Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve wyjaśnia, jak będzie wyglądać współpraca platformy Steam z PlayStation 3

30 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2011 o 22:41, Mejste napisał:

Żeby jeszcze gry, które mam w bibliotece na Steamie działały na PS3... Marzenie ;)


Dokładnie o tym samym pomyślałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do każdej kopii gry w wersji na PS3 dodawana jest pełna wersja Portal 2 na komputery osobiste w postaci klucza.

Nieprawda. Dostajemy JEDNĄ kopię Portala 2. Dziąłąjącą na 2 (właściwie 3) platformach, ale JEDNĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z podanych przez Valve informacji wynika, że w pudełku z grą będzie znajdować się klucz pozwalający aktywować grę Portal 2 w wersji na PC. Sam z początku myślałem, że jest przyznawana za integrację kont Steam i PSN ale wygląda na to, że jest inaczej.

EDIT

Prosz, jedno ze źródeł - VG247
"As previously reported linked players of the PS3 version of Portal 2 can also access and play their copy of Portal 2 on any PC or Mac by redeeming an in-box access code on their computer."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada, naprawdę :)

22?? Na steam Portal 2 będzie odblokowany 19 kwietnia o godzinie 16:00 czasu Polskiego :) (7:00 AM PST)

Już całość pobrana tylko pozostało czekać i zacierać łapki :)

The cakie is a lie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"sprawa nabrała iście przepięknych kształtów"
Oj tak tylko oprócz kolorowych stron Steama są te bardziej szare czyli jedna gra - jedno konto. Przepięknie prawda? Dlatego Sony się to tak podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byverter jakoś nigdy nie miałem z tym problemów - jeżeli wiedziałem, że grę chcę zatrzymać for ever, mam główne konto, jeżeli wiedziałem, że grę po przejściu będę chciał sprzedać, zakładałem nowe konto. Co za problem? A swoją drogą nie wiem czy wiesz, ale odsprzedawanie gry retailowych też jest nielegalne, ale wszyscy mają to w d... (nawet ja :P bo większość nigdy nawet nie przeczytała licencji (to już nie ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 23:46, TobiAlex napisał:

gry retailowych też jest nielegalne, ale wszyscy mają to w d... (nawet ja :P bo większość
nigdy nawet nie przeczytała licencji (to już nie ja :P

Jest legalne. Wymuszone przez prawo. Stąd ucieczka wydawców do online pass itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 23:46, TobiAlex napisał:

odsprzedawanie gry retailowych też jest nielegalne


Nieprawda. Od EULI ważniejsze jest polskie prawo, a wg niego jest to w pełni legalne.


Co do tematu. Powiązanie ze Steamem oznacza brak możliwości odsprzedania gry z trybem multiplayer i bajerami, które oferuje online. Ograniczają rynek wtórny, a wszyscy się cieszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 01:36, Lailonn napisał:

Jak Ty co grę zakładasz nowe konto, to powodzenia...

No właśnie nie zakładam. Wiąże się to z tym, że nie zamienisz się już z kumplem na gry. Nie sprzedasz jej by kupić sobie następną, bo gra jest przypisana do Twojego konta Steam... Co więcej wygląda na to, że jeden PS tag czy jak to się nazywa będzie mógł być przydzielony do jednego konta Steam. Także powodzenia w płaceniu 179 za każdą nową grę!

Oj konsolowcy, konsolowcy... wszystko się da wam opchnąć, a Wy się z tego jeszcze cieszycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 01:47, byverter napisał:

Oj konsolowcy, konsolowcy... wszystko się da wam opchnąć, a Wy się z tego jeszcze cieszycie
:D


Jestem pecetowcem, gry kupuję właściwie tylko na Steamie i jestem tym usatysfakcjonowany. ;p

Nie dziwię się, że się cieszą. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam od cholery gier na Steam kupionych PRZEZ Steam za 200zl sztuka średnio. Czemu? bo nie lubię bawić się z pudełkami więc tak byverter ciesze sie ponieważ i na konsoli jak i na pc kupuje i TRZYMAM gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować