Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Multiplayer beta Uncharted 3 zbliża się nieubłaganie

10 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Wypadałoby przerwać istną lawinę newsów traktujących o Battlefield 3 informacjami o innej, ciut mniej nachalnej grze. W końcu wiadomości dotyczące Uncharted 3 zaleją serwisy growe dopiero za kilka miesięcy, więc nie ma co się na zapas przejmować.

Przeczytaj cały tekst "Multiplayer beta Uncharted 3 zbliża się nieubłaganie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam zbyt wielu osób, którym tryb sieciowy w Uncharted 2 był przynajmniej "do strawienia" -a ja znam, osobiscie multi w u2 uwazam za bardzo fajny, gram w niego już z pół roku i wg mnie jest udany, być może crysis 2 którego prawie przeszedłem w singlu go zastąpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest poznać kogoś "z drugiej strony barykady", komu multi do gustu po prostu przypadło.

Nie mówię, że w tej kwestii jesteście gatunkiem wymarłym, ale na forach pokazuje się Was niezbyt wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U2 miał świetnego multi, zagrywaliśmy się w niego miesiącami :). Trójka ma dostać splitcreen i możliwość przejścia kampanii dla pojedynczego gracza w dwie osoby online. Jak dla mnie, multi może być, albo nie być :D. Już jestem szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 08:53, ww3pl napisał:

Fajnie jest poznać kogoś "z drugiej strony barykady", komu multi do gustu po prostu przypadło.

Nie mówię, że w tej kwestii jesteście gatunkiem wymarłym, ale na forach pokazuje się
Was niezbyt wielu.


Bo gramy multi a nie siedzimy na forach:P
A tak w ogóle to w U2 ciągle gra dużo ludzi, nie można narzekać. Jak dla mnie w U3 mogliby dodać parę nowych trybów i żeby było dużo map, a będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zgadzam się z przedmówcami multi w Uncharted 2 wymiatało, czuć było w nim powiew świeżości, bo w końcu w ilu grach w multi można się wspinać, rzucać beczki, lub rzucać ludziom na plecy :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, multi w u2 jest niesamowite i ma sporo trybów ,autor artykułu chyba wogóle w multi nie grał, codziennie w to gram i jest pełno tu polaków chociażby,mam headset takze gra sie miodnie :) htc1987 to moj psn nick:) zapraszam jak kto by chciał pograc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować