Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tryb kooperacji z Dawn of War II – Retribution jako odrębne DLC

10 postów w tym temacie

Już i tak mam Retri edycję specjalną, więc dla mnie nie jest to potrzebne.

W sumie jednak nie lepiej dopłacić drugie tyle do tych 10$ i cieszyć się pełną edycją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Last Stand to nie tryb kooperacji. Tryb kooperacji to możliwość gry we dwóch w kampanii.

The Last Stand to odpowiednik Hordy, gdzie walczymy we trzech przeciwko falom przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tryb kooperacji tylko THE LAST STAND, czyli survival mod dla 3 graczy o polskiej nazwie OSTATNIA LINIA OBRONY, 6 bohaterów (każda rasa ma jednego), 20 lvl i 20 fal przeciwników do pokonania na 2 arenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Almost Angel - nie zrozumiałeś (aś)...

Ten produkt nie jest DLC do DOW2, DOW2 ChR, DOW2 Retributuion...
Jest to wycięty element gry, w formie standalone, który można zakupić w celu gry w tryb Last Stand z graczami DOW2 Retribution.

btw za 46zł kupiłem DOW2 Retribution z przesyłką na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AlmostAngel, to "DLC" to jest tylko zawartość, którą posiadacze gry już mają. Po prostu można sobie kupić samego Last Standa jak ktoś nie ma i nie chce reszty gry. Czyli twoim rozumowaniem: "Przestanę kupować gry z serii Dawn of War, bo jeden z trybów gry można kupić bez kupowania pełnej wersji". Genialne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 09:14, Teokrata napisał:

Nie tryb kooperacji tylko THE LAST STAND,


Jak to nie tryb kooperacji? Wraz z dwoma innymi graczami współpracujesz i wykonujesz dany cel (w tym wypadku przetrwanie). Tryb Hordy (i jemu pochodne) to też kooperacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy odpakowałem swoje Retribution od razu uruchomił The Last Stand i tam już zostałem, jeszcze kampanii nie ruszyłem. Gdyby to DLC wyszło wcześniej, pewnie bym się na nie właśnie skusił zamiast pełnego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować