Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 wygląda obłędnie! Zobacz najnowszy trailer

53 postów w tym temacie

Rzeczywiście wygląda obłędnie..

szkoda tylko że gram.pl też podąża za modą i ocenia jakość produktu po tym ile osób kliknęło "lubię to !"
Sami to oceńcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam tez wywiad z Patrickiem Bachem - producentem wykonawczym Battlefielda 3:

http://www.geforce.com/#/News/articles/battlefield3-interview

"Do you feel the consoles are holding PC games back?"
"Yes, absolutely. That''s the biggest problem we have today."

"we are now using the more powerful platform to try and prove what we see gaming being in the future rather than using the lowest common denominator".

Miod na moje uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 to godny pogromca seryjnie produkowanych amerykańskich gier typu CoD, MoH itd. Widać, że to tytuł tworzony z prawdziwą pasją, a nie tylko dla kasy.
Tylko Wiedźmin 2 może zagrozić Battlefieldowi w wyścigu o tytuł gry roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 11:25, kodi24 napisał:

Taak, lubicie taki PR ;)


Ale ja to zweryfikuje juz po premierze! I jesli sie okaze, ze gra jest jakims portem czy w inny sposob ograniczana ze wzgledu na konsole to bede glosno narzekal, na to mozesz liczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portem z pewnoscia nie bedzie, ale ja wyczuwam tu nutke zachety ze strony DICE, ktora lepiej dziala na wyobraznie niz klasyczne "dobre slowo" ;) Niemniej to tylko czasowy przeblysk spowodowany krytyka, jaka EA zbiera ostatnimi czasy, szczerosc w tej branzy ma zawsze jakies drugie dno ;) Tak naprawde dobrze wiedza z czym sie wiaze "future gaming" (nie raz wydawcy o tym wspominali) i nie wystarczy do tego jedna wiodaca-lub nie platforma. Dlatego przyjmuje te deklaracje z umiarkowanym entuzjazmem, zwlaszcza ze gdy prawdziwie rozlegly (i oplacalny) w swoim spektrum "future gaming" wreszcie nastapi, nikt nie bedzie o tym pamietal, ani tego wypominal- w koncu swiezy i adekwatny do czasu i miejsca model kija i marchewki bedzie juz wdrazany w zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 12:34, kodi24 napisał:

Portem z pewnoscia nie bedzie, ale ja wyczuwam tu nutke zachety ze strony DICE, ktora
lepiej dziala na wyobraznie niz klasyczne "dobre slowo" ;) Niemniej to tylko czasowy
przeblysk spowodowany krytyka, jaka EA zbiera ostatnimi czasy, szczerosc w tej branzy
ma zawsze jakies drugie dno ;) Tak naprawde dobrze wiedza z czym sie wiaze "future gaming"
(nie raz wydawcy o tym wspominali) i nie wystarczy do tego jedna wiodaca-lub nie platforma.
Dlatego przyjmuje te deklaracje z umiarkowanym entuzjazmem, zwlaszcza ze gdy prawdziwie
rozlegly (i oplacalny) w swoim spektrum "future gaming" wreszcie nastapi, nikt nie bedzie
o tym pamietal, ani tego wypominal- w koncu swiezy i adekwatny do czasu i miejsca model
kija i marchewki bedzie juz wdrazany w zycie ;)


Oczywscie wiadomo ze nowe konsole za kilka lat sie pojawia i po roku - dwoch od ich premiery wydawcy wlasnie na nich sie beda koncentrowac (jak sie juz sprzeda wystarczajaca liczbatych sprzetow). Mysle ze juz teraz wielu wydawcow pamieta o pecetach bo to jest niezly poligon doswiadczalny. Mozna sie nauczyc wprowadzania teselacji, roznych nowych technik AA itd. - to bedzie zapewne standardem w przyszlej generacji konsol. Prawdopodobnie ta sama motywacja stoi takze za decyzja o stworzeniu Battlefielda 3 z mysla o PC. Kiedy za 3 lata Activision bedzie sie dopiero uczylo jak zrobic ladna grafike w kolejnym CoDzie na konsole, EA bedzie juz dopieszczac silnik, albo wyciskac z niego ostatnie poty.

Ale mi ta motywacja nie przeszkadza. Ja chce dostac jak najlepsza gre na PC w tym roku i jest spora szansa ze tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Developerzy wiedza juz teraz jak robic gry przyszlosci, nie wykluczone ze posiadaja tez wstepne informacje odnosnie specyfikacji sprzetowych kolejnych platform. Mozliwe, ze ich nowy silnik stanowi fundament pod wykwity nastepnej generacji platform ogolem, ale to jest wlasnie takie drugie dno ;) Plytka interpretacja zrobi swoje tu i teraz, ktos odrobine bardziej wnikliwy dostrzeze w tym rokowania na kolejne lata- i tak mamy zarowno wyznawcow ideologii odrodzenia, ktorych EA zaczelo brakowac oraz tych, ktorzy wiedza ze w tej branzy dobre intencje sa tak dobre jak reka, ktora dzieli budzety i podkresla terminy- a tych elektronikom nie brakowalo nigdy. Dobry PR nie jest zly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 13:14, kodi24 napisał:

Developerzy wiedza juz teraz jak robic gry przyszlosci, nie wykluczone ze posiadaja tez
wstepne informacje odnosnie specyfikacji sprzetowych kolejnych platform.


Tu akurat watpie, bo ktos juz by sie wygadal (anonimowo w internecie oczywiscie) :) Poza tym gdyby teraz ustalili juz z jakiego chipa grafinczego bedzie korzystac konsola, to w 2014-2015 kiedy bedzie sie pojawiac na rynku bedzie juz mocno przestarzala. Mysle ze minie ok. 1,5 roku od ogloszenia nowej konsoli i przekazania development kitow do developerow do chwili premiery konsoli. Specyfikacje techniczna ustala niewiele wczesniej.

Dnia 16.04.2011 o 13:14, kodi24 napisał:

Mozliwe, ze
ich nowy silnik stanowi fundament pod wykwity nastepnej generacji platform ogolem, ale
to jest wlasnie takie drugie dno ;)


No wlasnie, tylko ze to drugie dno mi w ogole nie przeszkadza. Gdyby DICE oglosilo, ze Frostbite 2 jest pod kolejna generacje konsol, a poniewaz tej jeszcze nie ma to poki co punktem odniesienia jest PC to to by mi nie przeszkadzalo. Ja chce zeby wycisneli maks z mojego sprzetu tu i teraz i dlatego kupie Battlefielda (jeszcze dlatego, ze podziwiam ich, ze maja jaja skoro podjeli taka decyzje).

Dnia 16.04.2011 o 13:14, kodi24 napisał:

Plytka interpretacja zrobi swoje tu i teraz, ktos
odrobine bardziej wnikliwy dostrzeze w tym rokowania na kolejne lata- i tak mamy zarowno
wyznawcow ideologii odrodzenia, ktorych EA zaczelo brakowac oraz tych, ktorzy wiedza
ze w tej branzy dobre intencje sa tak dobre jak reka, ktora dzieli budzety i podkresla
terminy- a tych elektronikom nie brakowalo nigdy. Dobry PR nie jest zly ;)


Zgadzam się. PR jest na tyle dobry (za sprawa przede wszystkim filmikow), ze spodziewam sie swoistego "powrotu" wielu graczy na pecety. W tym roku mielismy juz Crysisa 2, ktory najlepiej to jednak wyglada na PC (sa problemy z 30 fps na konsolach), jest Wiedzmin, jesienia Battlefield, kto wie czy nie Diablo 3. Oczywiscie wszystkie tytuly wyjda tez wczesniej czy pozniej na konsole, ale to na PC gra sie (bedzie sie gralo) w nie najlepiej. I mysle ze mocno ruszy sprzedaz nowych mocnych pecetow (warunkiem jest jeszcze zeby MS nie oglosil nowego Xboksa w tym roku, ale mysle ze tak sie nie zdarzy). A jak juz ktos wyda ten 1 - 1,5 tys. dolarow na nowy sprzet to potem w kazda nowa gre multiplatformowa bedzie gral wlasnie na PC. I ten trend moze sie utrzymac do premiery nowych konsol.

Czego sobie i Państwu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować