Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeszcze ciepły trailer Risen 2: Dark Waters

27 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2011 o 00:00, SimFury napisał:

First :D
A tak na serio ładnie się zapowiada;D
Chodz w Risen nie ma tego smaczku co Gothic niestety :(


Jest inny, ale nie znaczy że zły.
Moim zdaniem R2 z tym pirackim charakterem może wprowadzić dużo nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraci? Voodoo? To może być nawet ciekawe, raczej RPG w tych klimatach się nie uświadczy. Pożyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie. Gorsze od 1 to chyba nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepyszny trailer - naprawdę dobry rok jeżeli idzie o RPG.

"Bo wszystkim, co jest jeszcze ciepłe, warto się czasem zainteresować."

Ha! Nie pytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się niesamowita gra, może nie za wiele można wywnioskować z tego filmiku ale widać, że na poziomie. O ile sama gra nie będzie miała takich wymagań jak część pierwsza to może się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj info o możliwości powrotu Piranii do Gothica a dziś ten trajler, WOW! Toć to ta laseczka od voodoo miała nawet ładną twarz. Nie wiem czy jestem gotowy na Gothica z ładnymi kobietami, hehehe.

A na serio to trajler bardzo klimatyczny.... dałem szanse jedynce to i pewnie dwójkę kupię. Tym bardziej że Risen w mojej opinii dużo lepszy był od Arcanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż coś nowego , osobiście odpadam nie moje klimaty czekam na Gothica tylko prawdziwego a narazie wracam do 1 stareńka gra ale wymiata jedynie w Nocy Kruka był podobny klimacik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2011 o 07:45, Lamomiot napisał:

A na serio to trajler bardzo klimatyczny.... dałem szanse jedynce to i pewnie dwójkę
kupię. Tym bardziej że Risen w mojej opinii dużo lepszy był od Arcanii.


Lepszy od Arcanii i duzo lepszy niz trzecia czesc Gothica, oczywiscie moim zdaniem.

News swietny, ten o powrocie PB do serii Gothic jeszcze lepszy, tylko od jakiegos czasu, a dokladnie od wydania 3 czesci niewazne ile bym slyszal na temat gothica, to i tak wszystko w koncu sie pieprzy :/
Co do risena, troche brakuje klimatu kolonii górniczej, bezimiennego z jego cietym jezykiem i nieobcieta kita na glowie. Mimo wszystko Risen to inna gra, czy gorsza? Wg mnie tak, ale mimo to bardzo dobra. Lepsza od tych dragon ejdżów i innych pseudo nudnych rpg. Trailer do dwójki naprawde ciekawy, jesli dobrze zostanie wykorzystany klimat piratów i voodoo, to kto wie moze dostaniemy cos na wzór piratów z karaibów? :) To bylo by ciekawe, nieprawdaz? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować