Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego Prey 2 ma tak mało wspólnego z pierwszą częścią?

19 postów w tym temacie

Nie rozumiem. Jeżeli gra nie ma nic wspólnego z poprzednią częścią, to jaki sens ma nazwa Prey?

Zrobią to samo z stało się z FarCry''em 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś pierwsza część nieszczególnie przypadła do gustu, nawet jej nie skończyłem. Dwójce może dam szansę, skoro ma być inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 17:15, mieckodwarf napisał:

Niech Human Head zrobi nowe RUNE, a nie kombinuje z PREY 2. :)


Kolejny Rune najprawdopodobniej nie powstanie, inaczej powstałby już z parę lat temu...
... po drugie rynek gier "rąbanych" jest raczej przypchany cRPG''ami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 17:27, vikingwasdead napisał:

... po drugie rynek gier "rąbanych" jest raczej przypchany cRPG''ami...

Rune 2 z jakąś delikatną i nie upierdliwą domieszką RPGa wcale by nie był taki zły. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie będzie Prey... ,ale ja jestem głupi i naiwny bo twórcom wierzę, a jeżeli to co mówią sprawdzi się... To i tak będzie miło. Nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja widzę tu przeciętność z konsoli? zaczyna mnie to irytować. wszystkie gry zaczynają wyglądać tak samo (o ile już nie wyglądają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie tak będzie wyglądać... Prey 2 to gra o innym bohaterze, który trafia do zupełnie nowego świata i który gdzieś w swojej wędrówce natrafi na protagonistę pierwszej części i będzie mógł się dowiedzieć, co się z nim działo po zakończeniu "jedynki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie zrobią z tego nowego IP tylko podszywają się pod uznaną markę? A no tak, bo tak łatwiej będzie im to wcisnąć ludziom:/ Naprawdę brak mi słów dla takich zagrywek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 23:36, gotcha napisał:

Dlaczego nie zrobią z tego nowego IP tylko podszywają się pod uznaną markę? A no tak,
bo tak łatwiej będzie im to wcisnąć ludziom:/ Naprawdę brak mi słów dla takich zagrywek...

Final Fantasy...

Poczekajmy chociaż na jakieś trailery i gameplaye, ja HMH nie mam zamiaru od razu skreślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tego nie nazwali inaczej? Bo może chcą z tego zrobić porządną markę, ze światem, który coś rzeczywiście zawiera, a nie tylko kolejny shooter. Nie powiem, Prey mi się podobał, ale to raczej taka gra na 7, niż jakiś poważny hit, który wymaga, aby sequel korzystał z tych samych mechanik itp. aby być dobrą grą. Przynajmniej tak się zapisał w mojej pamięci - czyli albo taki rzeczywiście był, albo nie był grą na tyle pamiętliwą, żeby zawracać sobie nią głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 17:42, Kadaj napisał:

> ... po drugie rynek gier "rąbanych" jest raczej przypchany cRPG''ami...
Rune 2 z jakąś delikatną i nie upierdliwą domieszką RPGa wcale by nie był taki zły. ^^


o tym mówię, bo z Rune robienie cRPG byłoby tylko zabiajaniem orginalnej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 17:42, Kadaj napisał:

> ... po drugie rynek gier "rąbanych" jest raczej przypchany cRPG''ami...
Rune 2 z jakąś delikatną i nie upierdliwą domieszką RPGa wcale by nie był taki zły. ^^


o tym mówię, bo z Rune robienie cRPG byłoby tylko zabijaniem oryginalnej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować