Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Modern Warfare 3 będzie używał starego silnika z Modern Warfare 2

44 postów w tym temacie

Taka polityka niestety. Robia gierke co rok wiec nie ma czasu na tyranie nowych silnikow. Ja tam nie narzekam, moze i rzeczywiscie nie ma wodotryskow, ale sa tego niezaprzeczalne plusy: 60 klatek na konsoli (albo w poblizu) i niskie wymagania na PC. Nie bede przynajmniej sie spinal i rozkminial czy takie BF3 pojdzie mi na 4890 czy tez nie.

Wazne ze w multi grafa jest przejrzysta, szybka i adekwatna. Uwazam ze akurat do takiego srodowiska jakie wystepuje w marce CoD silnik nadaje sie idealnie.

PS. No mogliby nad tym ogniem popracowac, bo wyglada bidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze :) w mw 1 i w mw 2 grało się wyśmienicie nie mówie o BO bo dla mnie to jakiś syf pogrzebali tam w silniku niby usprawnili i po co jak teraz to jeden wielki gniot ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 10:02, Ekonochrist napisał:

Jasne. Zajmuje lata pracy. CDProjekt RED stworzył silnik w 18 miesięcy.


Zobaczymy, jak im to wyszło, jak gra wyjdzie. Bo jak się okaże, że zrobili ze swoim silnikiem to, co zrobili z Aurorą Bioware''u, to ja dziękuję.

Widzę też po komentarzach, że dla większości liczy się grafika a nie gameplay, a ten, mimo że praktycznie taki sam, wciąż jest w CoDach miodny, a przecież to się liczy.

A o odgrzewanych kotletach niech lepiej milczą osoby wychwalające Battlefielda 3 - po ostatnim gameplay''u widać, na kim i na czym DICE się wzoruje.

@Undertaker:

Dnia 20.04.2011 o 10:02, Ekonochrist napisał:

2 lata? Żeby jeszcze. Nowe CoDy są co rok. :)


Tak, dwa lata. CoDy wychodzą co rok, bo wychodzą na zmianę od różnych developerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 13:19, Undertaker napisał:

> ale oni musza zmiescic sie z produkcja coda w 2 lata,

2 lata? Żeby jeszcze. Nowe CoDy są co rok. :)

tak, ale kolejne czesci robia rozne studia: treyarch i infinity ward, kazde ma okolo 2 lata na jedna czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takich wypowiedzi wynika tylko jedno, nie chodzi o robienie dobrych gier tylko o robienie pieniędzy. Ja wiem że jedno wynika z drugiego tylko że nawet suki się nie powinno dopuszczać dwa razy do roku. A oni doją i ciągną z tej marki ile się da.... nie ważne że niedługo padnie na pysk. Żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 13:49, Lamomiot napisał:

nie ważne że niedługo padnie na pysk. Żal....


Zaiste, ciągle rosnące wyniki sprzedaży CoDów wskazują na szybki upadek marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 13:39, studnia6 napisał:

w takim razie imo wszyscy poleca na nowy silnik battlefielda :)


Wszyscy oprócz kilkunastu milionów miłośników CoD-a;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja CoD kupię z przyzwyczajenia, bo mam wszystkie części, ale i tak w tym roku, w poprzednim i przyszłym wymiatały BFy i to one dla mnie są nr 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż gram w MW2 i jakąś nie chce mi się kupować MW3, tylko dla następnego numerku, bo raczej fabuła i multi nie będzie lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli przez najblizsze lata cod bedzie stal na tym samym poziomie jesli chodzi o grafike to bc 3 czy kolejne jego czesci przebiją go, sama reklama nie wystarczy, gdy ludzie sprobuja gry w bc to do coda juz nie wrocą bo nie dosc ze lepszy to jeszcze ladniejszy :)

sam gralem przez rok w mw2, potem black opsa, jednak gdy sprobowalem bc2 to do codow juz nie wracam. No a teraz bc3 na nowym silniku to poprostu wymiatać bedzie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pewnie właśnie dlatego wielu pójdzie do sklepu i kupi CoD, bo silnik gry pójdzie na ich sprzęcie... Czyli możliwe że BF3 odniesie sukces, ale nie taki jak CoD... a szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten cytat jest stary, sprzed 2 miesięcy bodaj - nawet był tutaj na forum.

Aha - on nic nie wspomniał, że ich nowa gra będzie się nazywać "Modern Warfare 3".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować