Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bulletstorm DLC: Gun Sonata Pack już do pobrania

15 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Po ukończeniu gry równie brutalnej, co Bulletstorm, nie ma co wybiegać na ulicę i bawić się w małego terrorystę - czasem wystarczy pobrać dodatkowe mapy i dać nieco odetchnąć całemu światu, kontynuując rozgrywkę w domu.

Przeczytaj cały tekst "Bulletstorm DLC: Gun Sonata Pack już do pobrania" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak tu się nie wku... od czasu premiery nawet w pre-order''owana podstawke, tak by ją obcenić, nie zagrałem bo w rozdzielczości formatu 16:10 jest raczej nie grywalna. A tu zamiast oczywistego patcha dostaje DLC... Stekiem wulgarnych inwektyw i niepochlebnych epitetów, wyrażonych wprost w kaprawe gęby, uraczył bym z chęcią osoby za to odpowiedzialne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 01:20, SamaelvonHell napisał:

No jak tu się nie wku... od czasu premiery nawet w pre-order''owana podstawke, tak by
ją obcenić, nie zagrałem bo w rozdzielczości formatu 16:10 jest raczej nie grywalna.


Ale jak to? Ja grałem w DEMO wiele razy i kurcze wszystko było ślicznie. Nic mi nie przeszkadzało, a grafika była bardzo fajna. Obraz na cały ekran itp. Coś się zmienia w pełnej wersji? Czy jak to jest? Nie do końca rozumiem mam wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nareszcie ukończyłem tą grę. Dosyć długo ją męczyłem, bo była po prostu nudna i po 15-20 minutach nie chciało się dalej grać.
Końcówka już była irytująca.

Niby gra gniotem nie jest, ale też niczym szczególnym mnie nie zaskoczyła. Równie dobrze mogłaby być rozbudowanym modem do Unreal Tournament III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać, czy się opłaca - przynajmniej to nie my wydamy ciężko zarobione pieniądze. Wersja DLC przeznaczona na PC''ty ma pojawić się już "wkrótce".

Nie ma to jak profesjonalny serwis o grach... Rozumiem, ze Epic nie smaruje tak jak Bioware zebyscie zachwalali ich DLCki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać, czy się opłaca - przynajmniej to nie my wydamy ciężko zarobione pieniądze.

stwierdzenie dość kontrowersyjne jak na portal utrzymujący sie z reklam oglądanych przez wizytujących. czy autor nie powinien wystosować przeprosin czy czegoś w tym rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 11:12, jeremyarch napisał:

Dajcie znać, czy się opłaca - przynajmniej to nie my wydamy ciężko zarobione pieniądze.

stwierdzenie dość kontrowersyjne jak na portal utrzymujący sie z reklam oglądanych przez
wizytujących. czy autor nie powinien wystosować przeprosin czy czegoś w tym rodzaju?

Chyba nie zrozumiałeś tej wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2011 o 11:36, byverter napisał:


Chyba nie zrozumiałeś tej wypowiedzi...

zrozumiałem jako: kupcie i zróbcie naszą robotę, oszczędzimy w ten sposób ciężko zdobyty budżet gramu.
wytłumacz mi proszę, jak można to było inaczej zrozumieć, bo strasznie próbuję ale chyba zbyt ograniczony jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 12:07, jeremyarch napisał:

wytłumacz mi proszę, jak można to było inaczej zrozumieć, bo strasznie próbuję ale chyba
zbyt ograniczony jestem...

Tak, że wydawanie pieniędzy na takie popierdółki nie ma sensu i twórcy DLC/wydawca sobie kpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 12:07, jeremyarch napisał:


>
> Chyba nie zrozumiałeś tej wypowiedzi...
zrozumiałem jako: kupcie i zróbcie naszą robotę, oszczędzimy w ten sposób ciężko zdobyty
budżet gramu.
wytłumacz mi proszę, jak można to było inaczej zrozumieć, bo strasznie próbuję ale chyba
zbyt ograniczony jestem...

"Zróbcie naszą robotę" - jeżeli zachęcam, z odrobiną nikomu nie szkodzącej zgryźliwości, do wyrażenia szczerej opinii na temat samego DLC to daję komuś "moją robotę"?
Dosyć ciekawe stwierdzenie jak na użytkownika serwisu, będącym jednocześnie jego odbiorcą. Ponad wszystko, zawsze liczy się przecież czytelnik, stąd prośba napędzana czystą ciekawością skierowana do Was - nie proszę o recenzje, czy inne tego typu teksty, które rzeczywiście należą do naszych powinności. Osobiście, zależy mi na zwykłej, krótkiej, ludzkiej opinii.

Jeśli komukolwiek stwierdzenie zwyczajnie się nie spodobało, trudno. Gusta są przecież różne.
Jeśli kogoś uraziło, cóż - nie pozostaje mi nic innego jak przeprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 02:07, qlaker napisał:

> No jak tu się nie wku... od czasu premiery nawet w pre-order''owana podstawke, tak
by
> ją obcenić, nie zagrałem bo w rozdzielczości formatu 16:10 jest raczej nie grywalna.


Ale jak to? Ja grałem w DEMO wiele razy i kurcze wszystko było ślicznie. Nic mi nie przeszkadzało,
a grafika była bardzo fajna. Obraz na cały ekran itp. Coś się zmienia w pełnej wersji?
Czy jak to jest? Nie do końca rozumiem mam wrażenie

chodzi o to ze gra w wielu popularnych rozdzielczosciach chodzi wolno, tylko dlatego, ze rozdzielczosc nie jest podzielna przez 8, przyklad to: 1680x1050, trzeba sobie samemu zrobic w sterownikach rozdzielczosc np 1680x1048 i gra nagle chodzi 50% szybciej, zreszta nawet wtedy wymagania sa przesadzone, nic specjalnego na ekranie a dropy do 30fps, zenujacy port

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 17:23, byverter napisał:

Tak, że wydawanie pieniędzy na takie popierdółki nie ma sensu i twórcy DLC/wydawca sobie
kpią.

nielichą masz Waćpan wyobraźnię, żeby w "przynajmniej to nie my wydamy pieniądze" dojrzeć szyderstwo z wydawców i ich polityki. winszuję i zazdroszczę.

Dnia 13.04.2011 o 17:23, byverter napisał:

Jeśli kogoś uraziło, cóż - nie pozostaje mi nic innego jak przeprosić.

hej, po prostu wystrzegajmy się takich kwiatków na pszyszłość, ok? przynajmniej nie w środku tygodnia, może lepiej na początku, gdy umysł jeszcze świeży i skory do zabawy ;-) ja także przepraszam za moją nachalną postawę i butę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować