Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12 minut gameplayu z Battlefielda 3 to jedna z najlepszych rzeczy, jakie widziałem w życiu

142 postów w tym temacie

Aż mi się zwracać obiad chce jak czytam kolejny już news z rzędu, w którym autor rozpływa się nad materiałami z BF 3. EA wam płaci za taką kryptoreklamę czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze autor newsa rozpoczal przygode z komputerami jakies kilka miesiecy temu. Ani to specjalnie ladne, ani akcja nie porywa. Skryptami wypchane tak samo jak kazda czesc CoD''a, a liniowosc rozgrywki utrzymana na takim poziomie, ze rownie dobrze moznaby stworzyc z tej gry rail-shooter na automaty. Zupelnie nie rozumiem czym tu sie zachwycac. No chyba, ze EA az tak dobrze smaruje za hype''owanie ? Zreszta.. Dzial news'ow to chyba nie miejsce na refleksje osobiste autorow a rzetelne przedstawianie branzowych informacji. Od tego sa komentarze Panie autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudo! Cudo! Cudo! Nie zamówić tej gry to po prostu grzech. Już to widzę. Maksymalne ustawienia, 24 calowy monitor, karabin w dłoń i czuję się identycznie genialnie jak 6 lat temu odpalając pierwszy raz BF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ten poziom nie pojawi się w pełnej wersji gry, bo znam już każde ujęcie i każdą odzywkę na pamięć.

A na pocieszenie wszystkim - to są w dalszym ciągu gameplay''e z wersji pre-alpha. Zatem spodziewam się, że za jakiś czas zobaczymy kilka kolejnych gameplay''ów, tym razem z wersji beta. Z tego samego poziomu oczywiście. Potem jeszcze tylko kilka filmików z wersji finalnej. Również z tego poziomu. I za każdym razem dostaniemy od gram.pl newsa w stylu "Wow, czegoś takiego jeszcze nie widziałem" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik wygląda bardzo fajnie,niemniej takie zachwyty autora tekstu naprawdę głupio wyglądają. Ciężko się to czyta i chyba news to kiepskie miejsce na subiektywne oceny piszącego. Zwłaszcza, że raczej nikogo one nie obchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wszystko wygląda, ale właśnie inteligencja przeciwników... Dobra, czepiam się, ale to wszystko wygląda tak bardzo arcade''owo. Można odnieść wrażenie, że to taki CoD z o wiele lepszą grafiką i trochę gorszymi skryptami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny przez większą część nuuuuda. Dopiero ostatnie 1,5 minuty w miarę ratuje ten materiał. Niestety jeśli większość gry będzie wyglądać tak samo (normalne chodzenie i strzelanie + MOMENTY) to szykuje się przeciętna gra z nieprzeciętną grafiką a ja dla grafiki gier nie kupuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 19:12, oskarsom napisał:

Cudo! Cudo! Cudo! Nie zamówić tej gry to po prostu grzech. Już to widzę. Maksymalne ustawienia,
24 calowy monitor, karabin w dłoń i czuję się identycznie genialnie jak 6 lat temu odpalając
pierwszy raz BF2.


Don''t think so.
Grzech? Ciekawe więc jak wg. Ciebie wygląda dekalog.

Poza tym bez przesady - póki co nie widzę tu nic cudownego, przeciwnie, jest to bardzo przeciętne. Grafika jest rzeczywiście bardzo ładna, ale nie dla grafy się gry kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest brązowo-beżowe. A poza tym Crysis 2 wygląda technicznie lepiej (przynajmniej dla mnie). Battlefield stoi multiplayerem, który już zresztą kulał w BC2, mam nadzieję, że właśnie gra online będzie wypaśna. Niestety jestem w kwestii tej gry dalej sceptykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyjdzie BF3, zmiecie konkurencję z powierzchni Ziemi, wszyscy się będą nad nim rozpływać, inni będą jęczeć, że im nie działa... A potem któreś ze studiów tworzących Call of Duty pójdzie po rozum do głowy (strzelam, że to będzie to na "S" - kurde, bez kitu, mam dziś pomroczność jasną i sklerozę w jednym, chodzi o to studiu, które miało robić nowego CoDa, Slighly Mad Studios? Nie, chyba nie to... no zapomniałem, ale na pewno na "S"), stworzy nowy silnik graficzny, doda jakieś bajery i wypuści na rynek nowego CoDa, całkiem odmienionego, który zapewne w ten sposób odbuduje swoją renomę i zmiecie wszystkie inne FPSy z tej planety, włącznie z BF3. A przewagę będzie miał taką, że więcej osób w niego zagra, bo zapewne będzie miał niższe wymagania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie wiedziałem, że news jest od wyrażania własnej opinii. A tu proszę - redaktor nawet swoje zdanie umieścił jako tytuł! W końcu zasady są po to, żeby je łamać nie?

Co do gameplayu - zlepek tego co już było. Zachwyca dźwięk, grafika, leży SI(jak prawie w każdej grze teraz), mały rozrzut. Widać, że wzorują się codem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 19:45, Kreek napisał:

Widać, że wzorują się codem.


Dokładnie, jedyne czym się ten gameplay wyróżnia to grafika i dźwięk. Ale hejterów CoDa i fanbojów BFa nie przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować