Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12 minut gameplayu z Battlefielda 3 to jedna z najlepszych rzeczy, jakie widziałem w życiu

142 postów w tym temacie

To ja również dołączę do obozu mniej-niż-zachwyconych. Po prostu nie widzę tutaj nic ponadprzeciętnego. Ba! Dla mnie nawet ta grafika jest taka sobie. Pierwszy Crysis wyglądał moim zdaniem znacznie lepiej i naturalniej (tu chciałbym zaznaczyć, że nigdy fanem Crysisa nie byłem), szczególnie jeśli idzie o twarze, a nawet drugi nie wygląda gorzej. Jeśli zaś mowa o SI, to gra prezentuje standardowy już dzisiaj, żenujący poziom. Tak, jakby wszyscy zapomnieli, że kiedykolwiek ukazało się coś takiego jak F.E.A.R. Czy my naprawdę chcemy i potrzebujemy następnego wojennego shootera do tego stopnia, że każdy, nawet bardzo niski poziom rozgrywki jest do zaakceptowania, jeśli tylko mamy do czynienia ze znaną marką? Przykro się czyta te zachwyty nad grą, która żadnej nowej jakości nie reprezentuje, a tylko powiela utrwalone już lata wcześniej schematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF3 ma zachwycać i tyle, zobaczymy jeszcze tylko, jak gra będzie wyglądała na konsolach.

Co do "niebywałych kontrowersji, jakie są spowodowane zawarciem przez autora newsa własnej opinii w tytule materiału"... Podobnie jak piętro wyżej napisał wuwu, sugeruję przemieszczenie się na faktogamię, gdzie newsy nieraz brzmią niczym oświadczenia prasowe i przy czytaniu ich człowiek dostaje cholery na myśl, jakie to wszystko jest ugrzecznione i wygładzone. IMO takich newsów jak ten powinno być więcej, a jak komuś się nie podoba, cóż - Adios Muchacha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 00:03, Mroczny_Joga napisał:

"Pod pewnymi względami wojna też może być piękna" co to jest ? Powiedz to ludziom, którzy
mają wojnę w swojej ojczyźnie.. albo lepiej zaciągnij się do wojska i sam powalcz a później
pisz że wojna może być piękna..


Z pieknem drogi kolego jest tak jak gustem. Jest bardzo subiektywne.

Proponuje postudiowac pojecie "piekna". Szczegolnie w ujeciu Platona. Albo naszego Norwida. Tak, wojna rowniez moze byc piekna tak samo jak róża w zdewastowanym swiecie. Jednakowoz z uwagi na subiektywne postrzeganie piekna powyzej wymienieni panowie nie musza miec racji. Tym bardziej drogi forumowiczu, ludzi ktorzy maja wojne w swojej ojczyznie zostaw w spokoju i nie mieszaj do tej rozmowy. Nie przystoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to można nazwać pełnoprawnym FPS?
To zwykła strzelnica jak kaczki na pegasusa... zero swobody w działaniu a od skryptów aż roi się nie dobrze.
Zreszta identyczny jest CoD...

Stare fpsy zjadłyby te dzisiejsze na śniadanie nawet by im sie nie odbiło.

@Jester... Nie przystoi to pisać, że wojna jest piękna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym kraju zawsze się znajdzie jakiś debil co będzie narzekał na coś co jest dobre ! Zupełnie jak nasi politycy od siedmiu boleści ! Gra wygląda obłędnie i jestem pewien że większość to potwierdza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że to się może podobać, że fajne, efektowne itd itp... ale jeśli autor nie widział wielu lepszych rzeczy w życiu to eee n/c... poza tym, nawet, jeśli faktycznie autor dostał orgazmu po obejrzeniu tego, to przed publikacją na forum wypadałoby ochłonąć i napisać to profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 08:05, damimav napisał:

W tym kraju zawsze się znajdzie jakiś debil co będzie narzekał na coś co jest dobre !
Zupełnie jak nasi politycy od siedmiu boleści ! Gra wygląda obłędnie i jestem pewien
że większość to potwierdza !


Nie debil, a człowiek o innym zdaniu. Szacunku trochę.
Politycy narzekają? Chyba jest na odwrót, ale co ja tam wiem.

Tak się zastanawiam jak długo jeszcze będą nas karmić tymi samymi gameplayami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeślibym zajrzał na gramsajt autora, to mógłbym w 101% zaakceptować takie treści, ale nie na portalu informacyjnym. Tutaj mają być podawane suche informacje, bo 90% użytkowników ma w nosie subiektywną ocenę piszącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 05:34, Smash-PL napisał:

Jak to można nazwać pełnoprawnym FPS?
To zwykła strzelnica jak kaczki na pegasusa... zero swobody w działaniu a od skryptów
aż roi się nie dobrze.
Zreszta identyczny jest CoD...

Stare fpsy zjadłyby te dzisiejsze na śniadanie nawet by im sie nie odbiło.


hehe "stare i dobre fpsy" to właśnie same skrypty ;) taki doom/quake czy inne były oparte w 100% o skrypty itd. Chyba że chodzi Ci o Crysisa itd. ale to nawet nie jest stary i dobry fps tylko łady :) ja wole mieć 100% walki i być co chwile rzucany w wir walk niż latać kilometry by zabić 10 wrogów na 2h ;).

A co do BF3 to tutaj multiplayer jest głównym motywem przewodnim a nie single player i należy o tym pamiętać :) kwintesencją tej gry ma być rozgrywka z żywym przeciwnikiem a nie z komputerem :P.
To będzie tylko i wyłącznie dodatek a jeśli będzie SP zrobiony jak porządny film wojenny to nie mam nic przeciwko skryptom :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to ledwo 12 minutowy gameplay. Mozliwe, ze pokazali najbardziej oskryptowiony kawalek, zeby byl widowiskowy. Po drugie, nie oszukujmy sie - ta gra robiona jest pod multiplayer i single rownie dobrze mogloby go nie byc w ogole. Po trzecie, jesli gra bedzie trwala te 12h i nie bedzie o Kolejnym Bohaterze Ratujacym Swiat Przed Wojna Atomowa, to bede zadowolony - pomimo skryptow. Co wiecej, akcja marketingowa przebiega nad wyraz sprawnie, bo dzieki filmikom z single''a wszyscy jeszcze bardziej czekaja na filmy z multiplayera.

Minusy? "Nowy filmik" okazal sie byc zlepkiem poprzednich. AT-4 rozwalajacy pol kilkupietrowego hotelu, granat rozwalajcy betonowy balkon, wybuchajace samochody. Mam nadzieje, ze poprawia to do premiery.

Na koniec do wszystkich - nie wierzcie w to, ze to jest "wersja pre-alpha". Niemozliwe jest dopracowanie gry z wersji pre-alpha do pelnoprawnego produktu w 5 miesiecy (w 6 gra juz bedzie leciec do tloczni). Tak samo w lecie (najprawdopodobniej) nie zobaczycie zadnej wersji beta, tylko niedorobione technicznie demo, ktorego zadaniem bedzie wylapanie przez pospolstwo bledow, ktorych nie udalo sie wylapac w beta-testach w studiu deweloperskim. A bledy te beda poprawione zapewne w pierwszym patchu - bo nie bedzie czasu na ich poprawienie, gdy gra bedzie praktycznie juz w tloczni. Ten sam mechanizm bylo widac w BC2.

Chcecie zobaczyc prawdziwa bete? Odpalcie Battlefield4free. Pogracie w nia i zobaczycie, ze skoro to jest beta, to gierka z filmikow nie ma prawa nazywac sie ani alpha, ani tym bardziej pre-alpha.

-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu mam wrażenie że 3/4 ludzi, którzy piszą cokolwiek gdziekolwiek, strasznie się nudzi i jak nie "zhejtują" czegoś/kogoś to ich dzień jest nie udany. Zauważyłem też że ludzie lubią "małpować" poprzedników w komentarzach, tak jak by po przeczytaniu komentarza poprzednika, automatycznie wypaczało się ich zdanie i piszą w komentarzach coś czego wcale nie chcieli napisać po przeczytaniu artykułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka filmików połączone w całość + 1 min czegoś nowego.A ta końcówka gdzie koleś 20toma nabojami wysadza w powietrze auta...bezcenne!Więcej skryptów niż w CoD, mam nadzieje ze multi bd obłędne.Poza tym większe nasycenie barwami jest w Crysisie 2, widać tez ze reklamują tego całego BF3 wszędzie gdzie się tylko da.Tak jak większość gry dla grafiki nie kupie, tylko dla multi i oby tego nie zepsuli bo z cziterami nie mam zamiaru grać :D
Przypominam ze grafika to nie wszystko i tylko po tym się gry nie ocenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować