Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12 minut gameplayu z Battlefielda 3 to jedna z najlepszych rzeczy, jakie widziałem w życiu

142 postów w tym temacie

Piękne, naprawdę piękne. Oczywiście nowy komputer musi zawitać pod mój dach, bo obecny emeryt nawet nie ma startu do pociągnięcia takiej produkcji. Mam nadzieję, że grafika nie będzie jedyną siłą miażdżącą tego tytułu (bo to trochę mało, pomimo tego, że zachwyca moje oczy laika), a te kilka miesięcy do premiery wystarczy, by twórcy dopieścili produkt również pod innymi względami i dadzą mi coś, co rzuci mnie na glebę dawką przyjemności płynącej z oferowanej rozrywki.

Może wreszcie ten tytuł zastąpi mi CoDa 4, bo jego coroczne klony od Activision to wyjątkowo słaba i droga oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 20:00, Henrar napisał:

> Widać, że wzorują się codem.

Dokładnie, jedyne czym się ten gameplay wyróżnia to grafika i dźwięk. Ale hejterów CoDa
i fanbojów BFa nie przekonasz.



To była ironia? Na GOL-u pisałeś co innego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu (autorze),
Mam nadzieję że kiedyś odejdziesz od komputera, poznasz jakąś fajną "babkę", i zobaczysz że są piękniejsze rzeczy :) [Oczywiście to tylko taki żarcik :)]

Apropo gry, to zapowiada się niemałe widowisko!

Widać że EA jest już wykwalifikowanym studiem i doświadczenie jakie uzyskało, wykorzystało do produkcji być może hitu 2011 roku (Wiadomo jeszcze 3/4 przed nami więc na za pas nie ma co chwalić) który spełnia w 101% wymagania współczesnych fps''ów...

Mam nadzieję że wszystko będzie pięknie dopracowane i zapięte na ostatni guzik zanim trafi do sprzedaży, oraz że ten gameplay to nie tylko najciekawszy moment z gry (chciałoby się rzec "aby to był dopiero początek" :) )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie zmierzaja w kierunku CoDa, beda skrypty, skrajna liniowosc i efekciarstwo. Ale jakie efekciarstwo! Grafika jest rzeczywiscie swietna, single player ma tez byc dlugi, to mi sie podoba.

Cos dziwnego dzieje sie z amunicja w okolicach 9:10 tego filmiku. W budynku nasze alter ego ma jakies 31 nabojow, a po wyjsciu z niego automatycznie ponad 300. Moze jakies kody wlaczali na potrzeby trailera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra może i być fajna, ładnie wygląda to fakt. Jednakże od czytania nazw tematów traktujących o tej grze, aż mnie mdli...

Battlefield 3 wygląda obłędnie! Zobacz najnowszy trailer

Battlefielda 3 to jedna z najlepszych rzeczy, jakie widziałem w życiu

etc...

Bardziej cukrzyć już się chyba nie da :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kolegów którym przejadły się filmiki BF3 - nikt nikogo za głowę przed monitorem nie trzyma, zostawcie dla siebie jęki że "to już było" i "enty filmik z tej samej misji". Nie pasuje, nie czytaj, nie oglądaj. Taki mały request, bo mnie z kolei męczy wyławianie logicznych i składnych opinii na temat trailerów spośród narzekań frustratów.
Trailer , mimo tego że większość ujęć już była pokazywana, wywołuje zachwyt, grafika, fizyka i dźwięk porażają jakością i nie oszukujmy się, trailery gier FPS z wersji pre alpha mają głównie takie zadanie. Osobiście to poziom SI mnie zbyt nie interesują, wolę walczyć z żywym przeciwnikiem, choć nie ukrywm, jeżeli ta gra ma zdominować rynek to kazdy element składniowy musi stać na najwyższym poziomie. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można narzekać na single player w bfie. Poprzednie części do bad company nie miały czegoś takiego jak kampania z historią. Co najwyżej można było sobie pograć z botami na zwykłych mapkach z multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojj... klimat BF 3 Singla mi przypomina nowego MoH''a, czyli Single przejdzie się w 1 dzień ;p, bo widać jak wszystko jest oskryptowane i raczej gra żadnej trudności nie ma :p, grafika?, hhmmm... efekty specjalne niszczących się samochodów też mnie nie zachwyciła...., jedynie czymś się zachwyciłem to tylko końcówką Trailera :), tam to już dali czad ;d, fizyka też widzę jest do niczego..., bo gdy przywalił na początku jakiś Arab graczowi z bazooki kiedy gracz odniósł swojego rannego przyjaciela w bezpieczne miejsce to rozwalił mnie odrzut gracza kiedy urwał z bazooki no nie to tak jak by od jakiegoś dresa oberwał w m***ę tak to wyglądało xD i jeszcze żadnych śladów nie było po pocisku z bazooki hahaha... super, będę wiedział już jaką grę kupię gdy zmodernizuję kompa, będzie to Crysis 2 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 20:12, Kreek napisał:

To była ironia? Na GOL-u pisałeś co innego:D


Wtedy miałem na myśli multi - single w tej grze mnie rusza (no, w sumie to rusza - marnuje miejscie na płycie). Mimo to, widzę ogromne inspiracje CoDem.

Dnia 16.04.2011 o 20:12, Kreek napisał:

Widać że EA jest już wykwalifikowanym studiem i doświadczenie jakie uzyskało


EA to wydawca - to DICE robi tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, mam dosc pokazywania w kolko tego samego- najpierw w kawalkach, teraz w calosci. Chce wreszcie zobaczyc jakis montaz z multi;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować