Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polacy odpalą Wiedźmina 2 dzień wcześniej, niż reszta świata!

469 postów w tym temacie

gram.pl

Nasi rodacy dostali kolejny wiedźmiński przywilej. Posiadacze Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2: Zabójcy Królów (dostępnej tylko w sklepie gram.pl) będą mogli odpalić grę dzień przed jej oficjalną premierą.

Przeczytaj cały tekst "Polacy odpalą Wiedźmina 2 dzień wcześniej, niż reszta świata!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się niezwykle zasczycony tym, że Wiedźmin przeleży ładnie tych parę dni w domu (jeśli dobrze pamiętam to osoby z zamówioną kolekcjinerką z numerem <1000 dostaną grę najwcześniej, nawt do tygodnia przed innymi) poczym bedę mógł zagrać o DZIEŃ WCZEŚNIEJ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Mowa była o tym, że osoby które zamówiły kolekcjonerkę, dostaną ją nawet 12 maja... Ja się pytam po co w takim razie? Żeby leżała na półce czekając aż łaskawie będzie można ją odpalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do reszty albowiem też mnie takie informacje
doszły i jestem zaintrygowany przebiegiem sprawy.
Czym jest jeden dzień, kiedy to od piątku będzie u mnie
leżeć pudełko? Słabe te przywileje w Waszym królestwie. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam osobiście te kilka dni wielkiej różnicy nie robi, ale lepiej było by zagrać w dniu kiedy dostanie się grę niż parę dni pużniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 17:24, bobobo napisał:

Miało być tydzień przed,a nie dzień przed.


Ja odpalę pół roku później( będzie tańszy), więc dzień cię nie zbawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Dzięki za newsa. Miałem w pre-orderze edycję Premium i właśnie odwołuję zamówienie. Nie po to zamawiam owego Pre-Ordera żeby leżał u mnie na półce do premiery. Wolę iść do Empiku gdzie przynajmniej nie będę musiał płacić za przesyłkę, bo w takim wypadku cena za przesyłkę = cena za dorzucone DLC, które jest kompletnie tego nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem! Po prostu psiakrew wiedziałem! Tak się kończy to tydzień wcześniej! Siedem razy mniej! Niech was wszystkich co ustalają takie drm i "przywileje" cholera weźmie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak, tyle że niektórzy z tu obecnych wyłożyli te 230zł choćby dlatego, żeby pograć obiecany tydzień wcześniej. Więc pisanie "dzień cię nie zbawi" jest "trochę" nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagramy dzień przed premierą, o ile nie padnie serwer z którego pobierać będziemy 50 MB zanim zagramy :) Z doświadczenia większych od CDP (np. Blizzarda), wiemy iż nie jest to takie proste przy dużym obciążeniu serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 17:40, JayL napisał:

Taak, tyle że niektórzy z tu obecnych wyłożyli te 230zł choćby dlatego, żeby pograć obiecany
tydzień wcześniej. Więc pisanie "dzień cię nie zbawi" jest "trochę" nie na miejscu.


Nie, tylko nie mówcie, że ktoś kupił kolekcjonerkę i zapłacił 2x więcej po to by zagrać tydzień wcześniej :D
Kolekcjonerkę kupuje się dla przeróżnego rodzaju dodatków i dla własnej przyjemności.

A niektórzy dostaną wcześniej, bo przecież nie zdołają rozesłać wszystkiego w jeden dzień - ludzie, czasami wystarczy trochę pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, ale wyróżnienie. Grę dostaniemy tydzień wcześniej, ale będziemy patrzeć na kurzącą się głowę Wiedźmina. Rewelacja. Cóż, może znajdzie się chętny, który odstąpi swój egzemplarz do Razzora lub Skidrowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku zapowiadane było, że posiadacze kolekcjonerki, dostaną grę tydzień wcześniej a więc logicznym jest też, że mogą ją odpalić ten tydzień wcześniej. Co mi za przywilej, że przez 6 dni gra będzie się kurzyła na półce a i tak ją odpalę w tym samym dniu co posiadacze zwykłej edycji. Ładnie nas wydymali, mam nadzieję, że to "błąd w druku" i zamiast "dzień" miało być "TYdzień".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować