Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Philips The Stretch i The Snug - czy słuchawki zrobione dla sportowców przydadzą się graczom?

15 postów w tym temacie

gram.pl

Philips we współpracy z firmą O’Neill przygotował dwa modele słuchawek dla sportowców. Wspomniane konstrukcje wyróżniają się solidnością i wytrzymałością na niesprzyjające warunki atmosferyczne – sprawdzamy, czy gracze też zrobią z nich użytek.

Przeczytaj cały tekst "Test Philips The Stretch i The Snug - czy słuchawki zrobione dla sportowców przydadzą się graczom?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 15:19, drstrach napisał:

Tak BTW to może warto dopisać, że jest to materiał promocyjny.


Slepys? Ostatni akapit to pies? Od dawna taka formulke wala w tekstach promocyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Slepys? Ostatni akapit to pies? Od dawna taka formulke wala w tekstach promocyjnych.

A może byś tak wypowiadał się jak człowiek, a nie jak małpa?
Ostatni akapit i owszem, ale w nagłówku jak wół stoi: informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tym odpinanym kablem moga mnie przekonać - co kilka miesięcy muszę wymieniać z powodu jego hmm "awarii", zwłaszcza w okolicach wtyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk, który słychać podczas wyświetlania się waszego logo, jest stanowczo za głośno w stosunku do reszty filmiku.
Co do słuchawek, ten drugi model byłby chyba dla mnie wybawieniem XD Zniszczyłem mnóstwo par słuchawek przez to że rozwaliłem kabel... A to gdzieś się zaplątał, a to zahaczyłem nim o coś. Mam pecha do tego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że wzięliście się za testy video (pewnie tylko z powodu jakichś zobowiązań promocyjnych) ale może by tak troszkę więcej produktów potestować?
PS: Dlaczego jak klikniemy na jakiś produkt w sekcji "Creative" to wywala nas na stronę główną sklepu a nie do tegoż właśnie produktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Zielonogórskim MM można kupić je za 400 zł (te "niezniszczalne"), a te drugie to za 300 zł te czarne, a czerwone były chyba po 220 zł jakoś tak. Miałem te droższe na głowię i izolacja na prawdę bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować