Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rzeczpospolita ujawnia - Wiedźmin na Xbox 360 pod koniec roku. Ale czy na pewno?

56 postów w tym temacie

I zaraz się znowu zacznie napinanie pośladów i toczenie piany.
"Jak to? Uber PC Exclusive na konsole?! Się nie godzi!"
A mnie to guzik obchodzi. Jak dla mnie to po premierze wersji
PC na którą czekam niech sobie nawet wyjdzie na Gameboy Advanced.

Tak a propos czy pójdzie mi na:
.
.
.
Żartowałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ciekawe, jak o tym pomyślę to czuję się trochę zmieszany. Ulepszam PC, a i tak nie pogram na maks detalach, kupuję EK na PC aby później się dowiedzieć, że nagle wychodzi na konsole... aby nie myśleć tylko o sobie to oczywiście byłaby dobra strona medalu, bo kto czeka ewidentnie na konsolową wersję i się doczeka to brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 10:33, Damianuss1 napisał:

Ciekawe ciekawe, jak o tym pomyślę to czuję się trochę zmieszany. Ulepszam PC, a i tak
nie pogram na maks detalach, kupuję EK na PC aby później się dowiedzieć, że nagle wychodzi
na konsole... aby nie myśleć tylko o sobie to oczywiście byłaby dobra strona medalu,
bo kto czeka ewidentnie na konsolową wersję i się doczeka to brawo.


będzie zabawniej, jak na konsole wyjdzie pro-epic edycja rozszerzona i będziesz musiał kupić grę jeszcze raz by cieszyć się nowościami, coś jak w skasowanym "białym wilku" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 10:22, mackors napisał:

rzeczpospolita - jaka gazeta taki artykuł....


A czytałeś kiedyś Rzepe? Tak się składa, że poziom, wiarygodność, sprawdzalnośc informacji podawanych przez ten dziennik są najwyższe w naszej prasie. Nie ośmieszał byś się...

Tylko nie pisz mi aby o wyborczej bo się posikam ze śmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja na konsole już mnie nie interesuje. Planuję w najbliższych miesiącach kupić mocarnego kompa, za dużo smakowitych gier ma pojawić się na PC :). Nie będę obrażał swojego gustu dennymi portami :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 10:27, hugg napisał:

tylko nie mów, że wyborcza lepsza


ja jakoś lubie wybiórczą, a zwłaszcza dodatek telewizyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 10:49, dark_master napisał:

będzie zabawniej, jak na konsole wyjdzie pro-epic edycja rozszerzona i będziesz musiał
kupić grę jeszcze raz by cieszyć się nowościami, coś jak w skasowanym "białym wilku"
;)

No u mnie na 100% tak bedzie. Raz, ze nie mam PC na Windowsie. Dwa, ze limitka W2 juz zamowiona i pewnie zapakowana bedzie sobie lezec i czekac na inne czasy - pierwsza limtke kupilem, to ominac druga po prostu sie nie godzi. :) Jak wyjdzie wersja na konsole, to tez wezme EK. A niech zarobia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 10:58, palpatine napisał:

Wersja na konsole już mnie nie interesuje. Planuję w najbliższych miesiącach kupić mocarnego
kompa, za dużo smakowitych gier ma pojawić się na PC :). Nie będę obrażał swojego gustu
dennymi portami :D.

pytanie tylko co tu jest dennym portem, wbrew temu co sugerowałyby daty premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcą przebić takie np. Two Worlds II pod względem sprzedaży to gra musi się pojawić na konsolę i tyle. Samym PCtem dużo więcej niż 1 chyba nie wyciągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To całkiem możliwe, zważywszy na to, że W2 wspiera kontroler X360. Poza tym kasa by się CDR przydała ;]

A co do wychwalających wybiórczą i narzekających na Rzepę, to nawet "oszołomski i rydzykowski" Nasz Dziennik przebija poziomem dziennikarstwa GW, i to na wielu poziomach. Pomijam już to, co zdążyło GW zaprezentować przez ostatni chociażby rok, ale miałem okazję dowiedzieć się o ich "profesjonalizmie" przy okazji dwóch artykułów o bardzo mi bliskich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gdzieś już o tym czytałem, tylko nie kojarzę już gdzie ...
ale były też opisane takie terminy wydań na x360 i ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko obawiam, czy nie będzie tak, że na PC wyjdzie gra wydana na szybko (a ilość problemów, jakie są przewidywane, a także brak wielu konkretów, mimo, że już za miesiąc premiera, mocno na to wskazują), pełna błędów, niedoróbek etc, po czym nastepnie wydadzą wersję konsolową, poprawioną i w pełni "dopieszczoną", i z tej okazji na PC ukaże się (deja vu?) Edycja Rozszerzona W2, czyli taka, jaka powinna być w dniu premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować