Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz pierwsze 10 minut gameplayu Wiedźmina 2! Od 18 lat i uwaga na spoilery

89 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2011 o 16:07, pawelck91 napisał:

Ludzie po co psujecie zabawę ? Kto chce to na pewno znajdzie ten filmik w necie, a tak
to nie wiem po co to zamieszczacie ?


Kto chce to zobaczy kto nie chce ten nie zobaczy proste.A news dla niektórych w tym dla mnie jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie zamierzam psuć sobie zabawy. I tak sporo widziałem. :)

Taka myśl mnie naszła, że w niektórych przypadkach wiadomo już jak postąpić w grze i jakie są możliwości. Ach ten marketing. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, bez sensu jest to oglądać! Mogliście dać tylko jakieś namiary na ten filmik, a wtedy tylko Ci którzy lubią tuning (czyt. spoilery) sprawdzili by to sobie, tym samym odbierając sobie największą radochę z tej gry, bo sam jej początek. Do 17 maja już niewiele zostało więc ja osobiście cierpliwie poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych co się boją spoilerów na filmiku nie ma żadnego ważnego dla fabuły wyboru. Śmiało oglądać. Przy okazji - Aard wygląda wyśmienicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 16:07, pawelck91 napisał:

Ludzie po co psujecie zabawę ? Kto chce to na pewno znajdzie ten filmik w necie, a tak
to nie wiem po co to zamieszczacie ?


Po to, żeby ktoś mógł sobie znaleźć ten filmik w Internecie, którego częścią jest ta strona?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem i wcale tak wiele nie zdradza. to właściwie tutorial, można oglądać bez obaw o ważne spoilery. ukazuje w głównej mierze walkę, więc nie wiem czego tu się obawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 16:45, Brawoman napisał:

walka jak w zwyklym slasherze a nie rpgu


Nikt nigdy nie twierdził, że dostaniesz odświeżony system AD&D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy fabuła między 1 a 2 częścią będzie powiązana? Ja w 1 doszedłem do połowy bo później miałem problemy z kompem.

Czy będzie można w 2 grać bez znajomości 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, może to początek i Geralt jeszcze nie potrafi wyprowadzać kombosów? Plus ten, kto w to gra ma bardzo dziwny zwyczaj latania dookoła wrogów jak jakaś mucha. Powinien ich tłuc po gębach i tylko uskakiwać/blokować. Chyba pokazana rozgrywka jest z włączonym łatwym poziomem trudności, bo wraże ciosy nie robią na Wiedźminie prawie żadnego wrażenia.

Teraz pozostaje mi tylko czekać aż ogłoszą datę premiery wersji konsolowej, bo mój sprzęt tego nie uciągnie. O to, że wyjdzie na PS3 i/lub X360 jestem na 90% pewny. Interfejs jest kompletnie zoptymalizowany pod gamepada (z resztą kompatybilność z controllerem x360 została oficjalnie potwierdzona) - znaki pod d-padem, quick time events, koliste menu bardziej rozbudowanych znaków, ekwipunek na zasadzie zakładek. Założę się też, że twórcy zaimplementowali jakieś osiągnięcia.

BTW. A spojlera tu właściwie nie ma żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować