Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brink - wymagania sprzętowe

11 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Żaden z komputerów nie powinien stopić się z wysiłku - o ile wszyscy zgodzimy się co do tego, by zrezygnować z najwyższej szczegółowości grafiki. W końcu dla nas, graczy, najważniejsza jest przecież rozgrywka, prawda? ... Prawda?

Przeczytaj cały tekst " Brink - wymagania sprzętowe" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@_@ z dx11 to bym zrozumiał, ale na windows XP 3GB RAM !? i GTX460 ?!
Czy te wymagania są aby na pewno prawdziwe ? Jeżeli tak to jest to chyba najbardziej nieudana gra o jakiej słyszałem.... 3GB RAM na XP LOL... To ja podziękuję za taką grę i nie ukrywam, że była to gra na którą się najbardziej napaliłem w tym roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 01:16, MBi napisał:

@_@ z dx11 to bym zrozumiał, ale na windows XP 3GB RAM !? i GTX460 ?!
Czy te wymagania są aby na pewno prawdziwe ? Jeżeli tak to jest to chyba najbardziej
nieudana gra o jakiej słyszałem.... 3GB RAM na XP LOL... To ja podziękuję za taką grę
i nie ukrywam, że była to gra na którą się najbardziej napaliłem w tym roku :P


Poczekaj na pierwsze info graczy a nie sugeruj się bzdurnymi wymaganiami. Dragon Age miał w zalecanych 4 rdzeniowy procesor ...... a mi na 2 rdzeniowym chodził w full detalach bez zająknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 01:16, MBi napisał:

@_@ z dx11 to bym zrozumiał, ale na windows XP 3GB RAM !? i GTX460 ?!
Czy te wymagania są aby na pewno prawdziwe ? Jeżeli tak to jest to chyba najbardziej
nieudana gra o jakiej słyszałem.... 3GB RAM na XP LOL... To ja podziękuję za taką grę
i nie ukrywam, że była to gra na którą się najbardziej napaliłem w tym roku :P

Znaczy się, że mało tego RAM? Czy jak? Bo nie rozumiem o co Ci chodzi w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "@_@ z dx11 to bym zrozumiał, ale na windows XP 3GB RAM !? i GTX460 ?!
> Czy te wymagania są aby na pewno prawdziwe ? Jeżeli tak to jest to chyba najbardziej
> nieudana gra o jakiej słyszałem.... 3GB RAM na XP LOL... To ja podziękuję za taką grę
> i nie ukrywam, że była to gra na którą się najbardziej napaliłem w tym roku :P"
>

Twój komentarz świadczy o braku wiedzy na temat wymagan sprzętowych.

Numerek DX nie jest kluczowy dla wymagań, a Win XP nie oznacza, ze gra powinna wymagać 1-1,5GB. XP x86 obsługuje 3,25GB ramu i czemu z tego nie skorzystać?

Prawdę mówiąc technologia DX11 sprawia, że gra z tą samą jakością grafiki działa szybciej niż na DX10, a na DX9 działałoby tak wolno (kilka tys razy nawet), że nie udostępniają tych opcji na sprzęcie posiadającym sprzętowe wsparcie tylko dla bibliotek DX9.0c i w doł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ale przecież gra ma jakby komiksową grafikę, więc dlaczego wymagania aż takie?

A pomijając wymagania - kto czeka na tę grę i czego oczekujecie po Brink? Będzie dobra gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wymagania sprzetowe duże wplyw mają zastosowane w silniku usprawnianie i "tricki", np instancjonowanie obiektów, materiałów, fxów, czegotylkosieda. Tak samo rózne featery typu automatyczne mergowanie światel, materiałow obiektów przez silnik, aby były liczone w mniejszej liczbie przebiegów procesora.

Kluczowy dla konsol jest streaming. Dzięki temu Red Dead Redemption ma prawo istnieć w takiej formie. :) Jak wszytkie sandboxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, ja tu czegoś nie rozumiem, grę RAGE zaczęli robić już chyba z 5 lat temu, więc o co chodzi z tymi wymaganiami i dx11? Może usprawnili ten silnik, ale mnie wku.wia takie podejście do graczy, że wymagania nie wiadomo skąd a silnik sprzed 5 lat, którego nikt poza jakimiś krótkimi filmikami nigdzie nie widział. Dla mnie to szałowo nie wygląda. Bulletstorm ma super grafę, ta jest jakaś dziwna, ale może gra będzie fajna. doom 3 był extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 09:08, barth89 napisał:

A pomijając wymagania - kto czeka na tę grę i czego oczekujecie po Brink? Będzie dobra
gra?


Splash Damage? Wolfenstein Enemy Territory?
Podobała mi się rozgrywka w ET Quake Wars, niestety sama gra szybko uciekła w cień.
Tak więc jeśli chodzi o multi powinno być dobrze, kolejnych klonów CoDa nam nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 09:41, Olas84 napisał:

Wiecie co, ja tu czegoś nie rozumiem, grę RAGE zaczęli robić już chyba z 5 lat temu,
więc o co chodzi z tymi wymaganiami i dx11? Może usprawnili ten silnik, ale mnie wku.wia
takie podejście do graczy, że wymagania nie wiadomo skąd a silnik sprzed 5 lat, którego
nikt poza jakimiś krótkimi filmikami nigdzie nie widział. Dla mnie to szałowo nie wygląda.
Bulletstorm ma super grafę, ta jest jakaś dziwna, ale może gra będzie fajna. doom 3 był
extra.



Doom 3 był strasznie obły i ciemny. Czego dokładnie nie rozumiesz z tym DX11? Spróubję wytlumaczyć.

Silnik Id Tech5 (Rage'a) nie jest sprzed 5lat, silnik zaczął powstawać 5lat temu, prawdopobnie na bazie ID Tech4 i tak. :)
Tworzenie silnika to proces, który poprzedza tworzenie gry, a później simultanicznie przebiega wraz z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować