Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Muzyka z Bulletstorma dostępna do pobrania za darmo

21 postów w tym temacie

Hehehe PCF nadal próbuje przyciągać ludzi do swej nieudanej IMO produkcji? gl&hf. :)

Drugi ze wspomnianych autorów pracuje także nad soundtrackiem do Wiedźmin2: Zabójcy Królów? Nadal PRACUJE? Tzn. że gra jest jeszcze w powijakach, bo ścieżka dźwiękowa jest wciąż TWORZONA? A za miesiąc premiera... Dżizas: co artykuł to lepsza perełka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 12:43, Pajonk78 napisał:

Drugi ze wspomnianych autorów pracuje także nad soundtrackiem do Wiedźmin2: Zabójcy
Królów
? Nadal PRACUJE? Tzn. że gra jest jeszcze w powijakach, bo ścieżka dźwiękowa
jest wciąż TWORZONA? A za miesiąc premiera... Dżizas: co artykuł to lepsza perełka. :D


Kto by się przejmował szczegółami. Ilość nie jakość. Masowa ilość. Newsów o Wiedźminie2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 13:38, SpecShadow napisał:

Kto by się przejmował szczegółami. Ilość nie jakość. Masowa ilość. Newsów o Wiedźminie2.

Problem widzę jeden: ten news nie jest o Wieśmaku 2, a jednak informacje o tymże trzeba było przemycić... Dlaczego chyba tylko ja odnoszę wrażenie, że ostatecznie W2 To będzie klapa jak DAII oraz BS, które również były tak namolnie reklamowane, gdzie się tylko dało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2011 o 13:49, Pajonk78 napisał:

Problem widzę jeden: ten news nie jest o Wieśmaku 2, a jednak informacje o tymże trzeba
było przemycić...

Bywa. W nagrodę dostaniesz kolejne (over) 9000 newsów na temat bzdur wszelakich z gry. Eat this.

Dlaczego chyba tylko ja odnoszę wrażenie, że ostatecznie W2 To będzie

Dnia 15.04.2011 o 13:49, Pajonk78 napisał:

klapa jak DAII oraz BS, które również były tak namolnie reklamowane, gdzie się tylko
dało?


To oczywiste, wydaje ci się.
W filmikach z gry W2 można było dostrzec pozytywne elementy, co w przypadku DA2 nie było proste.

Poza tym, reklamy z W2 zapowiadają się na znacznie namolniejsze niż teraz. Szykować schron na ten flood bzdetów. I wypuśćcie Krakena z klatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co chodzi z tym jadem w kierunku PCF i Wiedźmina 2? To źle, że wydawcy nie żałują kasy na marketing? Chyba dobrze, że jak najwięcej ludzi będzie wiedziało o dobrych grach. Przecież to w końcu gry! Rzeczy które kochamy i o których chcemy wszystkim opowiadać, nie tak?

Z tego co widzę to Bulletstorm zarobił 83 pkty na metacritic. Nazywa się to "dobry odbiór wśród krytyki". Wielka szkoda, że gra się nie sprzedała. Ale trudno konkurować z Killzone 3 na PS3 :-(

Ciekawe, że im większa polska produkcja się ukazuje, z tym ch*jowszym odbiorem w Polsce się spotyka. Że chała że badziew że nie wiadomo jaki szajs. Daje do myślenia nad sensem eksponowania faktu że gra powstaje w Polsce. Jakby Bulletstorm powstał w Californi albo w innym Nowym York''u to by aż tyle jadu polaczek nie produkował ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na bulletstorma można marudzić, ale tak od połowy chce się grać dalej :) ze średnim pierwszym ważeniem, mimo wszystko lubię tę grę... A W2? Cóż... Mam złe przeczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulletstorm i Wiedźmin wygrzebują polskie produkcje z bagna, w którym ciągle tkwią ludzie piszący zawistne komentarze. Można czegoś nie lubić i to jest zrozumiałe, krytyka jest niezbędna by poprawić to, co jest źle wykonane, ale żeby dawać publicznie upust swojej frustracji w ten najbardziej płytki sposób? "Just because you can, doesn`t mean you should" a w języku polskim można jeszcze zacytować Lema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dlaczego chyba tylko ja odnoszę wrażenie, że ostatecznie W2 To będzie

Dnia 15.04.2011 o 13:49, Pajonk78 napisał:

klapa jak DAII oraz BS, które również były tak namolnie reklamowane, gdzie się tylko
dało?

A dlaczego komuś jeszcze by tak się miało wydawać?
Mi się na przykład Bulletstorm bardzo podobał, prócz strasznej liniowości i konsolowatości w niektórych momentach dał mi ogromne ilości frajdy. A Wiedźminowi dam szansę, jestem sceptycznie nastawiony, ale jedynka była tak dobra, że nie jestem w stanie nie czekać na dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epic przejechał się na PCF, więc soundtracka już wydać nie chciał. Proste. Grałem w demo chyba 5 minut, bo nie mogłem znieść tej prymitywności, a co do muzyki, to nie zwróciłem uwagi, może jest bardzo dobra, ale do gier tego pokroju muzykę mogą robić zespoły takie jak Shaza albo Skaner, przynajmniej będzie się kupy trzymało i coś rzeczywiście przykuje uwagę graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam Bulletstorm sie podobal. Rzecz w tym, ze teraz w innych grach brakuje mi tych punktow za skillshoty. Na konferencji CDP bylo pokazane jak przeciwnik zostal zrzucony ze skaly. Raaany jak mi brakowalo napisu "Polecony +50" :) A muzyke sobie sciagne, milo ze firma za darmo udostepnila soundtrack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecony ech uroki polskiej wersji

Pograłem trochę, oczywiście po angielsku, bo już premierą mozna było się spodziewać takich perełek, ale fabuły nawet nie skończyłem.

Co do wiedźmina to nie grałem nawet w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 00:33, Revan91 napisał:

Polecony ech uroki polskiej wersji


Akurat nazwy skillshotow w polskiej wersji sa kapitalne i sa po prostu klimatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo i naprawdę nie pojmuję co ludzi przyciąga do tej gry. Mnie np. o wiele więcej frajdy sprawił Bad Company 2 czy CoD: BO. Teraz sobie przypominam ten ich filmik "DUTY CALLS". Niby to było śmieszne, ale tak naprawdę, po tym filmiku oczekiwałem gry genialnej, a to jest co najwyżej gra dobra. W żadnym wypadu nie przebija Call of Duty. Ba, nawet w Unreal Tournament 3 lepiej się bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować