Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piranha Bytes znów zajmie się serią Gothic?!

111 postów w tym temacie

Jestem zatem za oprawieniem Gothica i/lub Gothica 2 w nextgenową grafikę + dodanie kilka nowości i wypuścić to na półki sklepowe. Fabuły z Arcanii nie znam, ale myślę że nie ma sensu na siłę ciągnąć wątku ze starszych Gothiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaaaaak. Fak jea! Nieważne, jak ta gra będzie się nazywać. Ważne, że robi ją Piranha Bytes! Chrzanić JoWooda, Spellbounda i inne miernoty. Mistrzowie wracają do gry! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O żesz ! Bardzo pozytywny news i jestem mile zaskoczony :3~~~~~ Od dawna sobie życzę żeby Phyranie znów zaczeli tworzyć Gothica. Brakuje mi beziego a nie tego przydupasa z Arcani :> Mam nadzieję że jak będą tworzyć kolejną cześć to nazwą ją Gothic IV a nie V ? Bo nie mam ochoty brać Arcani jako część serii Gothic która w jakimś stopniu popychała fabułe znaną nam z poprzednich trzech odsłon. Jesteście najlepsi :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że jeśli znaczną tworzyć kontynuację będzie to kontynuacja części 3. Niech przekreślą Zmierzch Bugów i ta całą Arcanie i ciągną dalej serie po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze od siebie chciałbym dodać, że nowego Gothic''a (o ile powstanie) MUSI w Polsce wydawać CD Projekt i MUSI być zawarty w tej grze dubbing. Gothic bez dubbingu, to nie Gothic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małym acz istotnym szczegółem jest fakt, że Gothic''a 4 nie było.. Był "Arcania: The Gothic Tale" czy jakoś tak (nie jestem pewien w 100%), której nawet nie kupiłem bo uznałem, że nie warto.. Gothic''owi 4 od Piranii mówię TAK ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się tu bardzo miły pomysł- zrobić jedynkę w nowej oprawie. Myślę, że utknął bym na dobry miesiąc przed monitorem. Jedynka jak dla mnie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 13:55, Moonrake napisał:

Małym acz istotnym szczegółem jest fakt, że Gothic''a 4 nie było.. Był "Arcania: The
Gothic Tale" czy jakoś tak (nie jestem pewien w 100%), której nawet nie kupiłem bo uznałem,
że nie warto.. Gothic''owi 4 od Piranii mówię TAK ;-D

Jak nie było 4 części?, jak była..., nawet na logu w grze pudełka napisane jest jak byk Gothic 4...

Zastanawiam się jaką kontynuacje zrobi Piranhia Bytes, weźmie kontynuacje G3 czy 4 części..., o to jest pytanie :P.

20110412142315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po gwałcie na serii zadanym przez joł drewno? Nigdy w życiu ! Chyba, że Piranie zignorowały by ten chłam w postaci ZB i arcanii. Ewentualnie jakiś prequel, ale musiało by to być coś epickiego.
Wydaje mi się, że jednak najrozsądniejszym wyjściem jest koncentracja na Risenie. Gothic miał być trylogią i tak też jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko Gothic i Gothic 2 to były dobre gry z tej serii. G3, G4 i wszelkie Riseny były kiepskie i nie przypadły mi do gustu. Dlatego moim zdaniem Gothic 5 będzie co najwyżej "przeciętniakiem" z dobrą grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować