Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiosenna Konferencja CD Projekt - wygraj zaproszenie

80 postów w tym temacie

Jako, że zgłoszenia zbieraliśmy do godz. 12, możemy podać już osoby, które będą mogły podzielić się wrażeniami na forum z wiosennej konferencji:

IzzY
hkrawczyk
DODO1992
gothicsheep
Fang

Gratz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 13:08, gothicsheep napisał:

Wow, nie wiem co powiedziec. @_@

Dawno niczego nie wygralem. :D


Kogo by obchodził rodzimy Wiedźmin, kiedy można zobaczyć GW2 na własne oczy? :P
Zazdrość i zawiść z mojej strony xD
GZ owca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 13:14, Ash napisał:

Kogo by obchodził rodzimy Wiedźmin, kiedy można zobaczyć GW2 na własne oczy? :P
Zazdrość i zawiść z mojej strony xD
GZ owca.


Podzielam punkt widzenia dla mnie większą atracją od Wiedźmina jest nowe GW2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dla mnie zaszczyt. Dziękuję :)
PS. Jak od strony technicznej ma to wyglądać, dostanę jeszcze jakieś dokładniejsze informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 15:28, IzzY napisał:

To dla mnie zaszczyt. Dziękuję :)
PS. Jak od strony technicznej ma to wyglądać, dostanę jeszcze jakieś dokładniejsze informacje?



Wasze maile zostały podesłane do CD Projekt, powinniście otrzymać info na skrzynkę co i jak - cierpliwości :)
w razie czego: http://www.cdprojekt.pl/konferencje/kontakt.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... wygląda na to że wejściówki wygrały największe lizusy gramu. widać to oni ich najbardziej potrzebują, bo indywidualiści, nerdy i osoby z poczuciem humoru sami potrafią zorganizować sobie dobrze czas... tak, przemawia przeze mnie zawiść... mam nadzieję że wybrańcy przywiozą nam dużo ciekawych informacji, oby nie byli drętwymi oglądaczami
P.S. pozdrawiam kolegę, który lubi placki i tym uzasadniał czemu powinien być wybrany. wg. mnie jego uzasadnienie było jednym z lepszych, ale żeby to zrozumieć to trzeba myśleć abstrakcyjnie. tak, wiem, to było z Johnny''ego Bravo wzięte, ale tylko ten kolega tego tu użył więc to prawie jak jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, informacja, ze moze sie umyjesz jak dostaniesz wejsciowke jest przezabawna i powinna byc nagrodzona... I co jeszcze? Moim zdaniem juz za to wejsciowki nie powinienes dostac. Wspomniales tez, ze nie bedziesz narzekal jesli jej nie dostaniesz...

A i zdanie zaczynamy pisac od wielkiej litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 16:36, Marekku napisał:

jak długo trzeba brać udział w waszych konkursach żeby cokolwiek wygrać ? w latach trzeba
liczyć ? ;pp

Ja jestem na forum półtora roku a na stronie jakieś dwa lata.Dopiero nie dawno wygrałem pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chę narzekać, ale odniosłem wrażenie że wejściówki dostali ludzie siedzący mocno w temacie (prowadzenie jakiegoś fanklubu, gramsajta, tysiące godzin w gw1) i mogący potem napisać "jakieś coś" do publikacji w serwisie, a nie normalny człowiek, który korzysta z serwisu, gra i ma swoje życie jak każdy inny. więc czuję lekkie ukłucie że jednak nie został doceniony nikt z poczuciem humoru czy oryginalną wypowiedzią (i nie chodzi tu o moją, moja jest jaka miała być).

zdanie pisać mogę z wielkiej litery gdy piszę pismo urzędowe, list osobisty albo gdy zwracam się bezpośrednio na priwie. wypowiedź na forum traktuję jak wypowiedź ustną (pierwsze fora były przecież miejscami rozmów), a skoro w rozmowie nikt nie używa dużych liter, to czemu tutaj robić wyjątek? wg. mnie wystarczy że nie kaleczę naszego rodzimego języka poprzez błędy ortograficzne, interpunkcyjne czy też wylgaryzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 20:05, jeremyarch napisał:

nie chę narzekać, ale [..]


... ale właśnie to robisz. I tradycyjnie zawiść wychodzi.

Dnia 12.04.2011 o 20:05, jeremyarch napisał:

odniosłem wrażenie że wejściówki dostali ludzie siedzący mocno w temacie


Napisz wprost, że dostali ci, którzy nie zasłużyli, z pewnością komuś coś z tego skapnie, co nie?

Dnia 12.04.2011 o 20:05, jeremyarch napisał:

zdanie pisać mogę z wielkiej litery gdy piszę pismo urzędowe, list osobisty


Nie wiem, skąd ten wniosek, że tylko listy i pisma urzędowe piszemy starannie - resztę można olać? Pamiętaj: forma też ma znaczenie. Jak Cię widzą, tak cię piszą.

Dnia 12.04.2011 o 20:05, jeremyarch napisał:

albo gdy zwracam się bezpośrednio na priwie. wypowiedź na forum traktuję
jak wypowiedź ustną (pierwsze fora były przecież miejscami rozmów),


Bzdura. Od rozmów zawsze był IRC, potem pałeczkę przejęły czaty i komunikatory. A fora to spadkobiercy grup dyskusyjnych i nie miało to formy rozmowy, a raczej wymiany e-maili. Rozmowa jest szybka, a grupy synchronizowało się 1-2 razy na dobę.

Dnia 12.04.2011 o 20:05, jeremyarch napisał:

a skoro w rozmowie nikt nie używa dużych liter, to czemu tutaj robić wyjątek?


Jeśli Twoje otoczenie zacznie mówić "poszłem" tzn. że mają rację?

Dnia 12.04.2011 o 20:05, jeremyarch napisał:

wg. mnie wystarczy że nie kaleczę naszego rodzimego języka
poprzez błędy ortograficzne, interpunkcyjne czy też wylgaryzmy.


Nie rozpoczynanie zdania od wielkiej litery jest błędem. :) Serio, ta ciężko używa się shifta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 21:38, Vojtas napisał:

... ale właśnie to robisz. I tradycyjnie zawiść wychodzi.

no przecież się przyznałem, więc o co chodzi?

Dnia 12.04.2011 o 21:38, Vojtas napisał:

Napisz wprost, że dostali ci, którzy nie zasłużyli, z pewnością komuś coś z tego skapnie,
co nie?

a nie pomyślałeś o tuzinach ludzi, którzy wywnętrzali się w tym temacie licząc na wejściówkę? nie myślisz że poczuli się trochę wydymani? otwierają się publicznie i nic z tego nie mają, to smutne.

Dnia 12.04.2011 o 21:38, Vojtas napisał:

Nie wiem, skąd ten wniosek, że tylko listy i pisma urzędowe piszemy starannie - resztę
można olać? Pamiętaj: forma też ma znaczenie. Jak Cię widzą, tak cię piszą.

resztę? przecież wszystko co nie jest listem osobistym lub komunikatem na priwie jest właśnie pismem urzędowym. nawet Twój zeszyt i dyktanda na lekcjach polskiego...

Dnia 12.04.2011 o 21:38, Vojtas napisał:

Bzdura. Od rozmów zawsze był IRC, potem pałeczkę przejęły czaty i komunikatory. A fora
to spadkobiercy grup dyskusyjnych i nie miało to formy rozmowy, a raczej wymiany e-maili.
Rozmowa jest szybka, a grupy synchronizowało się 1-2 razy na dobę.

wybacz, ja chodziłem do szkoły gdy jeszcze uczono że forum wzięło się z greckich agor i rzymskich for, miejsc rozmów, wymiany towarów, spotkań. ciężko mi wyobrazić sobie jak w starożytnym rzymie wysyłają sobie samolociki z zapisanymi listami ze zdaniami zaczynającymi się z wielkiej litery. przecież tam wiało...

Dnia 12.04.2011 o 21:38, Vojtas napisał:

Jeśli Twoje otoczenie zacznie mówić "poszłem" tzn. że mają rację?

jeśli zaczynają mówić "poszłem" to znaczy że czas zmienić otoczenie.

Dnia 12.04.2011 o 21:38, Vojtas napisał:

Nie rozpoczynanie zdania od wielkiej litery jest błędem. :) Serio, tak ciężko używa
się shifta?

shift mi wypadł. byłem u lekarza, przepisał mi taką maść, ale jeszcze nie pomaga... a tak na serio, to uczepiłeś się tych wielkich liter straszliwie. spójrz na to z mojej strony: w sieci pełno jest rozmówców, którzy nie używają znaków interpunkcyjnych (albo ich nadużywają), robią byki ortograficzne - ale zaczną zdanie z wielkiej litery i już są dumni że jest ok. a nie jest. bo kaligrafia umarła wraz z pojawieniem się maszyn do pisania i klawiatur, Gutenberg tez dołożył swoje. a ortografia jak istniała, tak nawet słownik Office''a nie może jej pomóc... jak już mówiłem, wcześniej, powyższą wypowiedź traktuję jako wypowiedź ustną.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 12:30, Laid_back napisał:

Jako, że zgłoszenia zbieraliśmy do godz. 12, możemy podać już osoby, które będą mogły
podzielić się wrażeniami na forum z wiosennej konferencji:

IzzY
hkrawczyk
DODO1992
gothicsheep
Fang

Gratz! :)


LOL? Żartujesz? Dzięki o matko nawet nie wiecie jak się ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 11:51, jeremyarch napisał:

a nie pomyślałeś o tuzinach ludzi, którzy wywnętrzali się w tym temacie licząc na wejściówkę?
nie myślisz że poczuli się trochę wydymani? otwierają się publicznie i nic z tego nie
mają, to smutne.


Pomyśl o tych milionach grających w totolotka, którzy już setki razy poczuli się wydymani, choć w wizjach widzieli siebie we własnym rolls-roysie. To też smutne. Ale tak to już jest z grami/konkursami/zawodami!

Dnia 13.04.2011 o 11:51, jeremyarch napisał:

wybacz, ja chodziłem do szkoły gdy jeszcze uczono że forum wzięło się z greckich agor
i rzymskich for,


Forów jeśli już.

Dnia 13.04.2011 o 11:51, jeremyarch napisał:

miejsc rozmów, wymiany towarów, spotkań. ciężko mi wyobrazić sobie jak
w starożytnym rzymie wysyłają sobie samolociki z zapisanymi listami ze zdaniami zaczynającymi
się z wielkiej litery. przecież tam wiało...


Zdziebko chybiłeś, bo ani w Grecji, ani w Rzymie nie było rozróżnienia na wielkie i małe litery.

>> Nie rozpoczynanie zdania od wielkiej litery jest błędem. :) Serio, tak ciężko
>> używa się shifta?

Dnia 13.04.2011 o 11:51, jeremyarch napisał:

shift mi wypadł. byłem u lekarza, przepisał mi taką maść, ale jeszcze nie pomaga... a
tak na serio, to uczepiłeś się tych wielkich liter straszliwie.


To raczej Ty się uczepiłeś ich nie używać.

Dnia 13.04.2011 o 11:51, jeremyarch napisał:

spójrz na to z mojej
strony: w sieci pełno jest rozmówców, którzy nie używają znaków interpunkcyjnych (albo
ich nadużywają), robią byki ortograficzne


To nie jest żadne usprawiedliwienie. To oznaka tego, jak bardzo edukacja i tradycja czytelnicza w Polsce upadła na przestrzeni ostatnich 30 lat. Jednym z powodów jest również przyzwolenie społeczne na robienie błędów. Należy je piętnować, jakiekolwiek by one nie były. Skoro jesteś uparty, to bądź świadom, że nie jestem ostatni, który się do tego przyczepi. Po drugie - jeśli robisz dla niechlujstwa, spodziewaj się, że w przyszłości się ono rozpleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 13:47, Vojtas napisał:

Pomyśl o tych milionach grających w totolotka, którzy już setki razy poczuli się wydymani,
choć w wizjach widzieli siebie we własnym rolls-roysie. To też smutne. Ale tak to już
jest z grami/konkursami/zawodami!

nie zgodzę się że to to samo. co innego kupić los na loterii i anonimowo po losowaniu zapomnieć, co innego pół-anonimowo się otwierać na innych

Dnia 13.04.2011 o 13:47, Vojtas napisał:

Forów jeśli już.

przyznaję, nie sprawdziłem. niech więc będzie forów

Dnia 13.04.2011 o 13:47, Vojtas napisał:

Zdziebko chybiłeś, bo ani w Grecji, ani w Rzymie nie było rozróżnienia na wielkie i małe
litery.

i jakoś im to nie przeszkazało w komunikowaniu się, ani nikogo to nie obrażało, prawda? a wszak to kolebki cywilizacji. i papierowych samolocików też raczej nie robili...

Dnia 13.04.2011 o 13:47, Vojtas napisał:

To raczej Ty się uczepiłeś ich nie używać.

już nie wspomnę kto pierwszy uczepił się braku dużych liter.

Dnia 13.04.2011 o 13:47, Vojtas napisał:

To nie jest żadne usprawiedliwienie. To oznaka tego, jak bardzo edukacja i tradycja czytelnicza
w Polsce upadła na przestrzeni ostatnich 30 lat. Jednym z powodów jest również przyzwolenie
społeczne na robienie błędów. Należy je piętnować, jakiekolwiek by one nie były. Skoro
jesteś uparty, to bądź świadom, że nie jestem ostatni, który się do tego przyczepi. Po
drugie - jeśli robisz dla niechlujstwa, spodziewaj się, że w przyszłości się ono rozpleni.

edukacja i tradycja czytelnicza może i upadła, ale to chyba nie brak napiętnowania czy dobrych przykładów się do tego przyczynił. zrobił to rozwój innych mediów, w tym telewizji i internetu, bo ludzie nagle przestali czytać książki. poza tym, mnie czy Tobie, to nawet na rękę (przynajmniej wiem że moje CV będzie wyglądać schludnie).
jako uparta osoba zauważam, że jesteś piewszą osobą, która zwróciła uwagę na brak dużych liter w moich postach. natomiast część

Dnia 13.04.2011 o 13:47, Vojtas napisał:

bądź świadom, że nie jestem ostatni, który się do tego przyczepi

naprawdę napawa mnie przerażeniem. jak to? znowu będę musiał przechodzić taką rozmowę z kimś innym? motyla noga
niechlujstwo już się rozpleniło i jest wszechobecne, ale to temat na wielostronicową rozprawę. pytaniem, jakie powinniśmy sobie zadać nie powinno być "jak temu przeciwdziałać?", ale "jak obrócić tę wadę w zaletę?"
mam nadzieję że ten post to już naprawdę ostatni w naszej przydługiej i nużącej rozmowie, choć przyznam że momentami było miło.
i życzę Ci Vojtas wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować