Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12 minut gameplayu z Battlefielda 3 to jedna z najlepszych rzeczy, jakie widziałem w życiu

142 postów w tym temacie

Nie widzę w tym materiale nic zachwaszczając, ani rewolucyjnego. Grafika nieco lepsza niż w Kryzysach z fajną fizyką i modelem zniszczeń. Ale rewolucji w tym tytule nie będzie, no może oprócz wymagań sprzętowych;)
Kolejny zwiastun, aby podjarać pryszczatych 12 latków, no i zaślinionych redaktorków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 20:15, ChevChelios napisał:

Krzysiu (autorze),
Mam nadzieję że kiedyś odejdziesz od komputera, poznasz jakąś fajną "babkę", i zobaczysz
że są piękniejsze rzeczy :) [Oczywiście to tylko taki żarcik :)]

Apropo gry, to zapowiada się niemałe widowisko!

Widać że EA jest już wykwalifikowanym studiem i doświadczenie jakie uzyskało, wykorzystało
do produkcji być może hitu 2011 roku (Wiadomo jeszcze 3/4 przed nami więc na za pas nie
ma co chwalić) który spełnia w 101% wymagania współczesnych fps''ów...

Mam nadzieję że wszystko będzie pięknie dopracowane i zapięte na ostatni guzik zanim
trafi do sprzedaży, oraz że ten gameplay to nie tylko najciekawszy moment z gry (chciałoby
się rzec "aby to był dopiero początek" :) )...


Haha EA to nie studio tylko wydawca. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL Grafika mnie powaliła i tak to Mniej więcej demo z małym silnikiem.Ale efekt jak piorun strzelił.Zastanawiam sie jakie będzie miało wymagania to arcydzieło.Czekam z Niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tytuł stwierdzam że autor gówno w życiu widział.. ;]

PS. BFa3 oczekuję w tym roku najbardziej, ale bez przesady.. aż taki "osom" ten filmik nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrypty, go, go skrypty!
Jak taką piękną okazję na minigiekę a''la Heavy Rain jaka się pojawiła przy bitce z terrorystą w trakcie rozbrajania bomby można zmarnować? No jak?
Ten sam cukierek w nowym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś strzela z wyrzutni rakiet, pocisk trafia w auto a gracz, który stoi 2 metry od niego po prostu leci do tyłu, upada i z predkością strusia pędziwiatra doprowadza siebie do pionu na dodatek czysty, schludny i zadbany. No tak przeciez to tylko wybuch auta spowodowany pociskiem z wyrzutni, a żołnierze USA mają ubrania z adamentu,skórę niczym Hulk i tylko strzał w głowie ich zabija. Ja podziękuję nie skorzystam. Zostaje przy swoim Mario Forever : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich wyśmiewaczy: Ciekawe ilu z was było na wojnie i wie jak to wszystko dokładnie wygląda? Ja też nie byłem więc i eksperta nie udaje. Gry w 100% oddającej realia wojny zrobić się po prostu nie da, poza tym nikt nie mówił, że BF 3a ma być choćby tak realistyczny jak stary Flashpoint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie to wygląda, do tego akcja pierwsza klasa. Ale dla odmiany spróbuję wejść głębiej, poza te 12 minut. I zobaczę grę, która ma szansę zanudzić każdego, kto już w kilka nowoczesnych shooterów pograł. Bowiem nie zanosi się, by nowy BF w sferze gameplayu oferował COKOLWIEK nowego. Znów suniemy po najeżonym skryptami "tunelu" od czasu do czasu wdając się w strzelaninę polegającą na czekaniu, aż upatrzony niemilec pokornie wysunie łepek zza osłony.

Nie, zdecydowanie nie jest to jedna z najlepszych rzeczy, jakie w życiu widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafika wiecej niz ladna, ale cala reszta ? Kolejna gra z super niezszczalnymi marinsami ktorzy zabijaja wrogow demokracji setkami na minute i niszcza wszystko jak leci (zawsze wybuchajace samochody FTW!) bardzo widowiskowe, ale... glupota AI nie do przyjecia (i takie raczej zostanie, ten gatunek gier tak ma), zachowanie broni uproszczone, udzwiekowienie takie sobie (odglosy broni), no i ciagle nie ma porzadnego systemu obrazen - marinsi oczywiscie nie krwawia, bo to antyusraelskie by bylo, ale wrogowie ?

szykuje sie efekciaski skryptfest - szybko, dynamicznie, masa trupow i tylko na jeden raz. Zagrac, zapomniec - bo nie spodziewam sie ani scenariusza na poziomie, ani ciezkiego klimatu czy ciekawych postaci... usrealczycy z usmiechem na ustach, zujac gume i zartujac w co drugim zdaniu i tak wygraja... ziew

licze na multi oczywiscie, ale po co robic singla jak sie powiela tylko schematy ? szkoda czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 11:22, Laid_back napisał:

Battlefielda kupuje się dla multi


Więc po co promują głownie singla i nakręcają na grę graczy (np. mnie), którzy na multi patrzą z pogardą i nawet tego nie tkną ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 14:24, Kadaj napisał:

Więc po co promują głownie singla i nakręcają na grę graczy (np. mnie), którzy na multi
patrzą z pogardą i nawet tego nie tkną ? ;p


Bo multi wiadomo, że będzie - jak zawsze - znakomite :)
A singiel, no cóż, nigdy nie był mocną stroną, bo po prostu go nie było (prócz BC), więc chcą się wykazać, że i w tym segmencie dadzą radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 14:50, Laid_back napisał:

A singiel, no cóż, nigdy nie był mocną stroną, bo po prostu go nie było (prócz BC), więc
chcą się wykazać, że i w tym segmencie dadzą radę

I chcą zerwać z łatką gry, która kupuje się dla multi. A przynajmniej ja mam taką nadzieje, bo w przeciwnym wypadku moja kasa może pójść w błoto. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 14:24, Kadaj napisał:

> Battlefielda kupuje się dla multi

Więc po co promują głownie singla i nakręcają na grę graczy (np. mnie), którzy na multi
patrzą z pogardą i nawet tego nie tkną ? ;p


Bo wcześniej go nie było. Ale swoje zdanie o ludziach kupujących battlefielda dla singla już wyraziłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować