Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - Zumba Fitness nie ma sobie równych

15 postów w tym temacie

Adam Berlik

Drugi tydzień z rzędu najlepiej sprzedającą się grą w Wielkiej Brytanii jest Zumba Fitness: Join the Party, która pokonała LEGO Star Wars III: The Clone Wars i Crysis 2. Bulletstorm awansował o jedną pozycję i jest szesnasty.

Przeczytaj cały tekst "Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - Zumba Fitness nie ma sobie równych" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale dla mnie to trochę obciach grać w fitness. xd
Hmm, a może te statystyki nabiły jakieś ośrodki leczenia otyłości u młodzieży, które zakupiły nowe narzędzie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brytole to mnie wkurzają. Cokolwiek nowego wyjdzie to u nich jest od razu na 1szym miejscu, a tak w ogóle to po co mi wiedzieć co oni kupują? Są tacy boscy, że trzeba pisać co kupują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 15:33, Cygnar napisał:

ja tam przeczytałem zombi fitness o.O

Uciekanie przed głodnym zombie to mogłaby być niezła gra fitness. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 19:03, Savineer napisał:

Są tacy boscy, że trzeba pisać co kupują?

Nie, ale jako, że u nas nie ma takich list, i chyba w żadnym fajniejszym kraju też nie, to zostaje UK. ;]

Swoją drogą, też przeczytałem Zombie fitness. ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 19:03, Savineer napisał:

Brytole to mnie wkurzają. Cokolwiek nowego wyjdzie to u nich jest od razu na 1szym miejscu,


Ta, bo w naszym pięknym kraju ludzie wiedzą, co dobre i kupują Symulator Farmy tudzież Sismy.

Dnia 18.04.2011 o 19:03, Savineer napisał:

a tak w ogóle to po co mi wiedzieć co oni kupują? Są tacy boscy, że trzeba pisać co kupują?


Nie, ale to największy w Europie rynek gier video.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dojdzie do tego, że w Wielkiej Brytanii grą roku okaże się Zumba Fitness.
Ja w życiu bym w takie coś nie zagrał, a jeśli miałbym uprawiać fitness to jedynie w realu.
Pocieszające jest to, że w Polsce gra Zumba Fitness nie ma szans na pierwsze miejsce, u nas króluje Symulator Farmy!!!

Dwie gry z serii LEGO w top 11, widać, że gry dla dzieci są lubiane przez Brytyjczyków i oczywiście na 5 miejscu bardzo "popularny" sport w Polsce, ale jak widać mieszkańcy Anglii uwielbiają takie sporty.

Dziwi niska pozycja dziwactw Wii, ale tak to już jest z tymi "topowymi" grami.

Podsumowując zastanawiam się co to jest to Art Academy, ale szczerze mówiąc to nawet nie chcę wiedzieć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 22:10, Arthas97 napisał:

Podsumowując zastanawiam się co to jest to Art Academy, ale szczerze mówiąc to nawet
nie chcę wiedzieć:-)

Program do nauki rysowania na DSa. Bardzo ciekawie wygląda na filmikach. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę takie chocki, to od razu mi się przypominają zestawienia rankingów z USA i Europy sprzed kilkunastu lat. W Europie królowało Planescape: Torment, a w USA - Deer Hunter (symulator polowania na jelenie xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować