Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prototype 2 - konkrety na temat fabuły oraz nowe ujęcia z rozgrywki

10 postów w tym temacie

a ja się nie mogę doczekać uśmiercenia bohatera z 1 :P Uważam że jest to dosyć ciekawe rozwiązanie i śmiało można rzec że rzadko spotykane. A porównanie Alexa do Darth Vadera, jest najlepszym porównaniem do tej całej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja założyłbym się, że wielki twist fabularny będzie polegał na tym, że Alex tak naprawdę jest dobry i pod koniec gry połączymy z nim siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka bardzo mi się podobała, więc dwójka jest dla mnie obowiązkowa.

Zastosowane tu rozwiązanie bardzo mi przypomina Golden Sun 1 i 2. Więcej nie mówię, aby nie zdradzać za wiele jak ktoś nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwójka imho straci pewien rewelacyjny patent - mianowicie pajęczynę wspomnień.
W jedynce to był największy bajer jaki trzymał człowieka przy kompie, tu mamy raczej wszystko na tacy, mocno odtwórcze [ot taki odgrzany kotlet - swego rodzaju replay z nowym modelem postaci za bohatera, bo cele podobne ma co poprzednio Alex].
Nie mniej na gierkę czekam, tylko proszę o lepsza optymalizację, bo jedynka technicznie nie grzeszyła geniuszem - potrafiła mi zjechać sporadycznie nawet na 20 klatek, jak na konsolowy port i grę typowo sanbox-slasher type, to dosyć karygodna strona techniczna.
Do tego w dniu premiery fatalnie kłóciła się z wszelkimi sterownikami - pamiętam irytujące wyskoki do windy, lekarstwo na te dolegliwości przyszło dopiero w kolejnych nowych sterach.
No i sama grę autorzy mocno na pc olali, żadnego patcha, bug-fixa, nic.
Nie mniej pozycja świetna, nie pobiła Infamousa swego czasu [a takie miała zamiary, w założeniach jej twórców], nie mniej zyskała spore grono fanów, dobre podwaliny pod porządny sequel, jeśli tylko wymyśla coś równie oryginalnego co wspomniana wcześniej pajęczyna wspomnień [do tego dodać muszę rewelacyjnie zrealizowana, flashe filmowe bardzo fajnie wystylizowane, gore, mocne, klimatyczne, rewelka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować