Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12 minut gameplayu z Battlefielda 3 to jedna z najlepszych rzeczy, jakie widziałem w życiu

142 postów w tym temacie

To smutne, że autor tego news''a uważa filmik z gry za coś najpiękniejszego na świecie. Lubię gry ale bez przesady. Może czas wyjść z domu Knicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 14:57, Budo napisał:

Bo wcześniej go nie było.

A ja żadnego Battlefielda nie kupiłem. Teraz zachęcają - taka różnica. ^^

Dnia 18.04.2011 o 14:57, Budo napisał:

Ale swoje zdanie o ludziach kupujących battlefielda dla singla
już wyraziłem ;]

Oj tam, ma być dłuższa od CoD, więc już w głupszy sposób wydawałem kasę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika fajna,nie zajekur*abista, jest po prostu fajna...Nie wiem czym się tutaj tak podniecać bo przełomu takiego jak było przy Krajzisie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda miodnie, w końcu szykuje się realna konkurencja dla wiecznie żywej "dwójeczki". A teraz pytanie z innej beczki. Kto przekaże swój jeden procent podatku, aby wspomóc mój budżet na wymianę bebechów komputera? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 15:10, Klimat napisał:

Grafika fajna,nie zajekur*abista, jest po prostu fajna...Nie wiem czym się tutaj tak
podniecać bo przełomu takiego jak było przy Krajzisie nie ma.


Hahha to powiedz mi czym się różni grafika fajna od ajekur*bistej :D]

Jeździcie po tej grze jakby to była wersja finalna i miała lada co wyjść.
Przypominam, że filmik był kręcony w wersji Pre-Alpha, więc dodanie różnych rozmazań obrazu,itp to tylko kwestia czasu, np po tej rakiecie z RPG w samochód jestem prawie pewien, że takie miejsca w grze będą ubarwione hukiem w uszach i pulsującym ekranem.Dice puszcza te filmik z tak wczesnej wersji żeby można było zobaczyć przedsmak tego co BF3 będzie nam oferował.Więc nie srajcie już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 15:10, Klimat napisał:

Grafika fajna,nie zajekur*abista, jest po prostu fajna...Nie wiem czym się tutaj tak
podniecać bo przełomu takiego jak było przy Krajzisie nie ma.

Zapominasz o jednej rzeczy.
Ta gra jest stworzona dla trybu mulity, który ma pozwalać na rozgrywkę z 64 osobami naraz, na naprawdę sporych mapach(mają być większe od tych w B2, nie mówiąc o Bad Company), z uwzględnieniem pojazdów, (będą odrzutowce, więc i mapy muszą być duże), oraz w pełni destrukcyjnym otoczeniem.

Jak na takie warunki taka grafa to osiągnięcie. Jeśli optymalizacja będzie tak dobra jak w Bad Company 2, to chylę przed nimi czoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 14:50, Laid_back napisał:

Bo multi wiadomo, że będzie - jak zawsze - znakomite :)


Tego akurat nie wiesz. Zamiast głosić bezpodstawne oświadczenia, lepiej weź pod uwagę ilość negatywnych komentarzy i zdejmij tę żałosną, zachęcającą do preorderu reklamę bf3 co otwiera się po wejściu na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 20:59, The_Hammerburst napisał:

Tego akurat nie wiesz. Zamiast głosić bezpodstawne oświadczenia, lepiej weź pod uwagę
ilość negatywnych komentarzy i zdejmij tę żałosną, zachęcającą do preorderu reklamę bf3
co otwiera się po wejściu na gram.pl.


nope, nie zdejmę :)
http://www.dramabutton.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie mogę się przyczepić do:
-Koleś dostał granat pod nogi i strzelał se dalej aż wybuchł mu pod nogami.
-Seria w samochód i eksplozja, co jest kompletnie nie realistyczne.
-RPG pod nogi, wywala do tyłu, wstaje jakby nic się nie stało.

To dopiero wersja Pre-alpha i mam nadzieje ze te problemy znikną. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytał ktoś "Przetrwałem Afganistan" Marcusa Luttrela? Relacja nad wyraz subiektywna, ale robiąca wrażenie. Operacja Red Wing. Wymiana ognia i obrona na półkach skalnych wydaje się o wiele bardzie niedorzeczna niż to co widzimy w gameplayu. Odrobinę dystansu panowie :) jakoś na niesamowite akcje w CoD''ach aż tylu narzekań nie widziałem ;). poczekajmy na pelną wersję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 22:26, Antek100100 napisał:

-Koleś dostał granat pod nogi i strzelał se dalej aż wybuchł mu pod nogami.

Oj tam, nie zauważył. Ja też nie. ;p

Dnia 18.04.2011 o 22:26, Antek100100 napisał:

-Seria w samochód i eksplozja, co jest kompletnie nie realistyczne.

Ale efektowne i filmowe, więc niech zostawią. : )

Dnia 18.04.2011 o 22:26, Antek100100 napisał:

To dopiero wersja Pre-alpha i mam nadzieje ze te problemy znikną. :P

Oby nie, zwłaszcza środkowy. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sie usmialem hahah scena ze snajperem buehhe.. 0 (zero) realizmu snajper w miescie takich kolesi to zajadlby na sniadanie. Takie jeden koles moze trzymac naprawde duzy oddzial w bezruchu przez kilka dni bez mozylwosci wypatrzenia go, a do tego terror snajperski. Eh grom jednak jeszcze starsznie daleko do realizmu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, po przeczytaniu nazwy tego newsa, odechciewa mi się już nawet oglądania tego Trailera :P, autor znów się podjarał kolejnym trailerem kolejnego średniaka, żal :P
Czemu autor się tak nie jara innymi tytułami typu np. Gears of War 3 jest gorszy od produktów EA?, moim zdaniem niee... 100% niee..., co wychodzi nowa gra od EA to albo jest dobra ale nie nadzwyczajnie dobra to będzie wtedy krótka, albo dobrze zareklamują jakiś sh!t, a potem ten sh!t okazuję się bardzo słabym produktem...
Coś mi tu śmierdzi że EA wam płaci za takie reklamowanie news''a :/ a to nie za fajnie wygląda, albo ten autor nie zna się na grach i się dla tego jara tak słabym produktem bo na trailerach BF 3 wcale nie widziałem nic zachęcającego oprócz grafiki :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować