Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polacy odpalą Wiedźmina 2 dzień wcześniej, niż reszta świata!

469 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2011 o 11:10, mao_tse_tung napisał:

Mam pytanie i liczę na odpowiedź.
W sklepie jest do kupienia poradnik do W2, który w pakiecie z Edycją Premium kosztuje
10 zł mniej.
Czy to samo tyczy się EK?


Tak jeśli dodasz ten poradnik do EK to będzie tak samo cena obniżona o 10 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem już czy śmiać się czy płakać jak się czyta te komentarze,niedosyć że jak zwykle wszyscy narzekają co jest naszą narodową tradycją, to jeszcze wykazują kompletny brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.Jeżeli macie pretense to miejcie je do Redów a nie gram.pl. Ja nie widziałem nigdzie żeby było napisane , że wysyłka przed premierą automatycznie równa się możliwości grania w ten sam dzień.
Dla przykładu podobna sytuacja jak ktoś tu na forum napisał była z Shogunem 2, i co ktoś płakał że mu gra te kilka dni przeleżała nie, a wy zachowujecie się jak dzieci i płaczecie, że producent idzie wam na rękę i o zgrozo pozwala wam zagrać aż dzień przed resztą świata, opamiętajcie się i zacznijcie się zachowywać jak dorośli jeżeli tak chcecie być traktowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 11:13, Isildur napisał:

Ograniczeń?
Przecież EK dostaniesz dużo wcześniej niż Ci co zamówili wersję premium, zagrasz wcześniej
od tych osób, które nie zamówiły Edycji Kolekcjonerskiej oraz wersja Kolekcjonerska jest
bogata w bardzo dobrej cenie. To są ograniczenia?


W stosunku do tego, co można było wnioskować PRZED ogłoszeniem info o zabezpieczeniach, tak, są to ograniczenia. To raz. Dwa - co mi z tego, że dostanę EK nawet tydzień wcześniej, skoro jedynie będę sobie na nią mógł popatrzeć? Nie wiem, jak Ty, ale ja kupuję gry, by w nie (eureka!) GRAĆ. A gra, w którą nie mogę zagrać, nie przedstawia dla mnie żadnej wartości. To dwa. Trzy - mowa jest o możliwości grania, a nie o tym, czy EK jest bogata, czy nie, więc argument totalnie nie w temacie.

Dnia 15.04.2011 o 11:13, Isildur napisał:

Nie zabraniaj komuś mieć własnego zdania na ten temat.


A komu ja zabraniam je mieć? Jeśli komuś nie przeszkadzają te ograniczenia, to niech kupuje, jego wola. Ale niech nie obraża tych, co myślą inaczej. Zauważ, że ja nie obrażam - nie krytykuję osób, a firmę i jej posunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 11:19, Meketh napisał:

Ja nie widziałem nigdzie żeby było napisane , że wysyłka przed premierą
automatycznie równa się możliwości grania w ten sam dzień.


Czyli rozumiem, że jak np kupujesz samochód i dostajesz informacje, że będzie do odbioru za tydzień, to absolutnie przez głowe nie rpzechodzi Ci, że kluczyki TEŻ będą wtedy do odbioru, tak? To ja spasuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 11:26, Tenebrael napisał:

A komu ja zabraniam je mieć? Jeśli komuś nie przeszkadzają te ograniczenia, to niech
kupuje, jego wola. Ale niech nie obraża tych, co myślą inaczej. Zauważ, że ja nie obrażam
- nie krytykuję osób, a firmę i jej posunięcia.

Ale on nikogo nie obraża, wyraził swoje zdanie, w sposób pozytywny a Ty go skarciłeś za to. Widać, że jak mam zdanie pozytywne i inne od narzekających to już nie mogę tego zdania wyrazić tak? Bo was jest więcej i wasze zdanie jest najlepsze i nie przyjmujecie do wiadomości, że są osoby, które nie narzekają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 21:22, Graffis napisał:

> Przecież świat się od tego nie zawali, prawda?
Boli to, że ten świat się nie zawali, bo po raz kolejni banda frajerów (sporej części
TA SAMA banda frajerów) dała się nabrać na obietnice gram.pl


To ja się pytam, czemu ta "banda frajerów" nie uczy się na własnych błędach? Nie raz były problemy z pre-orderami dużych tytułów, było mnóstwo żalu, a ludzie nadal dają się naciągać. Lata temu, dwa razy się naciąłem na spóźnione dostawy, z wcale nie niższą ceną niż w normalnym sklepie i od tamtej pory w dzień premiery maszeruję do sklepu i kupuję grę. Przynajmniej mi ciśnienie nie skacze, polecam.
A co do kolekcjonerek - cierpliwość to główna cecha kolekcjonera. Tydzień przed, czy tydzień po premierze... jak tak bardzo zależy komuś na pierdółkach z EK, to poczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2011 o 11:28, Tenebrael napisał:

Czyli rozumiem, że jak np kupujesz samochód i dostajesz informacje, że będzie do odbioru
za tydzień, to absolutnie przez głowe nie rpzechodzi Ci, że kluczyki TEŻ będą wtedy do
odbioru, tak? To ja spasuję...


To akurat jest rzecz oczywista o której każdy wie, wiec poruwnanie ci nie wyszło, ja tylko stwierdzam rzecz oczywistą, powiedz mi gdzie tam widzisz że jest napisane że można będzie zagrać w dniu kiedy dostanie się przesyłkę to grzecznie ukorze się i przyznam ci rację bo jak narazie widzę że płaczesz że gram.pl nie poinformowało wcześniej swoich klientów o sytuacji, a jak widzę to że od rozpoczęcia preorderów, do ogłoszenia info o zabezpieczeniach mineło pół roku to i że gram.pl nie dysponował wcześniej tym info to już cię nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie te banialuki o "tydzień wcześniej" i "bez DRM" były ustawione żeby zwiększyć sprzedaż (pre-ordery przedpłacone). Na bank od początku o tym wiedzieli, bo takich decyzji nie podejmuje się tak późno. Doprecyzowując nie chodzi mi o to, że gram wiedziało, tylko że CDPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dla tych, którzy jeszcze twierdzą, że Gram.pl nie OSZUKUJE (tak, TERAZ już mogę użyć tego słowa), cytat z najnowszego newsa pt. "Co po Wiedźminie 2?"

Otóż, na końcu newsa, napisane jest:

"zamawiając Edycję Kolekcjonerską, dostępną wyłącznie w sklepie gram.pl, otrzymacie dostęp do rozgrywki nawet tydzień wcześniej!"

Kłamstwo podwójne, bo:

1. Skoro gra będzie wysyłana 12 maja, a premiera jest 17 maja, to ów "dostęp" (ekhem) będzie NAJWYŻEJ 5 dni wcześniej, a nie tydzień. Ergo - KŁAMSTWO.

2. W newsie jest JASNO i JEDNOZNACZNIE napisane o dostępie do ROZGRYWKI, a nie do samego fizycznego pakietu. Ergo - KŁAMSTWO.

Dziękuję bardzo za uwagę, wszelkim obrońcom twierdzenia, że Gram.pl nie oszukuje życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem marudzi się, że Polacy marudzą, że Polacy marudzą. Wychodzą dwie nasze cechy narodowe, marudność i hipokryzja. Dołożyłbym relatywizm i brak samokrytycyzmu, ale to przesada :<

EK będzie do odpalenia dzień wcześniej, czyli w jakiś tajemniczy magiczny sposób 9999 polskich EK się odblokuje szybciej. Rozpruć ten magiczny sposób i zrobione, wołamy Geohota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Dodam, że informacja ta pochodzi z newsa opublikowanego już PO konferencji CDP, gdy zabezpieczenia są już ZNANE. Nie da się więc bronić Gram.pl brakiem wiedzy. Nie mówiąc o tym, że reklama wtryniona jest ni z gruchy ni z pietruchy, w newsa, który teoretycznie ma mówić o czymś innym. W dodatku informacje, które w niej są zawarte, są, jak WYKAZAŁEM post wcześniej, FAŁSZYWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to można powiedziec że zaliczyli fila, i masz na to dowód , a nie tak jak poprzednio, mi jednak osobiście nie robi różnicy czy zagram 13 czy 16 Maja i nie rozumiem tego całego płaczu. Jest różnica między wydawcą gry a jej dystrybutorem , masz prawo czuć się tak a nie inaczej, jeżeli ci ulży anuluj preorder nikt cię do kupna nie zmusza.Ty masz swoje racje, ja mam swoje racje i raczej nikt nikogo nie przekona, więc podziękuję za dalszą dyskusję i spasuję życżę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu dezinformacja w najnowszym newsie na gram.pl :

Gra ukaże się 17 maja, ale zamawiając Edycję Kolekcjonerską, dostępną wyłącznie w sklepie gram.pl, otrzymacie dostęp do rozgrywki nawet tydzień wcześniej!

Może wreszcie ktoś zabierze oficjalne stanowisko kiedy gracze z EK będą mogli zagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 12:35, Meketh napisał:

Teraz to można powiedziec że zaliczyli fila, i masz na to dowód , a nie tak jak poprzednio


Dlatego wcześniej nie mówiłem o oszukiwaniu czy kłamstwie, a o, cóż, moim zdaniem niespecjalnie profesjonalnym zachowaniu, nie wzbudzającym zbytniego zaufania. Teraz z kolei mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że oszukują klientów - i nie można mi zarzucić, że jest to jakieś pomówienie czy obraza, a jedynie stwierdzenie faktu czarno na białym.

Natomiast co do tego, kto jak przyjmie takie info, to oczywiście każdego sprawa i osobiste zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, news już porpawiony. Teraz brzmi:

"otrzymacie grę nawet tydzień wcześniej! "

Tyle, ze raz - drugiego kłamstwa nie poprawili, a dwa - szkoda, że zmiana nastąpiła "chyłkiem", i nigdzie nie ma śladu, że wkradł się błąd i news był edytowany. Jak ja to Gram.pl kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 12:43, Tenebrael napisał:

Tyle, ze raz - drugiego kłamstwa nie poprawili, /.../


Proszę nie rzucać bezpodstawnych oskarżeń. Kto Ciebie okłamał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować