Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piranha Bytes znów zajmie się serią Gothic?!

111 postów w tym temacie

Zgadzam się z bobobo. Grafika z gothic 2 była bardzo klimatyczna. Arcania to Arcania a nie Gothic.Większego szajsu nie mogli juz chyba wymyśleć. A następny Gothic powinien się poprostu nazywać Gothic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 23:51, SimFury napisał:

Jak się nie myle to PB zrobiło tylko G1, G2 + Noc kruka.


Mylisz się.

Dnia 12.04.2011 o 23:51, SimFury napisał:

G3 było już spellbound także nie wiem o co wam chodzi z G3 i G4 ;p


Spellbound stworzyło tylko jeden z patchy i pomagało przy tworzeniu tych fanowskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A czy Wy z chęcią powrócilibyście do Doliny Khorinis? "

Głupie pytanie, oczywiście, że tak ;) . Na północ od Khorinis była górnicza dolina, na południe, Jarkendar, może teraz coś nowego na wschodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej podobały GOTHIC 1 i GOTHIC 2 trójka jakoś uszła ale Arcania to porażka. (jak dla mnie)
Jedynkę zrobiła sama Piranhia Bytes i właśnie do jedynki wracam najchętniej więc GOTHIC 5 powinien być bardo dobry bez jowood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tłumaczę co źle zrozumiał autor newsa. Tylko i wyłącznie Piranha ma prawo do marki Gothic. JoWooD i Piranha mają między sobą umowę, która daje prawo JoWooD do wydawania gier z serii Gothic. Ta umowa najprawdopodobniej wygasa w tym, lub przyszłym roku. I tyle. Nie oznacza to wcale, że Piranha szykuje się do pracy nad Gothic 5. Równie dobrze JoWooD i Piranha mogą przedłużyć umowę. Prawo do wydawania gier z serii Gothic może również trafić do innej firmy w związku z podpisaniem innej umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak , to dopiero pozytywna wiadomość :D nieważne czy to będzie nasz stary i uwielbiany bezimienny czy jakaś nowa postać , Gothicowi od PB mówię stanowcze TAk xD nawet jeśli to będzie nowy bohater to mamy pewność , że to Będzie Gothic a nie to to coś pod nazwą arcania - celowo pisze z małej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie wyjdzie porządny Gothic, trójka była znośna, ale dodatek do niej i czwórka są dość cienkie. Oby było podobne do dwójki, nie mogę się doczekać narobiliście mi apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic I: Fajny pomysł, grafika dobra (jak na tamte czasy), i ogólnie wszystko OK, ale mnie jakoś nie porwał.
Gothic II: Genialna kontynuacja, genialna grafika (jak na tamte czasy), i do dzisiaj znajduje się na moim komputerze, ostatnio w GII zaczął grać mój brat, więc miałem ponownie okazję by pobawić się tą grą.
Gothic 3: Graficznie- bajka, poza tym, rozległe lokacje, i niby wszystko fajnie, ale nie porwał mnie tak jak 2.
Gothic Arcania: Nie grałem, ale zapowiedzi i gameplay''ie mnie nie powaliły.

Reasumując, według mnie, najlepszy był Gothic II, i uważam, że dobrym pomysłem byłoby całkowite odnowienie grafiki, i dodanie trochę questów. Mogliby zaczekać z premierą rok (na 10- lecie), lub z 6, tak żeby wydać ''Unowocześnioną Dwójkę'' na okazję np. 15 lecia wydania gry. 110% że będę wtedy pierwszą osobą która zamówi ten produkt w sklepie gram, i będzie stać w kolejce do sklepu po następny egzemplarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby piranie opowiedziały fabułę na podstawie przygód Rhobara 1...Jednak w studiu z Essen nie pracuje sporo osób,które tworzyły poprzednie ich gry,to na pewno nie było by to samo co G1(jeśli o mnie chodzi najlepsza gra rpg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech już tego Gothica nam zostawią. Gothic (1,2.3) są mistrzami serii, ale nie chcę już kolejnej części. Mówię tutaj jako fan serii i ogólnie jako gracz. Wolałbym raczej nowe dzieło z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę o 2:40 na gram.pl i klikam na kulki. Wystarczyło że zauważyłem nazwę "Gothic". Od razu wszedłem i czytam. Trzymam mocno kciuki aby powstała prawdziwa kontynuacja. Ale na miłość boską fizyka w Dwójce była świetna choć do trójkowej fizyki już przywykłem. Boże to już 5 lat od premiery G3. Chcemy tak dobrą fabułę jak miała dwójka. Chcemy taki klimat jaki był w dwójce oraz chcemy fizyki jak z dwójki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi jołdrewno upadło i dobrze mogli nie poganiać Piranha Bytes do szybkiego wydania G3.Czytałem gdzieś,że Michael Hoge planował wydanie gry na drugą połowę 2008,a tak powstała beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka sprawdzonych źródeł donosi, że proces w sprawie upadłości i niewypłacalności wydawcy gier z serii Gothic i Arcanii posuwa się naprzód. Niestety w złym kierunku dla JoWooD.

Nie powiodły się negocjacje z potencjalnymi inwestorami, a wraz z nimi poległ plan restrukturyzacyjny. JoWooD wycofuje wniosek o wykonanie planu restrukturyzacji, wobec tego niewypłacalność i planowana restrukturyzacja stają się niewypłacalnością bez pozytywnej prognozy. Oznacza to, że wkrótce rozpocznie się postępowanie likwidacyjne.

Firma-córka JoWooD Distribution Services GmbH zgłosiła swoją niewypłacalność 21 kwietnia 2011 roku. Z kolei na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych zawieszono handel akcjami JoWooD.


Źródło: www.gothic.phx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było powrócic do Doliny Khorinis tylko bardzo bym chciał by stary bezimienny powrócił.Bardzo dobrze że PB robi znowu gothicapewnie seria gothic znowu stanie na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować