiedy go kupilem oczywiscie juz inne bebechy.
Wszystko idzie na przód ale nic nie drozeje ceny sa takie same według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka jest prawda że nawet w najwyższych rozdzielczościach grafika z filmiku nie oddaje prawdziwej grafiki w grze. To trzeba zobaczyć na komputerze żeby ocenić grafikę, ponieważ przez przetwarzanie obrazu z monitora na filmik, obraz traci na ostrości tekstur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje, że dubbing będzie na takim samym poziomie jak BFBC2. Nigdy nie spotkałem się jeszcze z takim dobrym spolszczeniem :) Czytaj: tak bezpośrednim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować