Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiosenna Konferencja CD Projekt - wygraj zaproszenie

80 postów w tym temacie

Hmmm. dlaczego akurat ja?

Może dlatego, że komputer towarzyszył mi od trzeciego roku życia, a wyjazd na konferencję CDP byłby pięknym zwieńczeniem osiemnastu lat obcowania z tą wspaniałą maszyną. Na starym 486 wystukiwałem swoje pierwsze litery, na P133 odkrywałem uroki Icewind Dale i Starcrafta a teraz mógłbym odkryć świat gier od bardziej ''profesjonalnej'' strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Ponieważ twórczość Sapkowskiego nie jest mi obca, postać Geralta także, nie wspominając o takich osobnikach jak Jaskier, Triss i inni. Na dodatek jestem wielkim zwolennikiem tego tytułu (o czym może świadczyć chociażby EK 1 części Wiedźmina i zamówiona także EK 2;) ). Na dodatek interesuje się branżą gier zarówno na świecie, jak i w Polsce (zresztą jak i całą branżą elektroniczną). No i na koniec, studia mam lekko powiązane z tą branżą - Elektronika, Informatyka i Telekomunikacja na PW;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt mnie nie lubi, nikt mnie nie kocha, społeczeństwo mnie nie akceptuje i nigdy nic nie wygrałem. <not-so-secret emo: slash, slash>
Poza tym jako tegoroczny maturzysta przydałaby się chwila wytchnienia od Złego Hasła Na M, które zaczyna objawiać się nawet w mojej lodówce, a czy może być lepszy dzień przerwy niż taki spędzony na Konferencji CD Projekt, gdzie nie tylko Geralt, ale i inni się ukażą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Warszawy na konferencję chętnie pojadę,
zobaczyć Geralta, Foltesta, Zoltana - całą tą gromadę.
Dniami sagę Wiedźmina czytałem,
wieczorem przygody na komputerze odpalałem.

Potem nie mogłem śnic nocami,
rozmyślając nad Triss kobiecymi kształtami.
Zachwycając się nowymi trailerami,
mego zachwytu nie mogę opisać prostymi słowami.

Z niecierpliwością czekam na nowe przygody,
szczególnie miłosne z królewnami,
jak i i igraszki z kurtyzanami,
zostawiając utopce jako kubeł zimnej wody.

Dlatego gdy zobaczyłem konkurs na gramie,
że można zaliczyć z Geraltem wcześniejsze spotkanie,
czym prędzej wziąłem udział,
inaczej pluł bym sobie w brodę,
gdybym zaprzepaścił taką przygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzadko wychodzę z domu (bo gram), więc jestem osobą nieco asocjalną. ale obiecuję, że jeśli podarujecie mi wejściówkę, to może nawet się umyję i ogolę na to spotkanie. może nawet użyję mydła. z drugiej strony, jeśli jej nie dostanę, obiecuję się nie pastwić i nie wyładowywać frustracji na moim biednym kocie.

P.S. nie myśleliście kiedyś nad wejściem na rynek kosmetyczny? produkt o nazwie "Mydło Pogrom Rivski" albo gąbka na wysięgniku "Ręka Demiurga" pomagałoby biedakom takim jak ja utrzymywać higienę. może nawet kupowalibyśmy je gdzie indziej niż przez internet, a to wpływałoby pozytywnie na nasze zdolnośći socjalne. brrrr...

P.S.2. chciałbym pozdrowić całą ekipę CD Projekt RED (mój psychoanalityk doradził mi tak tu napisać, to ma być forma walki z przyzwyczajeniami), a w szczególności ludzi odpowiedzialnych za fizykę włosów Geralta, nareszcie mam pojęcie jak wyglądał tył mojej głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że jestem pełno letni i miał bym się gdzie w Wawie zatrzymać, to niestety za bardzo zabiegany jestem. Szkoda że konkurs nie był przynajmniej z 2tygodniowym wyprzedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14 kwietnia tego dnie nie pracuje
A informacji o nowym Wieśku potrzebuje
Gdzie indziej jak nie na konferencji je dostane?
Bo informacje z portali już obcykane

A teraz normalnie rzadko mi się zdarza znaleźć czas by na podobne wydarzenia się wyrwać a akurat 14 mam wolne i chciałbym zobaczyć, co do zaoferowania CD projekt i czym nas zaskoczy jeszcze w tym roku. Bo czytając jedynie artykuł można jedynie skubnąć tego, co odczuwały osoby, które były na pokazie, jakie uczucie w nich wywoływały poszczególne wydarzenia, wywiady prezentacje. Nie będąc na miejscu człowiek może i zyska te informacje po fakcie, lecz nie odczuje atmosfery, która towarzyszyła podczas "podniesienia kurtyny". Jak chce się zobaczyć koncert to wolicie go zobaczyć w waszej czarnej skrzynce, czy poskakać z tłumem ludzi a po powrocie nałożyć lód, na co większe siniaki? Nie wiem jak wy ja przynajmniej wybieram tą drugą opcje, poprostu lubię przebywać w towarzystwie ludzi o podobnych zainteresowani, z którymi można nawiązać kontakt i wymienić się swoimi poglądami na dany temat.

Mógłbym dalej pisać, że od dziecka jestem fanem gier i od czasu mojego pegazusa nie widzę poza nimi świat w po części jest to prawda. Lubię Grać lubię rozmawiać o grach. Lecz gry to nie mój cały świat, moją pasją jest rysowanie i to nim głównie się zajmuje, tu gry też swoją role odgrywają. Jak każdy fan lubię rysować Fan-arty nie raz zdarzyło mi się narysować postać, stripy mówiące o bohatera z gry, która nie dawno grałem bądź ukończyłem. Jeżeli chcemy motyw gier może zostać zawarty wszędzie a żeby go wykorzystać odpowiednio trzeba trochę pomyśleć i nabrać weny a taka konferencja może być znaczną inspiracją.

Zakończę słowami powodzenia niech wygrają najlepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz dumnie zaprezentowalbym polskie community Guild Wars! :D

Moc na zywo zobaczyc dwojke w akcji... Bardzo chcialbym by tak sie stalo. W jedynke przegralem ponad 6000h godzin, informacje o GW2 sledze od samego poczatku, czyli artykulu w PCGamerze w 2007 roku, wiem na temat gry wszystko co do tej pory zostalo powiedziane, ba... Znam nawet glownych developerow po imieniu i nazwisku! Ze nie wspomne tez o tym, ze jestem jednym z zaledwie paru Polakow, ktorzy czynnie wypowiadaja sie na najwiekszym zagranicznym forum poswieconym GW2. :P


Oprocz tego wielka satysfakcja byloby oczywiscie zobaczyc w akcji najbardziej spektakularna premiere w historii naszego rodzimego przemyslu growego, czyli Wiedzmina 2.

18 lat jest, do Warszawy zaledwie 100km (mieszkalem w stolicy nawet przez jakis czas), takze wymagania formalne nie bylyby problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja?
Bo jestem zwykłą szarą myszką, która marzy o szóstce w lottka co jest mało prawdopodobne, a takie zaproszenie jest bardziej realne, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym doświadczyć udziału w konferencji CD Projektu, bo jest to unikalna szansa organoleptycznego poznania Myszastego i Lucasa. Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja? Nie wiem, jednakże byłbym naprawdę szczęśliwy mogąc spotkać się z twórcami jednej z największych polskich produkcji growych. Wypatruję Wieśka od dłuższego czasu i z pewnością byłbym rad mogąc go zobaczyć na własne oczy już teraz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego akurat mam to być ja?

Cóż pytanie do łatwych nie należy, myślę jednak, że ciężko będzie znaleźć kogoś tak wkręconego w RPG i fantasy niż w swoje własne szare życie. Nie będę wymieniał ile już światów i krain udało mi się zwiedzić, bo nudne teksty tylko męczą wzrok. Premiera pierwszego "Wieśka" była dla mnie czymś wyjątkowym, dowodem tego, że Polak choć finansowo zdeklasowany przez zachodnie studia jednak potrafi stworzyć grę - fenomen. Początkowa fascynacja przerodziła się w moją małą obsesję na punkcie tej gry. Musiałem poznać każdy jej szczegół i detal. Podobnie jest z drugą częścią, której losy śledzę na okrągło odkąd tylko ogłoszono nad nią pracę. Nie umiem pisać wierszy, zabawnych tekstów, nigdy nie poczułem się wyjątkowy ani nawet nie zdzieliłem mrówki krzesłem, jedyne czego chciałbym od życia to ten jeden raz poczuć się jak ktoś ważny (czyt. wyjątkowy), przemierzyć setki kilometrów by przeżyć jedyny w swoim rodzaju dzień i usłyszeć lament tych, którym się to nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Why me?
Udział w takiej konferencji byłby dla mnie nowym i niepowtarzalnym doświadczeniem, bo nigdy nie brałem w czymś takim udziału. I można przyjąć, że taka okazja zdarza się raz w życiu.
Jestem niewyróżniającym się studentem, który od kiedy został "zarażony" fantastyką ma na swoim koncie takie gry jak Baldur''s Gate, Icewind Dale, Wiedźmin czy Guild Wars.
Można powiedzieć, że zrobiłbym niemal wszystko, żeby być na tej konferencji, bo nie codziennie goszczą w Polsce twórcy Guild Wars, a jeśli chodzi o Wiedźmina, to zarówno książka jak i gra to "masterpiece".
Udział w konferencji z twórcami tych gier to byłby po prostu zaszczyt.
Trzeba łapać okazję za grzywę i jej nie puszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konferencja obfituje dla mnie w dwa bardzo ciekawe tematy Wiedźmin 2 i Guild Wars 2, których jestem wielkim fanem. Godnie zaprezentuję fanów garścią dociekliwych pytań.np. Ile dziewic będzie do "uratowania" w nowym Wiedźminie? O ile więcej kufli piwa zdoła wypić nasz Geralt zanim padnie?(trochę czasu upłynęło od 1 części więc musiał jakoś wyrobić normę)
A tak poza tym jestem 27-letnim graczem piszącym obecnie prace mag, mała przerwa byłaby mile widziana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nudzi mnie już forma konkursów, w której poprzez kolejny z wielkim wysiłkiem wymyślony i poskładany komentarz, porywam się na majaczącą w oddali perspektywę wygranej, siedząc w Warszawie zdołowany długoletnią pełnoletnością i to w czerwonych gaciach na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować