Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piranha Bytes znów zajmie się serią Gothic?!

111 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2013 o 20:43, Qbajek12 napisał:

Moim Zdaniem mogli by zrobić gre w ktorej zobaczymy jak skazują bezimiennego i gra beb
się ciągneła aż do upadku bariery to mogłoby być ciekawe

Pierwsza część Gothica polega na tym aby bezim zniszczyć barierę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Gothic 1-2 były świetne.Gothic 3 jeszcze przeszedł ale ARCANIA to była porażka. Dlatego ciesze śię że pirania znów wraca do gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 17:23, dromen1 napisał:

Według mnie Gothic 1-2 były świetne.Gothic 3 jeszcze przeszedł ale ARCANIA to była porażka.
Dlatego ciesze śię że pirania znów wraca do gry!


Trojka byla gra mocno niedopracowana, niby czuc bylo taki gothicowy klimat, ale ilosc bledow i glupot w tej grze byla nie do zniesienia i skutecznie niwelowała radosc z grania. Za niedopracowanie mozna winic tylko i wylacznie wydawce, czyli Jowood, nie bede sie rozpisywal czemu, bo napisalem na ten temat i tak juz za duzo w temacie poswieconym G3.
Po ostatnim seansie w Risena 2 stwierdzam ze piranie dalej maja to cos i jesli tylko wydawca da im odpowiednio duzo czasu to znowu stworza porzadna gre, a kto wie, moze wybitna jak pierwsze dwie czesci gothica. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wspominałem swoje pierwsze spotkanie z Gothic 2. Cholera, takich emocji niewiele gier potrafiło dostarczyć. To była iście wybitna gra w chwili ukazania się. Nie wiem, czemu dziś nie pojawiają się już hity o takim wymiarze w sektorze RPG. Przecież ten gatunek wymaga tylko pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic od pierwszej do trzeciej części spoko był (mimo pewnych nazwijmy to niedociągnięć technicznych )ale potem nadszedł zmierzch buggów bez jaj do dziś nie wiem jak im się to udało żeby spierniczyć to co piranie i community poprawiło no ale potem ta cholerna arcania wyszła i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrz na date newsa :)

I jak tu nie winić nowego wyglądu i "formy" głównej strony gramu. Stare nieaktualne newsy jakimś cudem na stronie głównej.... nikt jeszcze nic z tym nie zrobił ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować