Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12 minut gameplayu z Battlefielda 3 to jedna z najlepszych rzeczy, jakie widziałem w życiu

142 postów w tym temacie

Zaraz zwrócę kolację, którą przed chwilą zjadłem. Tak, od tych głupawych zachwytów autora "newsa" to mi się nie dobrze zrobiło. Ile razy można się zachwycać tym samym? Ten gameplay to zlepek tego co było, nic nowego, a widzę, że niektórzy już się ślinią jak... no nie wiem co, straciłem porównanie.
Dobra to wszystko ładnie wygląda, ale oglądane w kółko brzydnie. Hype, hype i hype, a co to będzie na miesiąc przed premierą? Oni wam płacą za tą reklamę? Ludzie, zaraz będzie więcej wiadomości niż o rodzimej produkcji, Wiedźminie 2 (przynajmniej przy tym tytule nie spotkałem się jeszcze z newsem "W2 wygląda zaj*biście, sweet i w ogóle awesome").
Powrót do BF3. Skrypty, skrypty, skrypty, tak wielu narzeka na nie przy CoD''ach a tu nie wiele osób chyba o nich wspomina :) Wgl gra jest dosyć podobna do wymienionej już serii, może to nie tak źle, trochę "epickości" nie zaszkodzi. Ale niech nie będzie do bólu liniowa (ach ja naiwny).
BTW 11:48, wygląda znajomo, tylko gdzie ja to widziałem?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem jednym z tych piszących, że "to już było", odpowiem Tobie, bo skierowałeś swojego posta również do mnie. Przede wszystkim - to jest temat do komentowania gameplay''a BF3, więc nie będziesz tutaj ustalał, co kto ma "zostawić dla siebie".

Poza tym - jakie gameplay''e i newsy, takie komentarze, "kolego". I jeśli jeszcze raz zobaczę newsa o podobnej treści i z podobnym gameplay''em, to napiszę w komentarzach KOLEJNY RAZ to samo, i nie obchodzi mnie, czy się to podoba komuś, kto nazywa innych frustratami, a sam, zamiast trzymać się wyłącznie komentowania newsa, skupia się na zachowaniu innych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cały czas mam wrażenie ze ich bronie zrobione sa z plastiku bądz innego kocyka
3;15 karabin w powietrzu

To tylko pre alfa... Poprawić takie szczególiki poprawią to pewne.

Czekam na moją kopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli multi w BC2 "kuleje" to tam jest ściana, niech pan pierdyknie z barana.

BF3 zapowiada się miodnie, grafika i dźwięk na najwyższym poziomie, fizyka zapowiada się jeszcze lepiej niż w BC2 czekam aż pokażą więcej walk myśliwców, naprawdę jest na co czekać do Listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Oh, oh, ohh, tak, tak, taaaaaaak..." i tym momencie autor newsa się spuścił i kliknął przycisk "Wyślij".

Wczoraj (czy przedwczoraj) wielki news "Battlefield 3 wygląda obłędnie! Zobacz najnowszy trailer" - wchodzę, zaczynam oglądać i zastanawiam się, czy nie iść do lekarza, bo mam dziwne wrażenie, że coś jest nie tak z moją głową - wszak pisze w tytule jak byk "nowy", a ja to już gdzieś widziałem.

Dzisiaj "12 minut gameplayu z Battlefielda 3 to jedna z najlepszych rzeczy, jakie widziałem w życiu".

Co będzie jutro? News w stylu "Battlefield 3 to czysta zajebistość"?

BTW. Już nie wchodząc w wojnę między Call Of Duty a Battlefield - poczekajcie do pierwszego trailera nowej części Call Of Duty i dopiero ferujcie wyroki, bo nie wierzę, że Activision tak łatwo się podda i nowy Battlefield będzie królował na rynku FPSów w tym roku. Wszak Moskwa czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra fizyka? gdzie? samochody po wybuchu robia salta w powietrzu, do tego zawsze wyglada to tak samo bo to tylko odegrana animacja, tak jak podawanie wyrzutni rakiet i jej slizganie sie po dachu... wszystko oskryptowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest czyjś blog czy raczej portal informacyjny?

A co do samego BFa to ocenię jak będą filmy z multi, bo kampania mnie nie interesuje. Chociaż trzeba przyznać, że oprawa audio-wizualna jest całkiem fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 23:42, karolekx23x napisał:

Tagra zaskakuje, to bedzie bardzo mocny tytuł.


To była ironia? Czym zaskakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pod pewnymi względami wojna też może być piękna" co to jest ? Powiedz to ludziom, którzy mają wojnę w swojej ojczyźnie.. albo lepiej zaciągnij się do wojska i sam powalcz a później pisz że wojna może być piękna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"12 minut gameplayu z Battlefielda 3 to jedna z najlepszych rzeczy, jakie widziałem w życiu"

Drogi Autorze, wyłącz komputer i zażyj trochę świeżego powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączam się do krytykujących autora tego wpisu, nie newsa. To nie jest blog, a portal INFORMACYJNY! I naprawdę, informacja, czy gameplay Ci się podobał, czy nie jest niepotrzebna. Sam jestem redaktorem aktualności na pewnym portalu i nie wyobrażam sobie czegoś takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nigdy ta marka nie przekonywała mnie do siebie az do tej zapowiedzi, szykuje się cos naparwde cudnego co w tym roku bedzie walczyc o wszystkie nagrody w swoim gatunku i watpie ze Crysis 2 z nim wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 00:21, Wrukos napisał:

I ja dołączam się do krytykujących autora tego wpisu, nie newsa. To nie jest blog, a
portal INFORMACYJNY! I naprawdę, informacja, czy gameplay Ci się podobał, czy nie jest
niepotrzebna. Sam jestem redaktorem aktualności na pewnym portalu i nie wyobrażam sobie
czegoś takiego..

Naprawdę tak bardzo boli Was wyrażanie własnej opinii przez autora?

Rozumiem, że Polygamia, gdzie za własne zdanie prawdopodobnie urywa się genitalia, stanowi dla Was szczyt tego, co można osiągnąć w kwestii "growego" dziennikarstwa? Przerażacie mnie - i to coraz bardziej.

Polecam tłumaczenie newsów z zagranicznych ogłoszeń prasowych przy użyciu translatora. Efekt będzie dokładnie taki, jakiego pożądacie - w końcu jedyne, co chcecie widzieć, to roboty pracujące po to, by stworzyć teksty brzmiące dokładnie tak samo, jak na innych portalach, zgadza się? Czemu by nie wyeliminować człowieka z całego procesu, ułatwiając wszystkim życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować