Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co po Wiedźminie 2? Kolejne projekty związane z tą marką

66 postów w tym temacie

A ja może dodam komentarz związany z tematem :P Ja tam bym bardzo chciała, żeby w następnych ich projektach można było stworzyć nieco bardziej swojego bohatera, a zwłaszcza żeby móc grać osobnikiem płci żeńskiej - bycie wiedźminem raczej odpada ze względów fabularnych, no ale może czarodziejka z wyszkoleniem w sztukach walki? ;) Mmm, no ale to takie pozostawanie w sferze nierealnych marzeń, bo coś mi się widzi że najbliższa przyszłość uwzględnia jedynie mister Geralta ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) Ja myślałem kiedyś, że może wyjdzie jakaś przygoda przyjaciół Geralta - np. Triss czy Jaskra. W takim wypadku rozgrywka zmieniłaby się diametralnie. Mogłoby być ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardzo bym chciał zobaczyć nowe wcielenie prawdzwego, papierowego RPG osadzonego w świecie Wiedźmina. Bądź co bądź, ale W: GW już jest przestarzały, a nawet w czasach wydania daleko mu było do bycia porządnym RPGiem. BioWare mogło dać licencję Green Ronin Publishing na Dragon Age PnP RPG więc może niech CDP RED zdziała coś w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 12:58, RobeN napisał:

:) Ja myślałem kiedyś, że może wyjdzie jakaś przygoda przyjaciół Geralta - np. Triss
czy Jaskra. W takim wypadku rozgrywka zmieniłaby się diametralnie. Mogłoby być ciekawie.


Albo przygoda od momentu

Spoiler

opuszczenia Brokilonu, gdzie krzyżują nam się drogi z Milvą, krasnoludami, Regisem, Cahirem aż do mniej więcej zabicia bandy Słowika

. Nie pogardziłbym zagraniem takiej przygody, a trwałaby pewnie tak łącznie z kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 12:58, RobeN napisał:

:) Ja myślałem kiedyś, że może wyjdzie jakaś przygoda przyjaciół Geralta - np. Triss
czy Jaskra. W takim wypadku rozgrywka zmieniłaby się diametralnie. Mogłoby być ciekawie.


Wiesz, zależy, jak długa by ta przygoda była, i ile by sobie za nią wydawca zażyczył. Bo jeśli taki dodatek miałby być pokroju Vietnam''a do BC2, to jak najbardziej byłoby fajnie. Jednak jeśli miałyby to być DLC a''la BioWare, to dziękuję postoję.

Zresztą, coś słyszałem, że podobno ma nie być płatnych DLC... ale nie wiem, czy dobrze słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra będzie dobra, to nowych dlc nigdy za wiele. : D

A z większymi projektami pewnie lepiej poczekać na przyjęcie przez rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 12:55, RobeN napisał:

Ale tu mówimy o przesyłce, a nie rozgrywce z tego co widzę.
Czy paczka dotrze do Ciebie 12 maja, czy 10/11/13 - nie widzę za bardzo problemu.


Niby tak. Tyle, że w takim razie nazywanie dostania gry kilka dni wcześniej "przywilejem" na stronie Sklepu Gram.pl zakrawa o kuriozum. Ale to tak btw, bo o tym już się toczą rozmowy, nie sam co kontynuować ich w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 15:42, Adi_olsztyn napisał:

A Android za przeproszeniem to do cholery pies? :/

O nich będzie osobny news. Albo 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 już gotowy więc czy teraz nie warto powrócić dla odmiany do "They"? Nie chciałbym, żeby CD Projekt stał się producentem i wydawcą tylko jednej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 18:00, KrisN1 napisał:

Wiedźmin 2 już gotowy więc czy teraz nie warto powrócić dla odmiany do "They"? Nie chciałbym,
żeby CD Projekt stał się producentem i wydawcą tylko jednej marki.


They jest wątpliwe, aktualnie CD RED jest studiem mogącym pozwolić sobie na tworzenie tylko jednej gry a Wiedźmin jest już wyrobioną marką, większe szanse są na to że na nim się całkowicie skupią niż zaczną kolejny projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 12:56, Erine napisał:

A ja może dodam komentarz związany z tematem :P Ja tam bym bardzo chciała, żeby w następnych
ich projektach można było stworzyć nieco bardziej swojego bohatera, a zwłaszcza żeby
móc grać osobnikiem płci żeńskiej - bycie wiedźminem raczej odpada ze względów fabularnych,
no ale może czarodziejka z wyszkoleniem w sztukach walki? ;) Mmm, no ale to takie pozostawanie
w sferze nierealnych marzeń, bo coś mi się widzi że najbliższa przyszłość uwzględnia
jedynie mister Geralta ;(

W zasadzie inny bohater, niż Geralt wcale nie jest taki nierealny. W końcu pierwotnie w Wieśku Pierwszym też mieliśmy grać nieznanym wiedźminem. Raczej myślę, że serii nie będą w nieskończoność ciągnąć pod jednym bohaterem, bo to może znudzić się nie tylko graczom, ale i samym twórcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, cicho już o wysyłce i aktywacji! Idźcie pomstować do tego wątku :
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=67129&u=207

@ Harpen
Wykazujesz się niekompetencją (albo po prostu zrobiłeś to specjalnie, choć nie chce mi się w to wierzyć), bo Akne dawno temu mówiła, że wysyłka zaczyna się 12 maja. A więc nie żaden tydzień,

@ co do tematu

Wiedźmin 2 na konsole - dlaczego nie, życzę im powodzenia. Może nawet uda się wskrzesić RotWW w starej lub nowej formule? Jedno jest raczej pewne - nie będzie nowej marki, póki CDP się odpowiednio nie okopie albo nawet dopóki nie wybuduje schronu. I bardzo słusznie. Już raz mieli nóż na gardle, drugi raz może im się nie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za dezinformacja tu panuje!? W jednym newsie piszecie, że grę będzie można uruchomić dopiero!? 16 maja? (choć wysyłana jest 12...) a tutaj się chwalicie że wysyłki (czym dajecie do zrozumienia, że także w tenże dzień grę można będzie uruchomić) są zaplanowane od 12.05...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować