Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polacy odpalą Wiedźmina 2 dzień wcześniej, niż reszta świata!

469 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 20:23, Siriondel napisał:

Nie uważamy, że masz rację (cóż, przynajmniej ja).
UPS to zdecydowanie najlepsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia. Najbardziej
profesjonalne podejście, sympatyczni i odpowiednio przeszkoleni kurierzy. Kurier pisze
SMSa albo dzwoni że ma paczkę i pyta się, kiedy to MI jest najwygodniej ją odebrać. Jedna
z niewielu firm, które nie zawiodły mnie jeszcze nigdy - dosłownie. Także dziś, gdy przywieziono
mi EK Wiedźmina 2.
Perypetie opisane przez Ciebie - gburowaci pracownicy i konieczność siedzenia na tyłku
bo szanowny pan kurier przyjedzie sobie jak chce bez słowa (a raz nawet wcale nie przyjechał
i myślał, że może w Sobotę będę nie niego czekał) - to miałem z DHL/GLS/Siódemką/DPD.


No właśnie tego się nie doczekałem, żadnych telefonów, kurier pojawił się o godzinie 14 nie pytając czy dla MNIE jest to możliwe, nastepnie po chwili zadzwoniłi stwierdził, że paczka będzie do odebrania w magazynie i to po 17. Dla odmiany ja osobiście nigdy nie miałem problemów z DPD czy DHL owszem nie dostawałem ich może dzień po wysłaniu (głównie czekałem 2 dni) ale dzwoniono do mnie pytano o której będę i czy może nie chcę mieć jej dostarczonej w inne miejsce jesli nie dam rady do domu. Oczywiście myśle że znaczenie ma też miasto w którym się mieszka, ja mieszkam w Olsztynie i jest to 3 taki przypadek z tą firmą, dlatego mnie to denerwuje. Może oddział UPS w Twoim mieście zatrudnia inny rodzaj ludzi, bo u mnie to na pewno są "taborety". ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie jak kolega wyżej żaden kurier z UPS nigdy jeszcze do mnie nie zadzwonił w sprawie przesyłki, zawsze musiałem czekać albo ktoś z rodziny odbierał paczkę. Natomiast z DPD/Masterlink nigdy nie miałem problemów, kurier zawsze dzwonił i umawialiśmy się na dogodną dla mnie porę odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie mówię, że nie masz racji - daleko mi do twierdzenia, że UPS dla wszystkich i na całym świecie jest cudne - tylko że mnie jeszcze nigdy nie zawiodło i nie chciałbym by paczki przywoził mi inny kurier. Zaś co do miast - może i coś jest w Twoich słowach, bo u mnie w Pruszkowie nie ma oddziału UPS, wszystko idzie z Warszawy, bo tuż obok. I może dlatego, stolica, najlepszy oddział czy coś ;) Mam za to oddział DPD, pracuję nawet w firmie, która z tym oddziałem współpracuje i widzę co się dzieje z towarem (rzucany jak śmieci a jak nie ma ryzyka uszkodzenia przy upadku to normalnie wkopywany do samochodu na przykład) :P

Z tego co pamiętam to gram.pl korzystało z usług Masterlink, ale zmieniło na UPS właśnie ze względu na liczne narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, dlatego (może nie wyraziłem się jasno) uważam, że fajnie by było gdyby gram.pl współpracowało z więcej niż jedną firmą. Np. z dwoma, tam gdzie UPS nie da rady DHL na przykład sobie świetnie poradzi, myślę, że takie rozwiązanie byłoby wyjątkowo miłe i skuteczne ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DHL zawsze ma gburowatych przedstawicieli :/ tyle dobrze że paczki docierają na czas :)

Co Wiesia2 to dali du.. z premierą po weekendzie! Wiesio leży na półce i się kurzy a człowiek by pograł :)

Dzisiaj ma ruszyć strona thewitcher.com może i gra ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:46, Paladine napisał:

Wiem wiem, dlatego (może nie wyraziłem się jasno) uważam, że fajnie by było gdyby gram.pl
współpracowało z więcej niż jedną firmą. Np. z dwoma, tam gdzie UPS nie da rady DHL na
przykład sobie świetnie poradzi, myślę, że takie rozwiązanie byłoby wyjątkowo miłe i
skuteczne ;].

Mają kontrakt na wyłączność. Nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 06:35, damimav napisał:

Dzisiaj ma ruszyć strona thewitcher.com może i gra ruszy :)


Co ma strona internetowa do tego czy gra ruszy? Wyraźnie było mówione, że posiadacze EK zagrają 16 maja o godzinie 00:01 a posiadacze Premium zagrają 17 maja o godzinie 00:01. Strona internetowa nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia 16.05.2011 00.01 i... zapchane serwery bo 10.000 ludzi bedzie chciało pobrać brakujące 50mb(sic!). Jak już odpale gre to 4 kawy do rana i o 6.00 do roboty eh.. i tak przez cały tydzień roboczy(sic!)(sic!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować