Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będziemy relacjonować na żywo Wiosenną Konferencję CD Projektu

23 postów w tym temacie

Czy CDPR nie rozumie że nie chcemy już więcej spoilerów :/ gra już tuż tuż a oni nam daja nowy kawałek z Wiedźmina 2; odbierają nam troche zabawy. Ale nie wiem czy się nie skusze i nie obejrze ;=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że na konferencji będą mówić także o innych grach niż ''Wiedźmin 2'' *_*
Szkoda ze gram ostatnimi czasy jest jednowątkowy i innych gier niż wiedźmin nie dostrzega (np. Guild Wars 2 który też ma zostać pokazany na konferencji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 15:08, vegost napisał:

Wole relację na żywo, transmisja online niż czytanie ... postarajcie się raz w koncu.

Ja też. Nie ma możliwości zrobienia livestreama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 18:58, Czempion9 napisał:

A czy nagracie to wszystko i udostępnicie później na waszej stronie? Niestety nie będę
mógł jej obejrzeć na żywo :/ Liczę na Was :)


Myślę, że na Poligamii będzie można sobie później obejrzeć, ale to moje przypuszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 20:27, Vojtas napisał:

Myślę, że na Poligamii będzie można sobie później obejrzeć, ale to moje przypuszczenie.

Tyle że ostatnio część konferencji była wycięta i to mnie niepokoi :/ A na gram.pl można liczyć jak na Zawiszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 23:04, Czempion9 napisał:

Tyle że ostatnio część konferencji była wycięta i to mnie niepokoi :/ A na gram.pl można
liczyć jak na Zawiszy :)


Na pewno pocięta będzie - pomijając fakt, że będą przerwy (to w końcu cały dzień), to jeszcze pewnych rzeczy nie będzie można transmitować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować