Zaloguj się, aby obserwować  
Rincewind

Manifest Geeka – stowarzyszenie graczy z pasją. Temat ogólny.

6 postów w tym temacie

Manifest geeka to stowarzyszenie graczy z pasją, które narodziło się w lutym tego roku. Organizacja ta zrzesza wszystkich ludzi, którzy interesują się przede wszystkim grami, ale także komiksami, muzyką, filmami, książkami i wszystkim innym co jest bliskie geekom.

Członkowie manifestu geeka organizują wiele ciekawych inicjatyw, jak Np. transmisja gier na żywo, prowadzenie słuchowiska radiowego, czy też nagrywanie podcastów. Jak więc widzicie, to stowarzyszenie jest bardzo aktywne, ale ciągle zajmuje się nowymi projektami. Jeżeli macie pomysł na jakąś nową, ciekawą inicjatywę to zarząd MG jest zawsze gotów wysłuchać propozycji. Dane kontaktowe znajdziecie na gramsajcie manifestu geeka, który znajduje się pod adresem : http://ja.gram.pl/Manifest-Geeka

Jak podoba się Wam ta inicjatywa gramowiczów? Co o niej sądzicie? Swoje propozycje możecie pisać również w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja całą inicjatywę śledzę od samego początku działania. Jeżeli pozwala mi na to czas to przesłuchuję sobie audycje radiowe Prosiaqa (jakby ktoś chciał odsłuchać próbki, to są dostępne nagrania archiwalne) jak i oglądam broadcasty Joorga i także Prosiaqa.

Ogółem podoba mi się bardzo ta cała akcja. Chrumkasty (bo tak się zwie audycja radiowa) często ma interesujący nas graczy tematy do obgadania (ostatnio mowa była np. o tym jak głupie ludzie obwiniają za całe zło, gry komputerowe, choć przedtem było o dubbingach, o grających dziewczynach itp.). Szkoda tylko, że nie ma jednego stałego terminu odnośnie puszczania radia. Bo nawet zdarzyła się jedna dłuższa przerwa przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba się, jest mi zupełnie obojętne i nie ma niczego, co by mogło przyciągać (może właśnie dlatego powstał ten temat, aby znaleźć kogoś kto chociaż na owy GS zajrzy).

Jest wiele różnych stron o grach, które to w swojej redakcji posiadają profesjonalistów, a więc raczej skłaniałbym się ku ich filmikom, recenzjom, podcastom. Co do społeczności (bo w końcu mowa była o zrzeszaniu), to sami udowadniacie, że GRAMowi w tym aspekcie nie można niczego zarzucić.

Idea szlachetna, ale bezsensowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 18:48, Danio237 napisał:

Jestem za. Zaniżam poziom konserwacji.

A tak na serio: no fajna inicjatywa, na pewno nie bezsensowna. Fakt, jest wiele różnych stron o grach z profesjonalistami w redakcji, ale w większości ich relacja ze społecznością jest zerowa. Tutaj chodzi o to by każdy wsadził w to swoje 5 groszy, czuł się częścią ekipy, a nie tylko obserwatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Incjatywa mi sie podoba śledzę ją od początku.Bardzo urozmaicone audycje,gameplaye itp. Jak dla mnie jedyna wada to ze zbyt wolno sie ukazują audycjei lets playe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować