Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz pierwszy trailer Anno 2070 - jest już w sieci!

14 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2011 o 19:49, tatarinho napisał:

(Niezapomniane chwile z Anno 1602)


O tak... "Twoi ludzie chcą oberży" - to było coś;)

Co do Anno 2070 to graficznie prezentuje się nawet nieźle, ale ciekaw jestem czy będzie potrafiło wciągnąć tak jak starsze części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia część z serii była bardzo udana i chyba pierwsza, która wciągnęła mnie na tak długo jak 1602. Szkoda tylko, że nie było tegoż zabawnego polskiego lektora, który mówił "Twoi ludzie głodują ". Mam nadzieję że 2070 im się uda bo to dość odważne posunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na grę osadzoną w przyszłości, to strasznie dużo w niej... zieleni :) Fakt, 2070 to niedaleka przyszłość. No i być może nie zniszczymy w 100 % lasów i jezior nigdy, jednak fajnie byłoby zobaczyć tą grę w świecie przypominającym np lokacje z Mass Effect xD Chociaż, kto wie - może w następnej części ;) Jednak to wszystko tak pół-serio, bo sam pomysł na Anno 2070 bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakaś innowacja, system Anno połączony z przyszłością, to może być coś :P

A i taki małe nie dociągnięcie. "(czytaj: Anno 2070 oficjalnie zapowiedziane!, a już mamy..." Nawias nie został zamknięty ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 22:57, Headbangerr napisał:

Jak na grę osadzoną w przyszłości, to strasznie dużo w niej... zieleni :) Fakt, 2070
to niedaleka przyszłość. No i być może nie zniszczymy w 100 % lasów i jezior nigdy, jednak
fajnie byłoby zobaczyć tą grę w świecie przypominającym np lokacje z Mass Effect xD Chociaż,
kto wie - może w następnej części ;) Jednak to wszystko tak pół-serio, bo sam pomysł
na Anno 2070 bardzo mi się podoba.



[sorry za spam] To zależy, jeżeli poprowadzisz rozgrywkę w trybie ekologicznym zieleni będzie dużo, jak w przemysłowy to będzie jej mało, proste :) Z tym Mass Effect-em to nie głupi pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa, nawet fajnie to wygląda i rozumiem potrzebę odświeżenia serii, ale dalej wolę klimaty historyczne - mam nadzieję, że nie pójdą tą drogą i kolejne Anno nie będzie dotyczyło podboju kosmosu i zakładania kolonii na obcych planetach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam bym chciał podboju kosmosu, Szkoda że gra dzieje się na Ziemi a nie na np. Marsie. Anno zawsze kojarzyło mi się z Kolonizacją, a jedyna kolonizacja jakiej można dokonać teraz to polecieć na inne planety. Całkiem fajnie by było, wylądować i budować od podstaw infrastrukturę na planecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować