Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 wygląda obłędnie! Zobacz najnowszy trailer

53 postów w tym temacie

Wygląda rzeczywiście super, ale to tylko trailer. Gry najczęściej wyglądają inaczej niż na trailerach (najczęściej gorzej). Martwią mnie tylko wymagania jakie będą, bo widać, że raczej BF 3 zje Crysisa 2 na śniadanie pod względem grafiki. Chyba dopóki nie podrasuję kompa będe musiał grać na konsoli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osom po prostu. Zwłaszcza że ten trailer to zlepek wszystkich filmoków jakie do tej pory się ukazały tylko pokazany troche dynamiczniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 15:53, Rojo napisał:

osom po prostu. Zwłaszcza że ten trailer to zlepek wszystkich filmoków jakie do tej pory
się ukazały tylko pokazany troche dynamiczniej...


Obejrzyj do końca... tylko pierwsza część trailera była pokazywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę? Po raz n-ty zmontowane te same sceny? To chyba jakiś żart. Oczywiście, wyglądają mega-wspaniale, itp, do tego pojawiły się 2-3 nowe ujęcia, no ale ludzie, większość tych materiałów widzieliśmy już po kilka razy. A w treści newsa jak zwykle obietnice, że oto, za chwilę, na filmiku zobaczę coś, co urwie mi łeb przy samej, hmm... szyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ironic on]A ja tej gry nie kupię bo jest nie realistyczna... od 0:30 min zołnierzom biegnącym po asfaltowej drodze wylatują tony ziemi spod butów[ironic off]


Ta gra pozamiata wszystkie FPSy tego roku. Niech EA szykuje sztab kryzysowy dla swoich serwerów bo jesień będzie gorąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie sobie, slabe tekstury, animacja daje ciala, dziwnie im skacza stopy, patrzac np na scene siedzacych zolnierzy mam wrazenie, ze oswietlenie jest juz lepsze w crysis2, podobna scena wygladala tam znacznie lepiej, slabe chmury - zwykle tekstury 2d, widac ze obiekty sa dosc kanciate, za jadacymi czolgami nie ma nawet dymu, przesadzony hdr i ten beznadziejny efekt przyciemnionego obrazu wokol brzegow ekranu, szalu nie ma, wyglada jak gra z 2005 roku na xboxa360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Nic nowego, tylko taki mix ze znanych nam wcześniej trailerów i gameplay''ów. Chociaż sekundowe uzupełnienie do walącego się budynku i takie spowolnienie niektórych scenek sprawia, że można parę rzeczy dojrzeć.

Po co to powtarzać? Wszyscy wiedzą, że BF3 jak na razie w tym roku będzie największym obłędem, niezaprzeczalnie w kwestii grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer tak naprawdę podobny jest do tych jakie są w CoD... ale zdaje mi się że BF zmiecie CoD''a. Bez względu na to w ilu sprzeda się kopiach i ile przed/za CoD. Ważne że gra będzie dobra, a nawet bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG...nie wyczułeś sarkazmu?Pozatym Call of Duty 2 było bardzo oryginalną grą a nie jak teraz niektóre sceny z CoD w Bf a sceny z Bf w CoD.

Redjevel

thx za nutkę bo tylko to w tym filmiku to coś ciekawego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować