Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiosenna Konferencja CD Projekt - wygraj zaproszenie

80 postów w tym temacie

Dlaczego?
Ponieważ jestem młodym człowiekiem zafascynowany grami, a miedzy innymi nasza rodzima produkcja jaka jest Wiedźmin, sledze wszystkie nowości z nią związane itp. Jednym z moich marzeń jest własnie zjawienie sie na tej konferencji, aby moc zobaczyć te arcydzieło na własne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być na pokazie Wiedźmina to super sprawa. Ponadto możliwość porozmawiania z ludźmi, którzy żyją tą grą jest niewyobrażalna. Poza tym każdy chciałby móc rozwijać swoje zainteresowania wśród najlepszych - taką okazją niewątpliwe jest zbliżająca się konferencja CD Projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc będę miał Wiedźmina, zastanawiam się też nad kupnem Poradnika. Ale to tylko produkty. świetna rozrywka i spaniałe dzieło, ale konferencja... to zupełnie inna strona tej branży. zawsze fascynowały mnie takie wydarzenia, niestety, czytałem o nich jedynie w branżowej prasie. uważam to za wartościowe przeżycie i chciałbym ozbaczyć ludzi z CD projekt na własne oczy- są dla mnie jak gwiazdy rocka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, każde doświadczenie jest cenne, kazda chwila powinna być wspaniała... Dlaczego ja?
Tak naprawde to myślę, że takich jak ja jest wielu... Ale...

Interesuje sie grami od czasów mojego ukochanego C-64. Pamiętam jak zapamietale wklepywałem kolejne linie Basicowej gry. Pamiętam jak uczyłem sie assemblera na Amidze - (ksiązki "Mapa pamięci" mam do dziś). To wszystko rozwijało sie wraz ze mną. Kolejne algorytmy, nowe sposoby generowania grafiki.
Ale przede wszystkim - tworzenie nowych wspaniałych światów, fascynujące opowieści, cudowne chwile! Istnieje niewiele DVD "behind the scenes", których nie oglądałem, to wszystko jest wciąż niesamowite.
Teraz przekazuje swą fascynację grami mojej Córeczce, która już coraz więcej i więcej umie. Kiedy bawi się ze swoim EyePetem lub kiedy tworzy nowy ogród aby zwabić Pinaty.
Zeby nie bylo rozowo :). Wciaz dzielnie walcze z Zona o kolejna gre, platforme lub chocby czas na granie. :D

Gdybym wiec mogl uczestniczyc w konferencji CDP - byloby to spelnienie moich "growych" marzen.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzcie bracia miła: czy jestem godny, bym otrzymał tą wejściówkę?

Pośród tego zacnego grona ludzi obcujących z komputerem od wczesnych lat dzieciństwa, desperatów, dla których nieobecność na owej konferencji stanie się nieodżałowaną stratą, szarlatanów prawiących duby smalone o przeznaczeniu, w ich świetle moja kandydatura wydaje się być cichym szlochem żebraka, tłumionym przez odgłos przejeżdżających karet możnowładców, których brzęczące sakiewki otwierają wszystkie drzwi na tym świecie. W czasie mojego żywota gry i wszelka wirtualna rozrywka nie stały nigdy na piedestale, nie umiem też wierszy prawić od czasu, gdy w 5 klasie podstawówki me poetyckie ambicje zostały brutalnie stłumione przez obiekt mych westchnień. Ktoś powołał się też na Miecz Przeznaczenia, niewiele mógłbym rzec w tym temacie, jako że strach mój przed ostrzami, wstrzymuje mnie przed zabraniem głosu w tej sprawie. I nie zdaję też matury, lubię dżem truskawkowy i mrożoną wódkę, jakże mam ja iść pośród ludzi, gdy obok mnie tylu, według nich samych, większych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Dlatego że jestem tego dnia i o tej godzinie w Warszawie a do tego mam skończone 18 lat ;) . A na serio interesuje się branżą gier i miło byłoby poznać ludzi którzy mają identyczne zainteresowania :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu chcę dostać się na konferencje, bo jestem po prostu ciekaw nowego wiedźmina i innych gier prezentowanych, tego co producent zaprezentuje oraz powie. Oraz spróbować swych sił w wersjach pokazowych tytułów które niedługo zostaną wydane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Spełniam dwa podstawowe warunki (mam ponad 18 lat i mogę być w warszawie 14 kwietnia, choć mój pracodawca nie będzie z tego tytułu szczęśliwy). Ze sferą gier komputerowych mam styczność z większym, bądź mniejszym zaangażowaniem od ponad 15 lat, a moje zainteresowanie wejściówką wynika z tego, że byłaby to pierwsza taka impreza, na jakiej miałbym okazję być. Mam wielu znajomych-graczy i dzięki pozytywnym wrażeniom z imprezy mogę stanowić żywą reklamę samej konferencji, firmy i zaprezentowanych tytułów. Ave. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wątpliwości, że pomimo moich ponad 20 lat, będę siedział z wypiekami na twarzy oglądając prezentację kontynuacji najlepszej polskiej gry, o ile nie najlepszej w ogóle, niczym dzieciak oglądający nowy odcinek pokemonów. Imponować mi będzie nasz druh Geralt w swej nowej wariacji hairstyle''owej, a niejedna z jego kochanek podniesie mi ciśnienie.
A jeśli wygrzebie z zakamarków szafy moją kilkuletnią koszulkę Gram.pl to będę w niej z dumą reprezentował nasz portal, a nawet jeśli koszulka nie znajdzie się to i tak nie przeszkodzi mi to w godnym reprezentowaniu Gramu ;). Sądzę, że powinno być to wystarczające powody bym był godzien otrzymania tego zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że od 3 lat prowadzę serwis o Guild Wars 2 (guildwars2.com.pl) i w końcu chciałbym przejechać się na jakąś prezentację tej gry. Ogólnie do Kolonii za daleko, na E3 jeszcze dalej... a CDPROJEKT mógłby się postarać o zaproszenie. O Wiedźminie już nie wspomnę. Jak wygram to zadzwońcie do mnie bym kupił bilet... bo "czas nie tylko sprzyja, ale i nagli" jak mawiał A. Sapkowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mi?

Zawodowo zajmuje się tworzeniem gier, rozwojem polskiego gamedev''u. Bez wątpienia konferencja organizowana przez CDProjekt jast bardzo ciekawym wydarzeniem z tej dziedziny.

Szczególnie Wiedzmin 2, jedna z najważniejszych premier w tej dziedzinie, dzięki niej rośnie zainteresowanie na produkcje gier właśnie w Polsce. Wiedzmina 1 posiadam kolekcjonerke, 2 również udało się zamówić jedną z pierwszych kolekcjonerek.

Poza tym mam blisko do siedziby CDProjekt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od połowy lat 90tych, po kilku latach odkryłem że sama "konsumpcja" to dla mnie trochę za mało, od około 2000 roku zacząłem tworzyć wspólnie z kolegami pierwsze amatorskie mapki do popularnych gier takich jak HoMaM III czy Starcraft. Z biegiem lat pojawiały się nowe, najróżniejsze pomysły na działalność "okołogrową" większość z nich niestety umarła wcześniej czy później śmiercią naturalną. Jakiś czas temu np postanowiłem z lepszym lub gorszym skutkiem nagrywać własne wideo recenzje ( http://www.youtube.com/watch?v=S3YZbqhm6NI). Przełom nastąpił prawie rok temu kiedy mimo sprzeciwu większości otaczającego mnie świata postanowiłem swoje umiejętności związane z grafiką znacznie powiększyć, zacząłem studiować 2 kierunek szumnie nazywany "Sztuką nowych mediów" na PJWSTK . Co mi to dało? Koledzy programiści z którymi kiedyś grałem na własnoręcznie stworzonych mapkach w Starcrafta są już na tym etapie studiów w którym ich kod działa a ja jestem im w stanie dotrzymać kroku tworząc prostą grafikę do tworzonej przez nas w chwilach pomiędzy jedną uczelnią a drugą naszej pierwszej gry na smartphony. Recenzje na youtube poszły na bok, większość innych zainteresowań też, zostało sporo wiary w to za co się wzięliśmy i przekonanie o tym że wreszcie mierzymy siły na zamiary ;)
Po co mi to zaproszenie?
Chciałbym podładować akumulatory, na żywo zobaczyć i posłuchać takich ludzi jak Marcin Iwiński czy Michał Kiciński którzy z polską branżą są praktycznie od początku i dzięki którym mogła powstać zdecydowanie najbardziej oczekiwana przeze mnie gra od czasów pierwsze Wiedźmina tj. Wiedźmin 2 Zabójcy Królów. Jestem pewien, że bliższe spotkanie ze światem, który do tej pory znany był mi głównie z mediów a do którego nieśmiało staram się zapukać byłaby dla mnie rewelacyjnym i bardzo inspirującym przeżyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry komputerowe towarzyszą mi już bardzo długi czas. Lubię spędzać przy nich wolny czas oraz czytać artykuły że świata gier (szczególnie na gram.pl). Myślę, że warto byłoby wybrać się na konferencję rodzimego wydawcy aby dowiedzieć się, jak wygląda gra, w która będzie grać cały świat.
Ps. Komentarz ten napisałem w trakcie trwania zajęć na uczelni - jak widać gry komputerowe nie są mi obce i są dla mnie ważna częścią życia.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry komputerowe towarzyszą mi już bardzo długi czas. Lubię spędzać przy nich wolny czas oraz czytać artykuły że świata gier (szczególnie na gram.pl). Myślę, że warto byłoby wybrać się na konferencję rodzimego wydawcy aby dowiedzieć się, jak wygląda gra, w która będzie grać cały świat.
Ps. Komentarz ten napisałem w trakcie trwania zajęć na uczelni - jak widać gry komputerowe nie są mi obce i są dla mnie ważna częścią życia.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować