Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

N.O.V.A Elite - całkiem niezły FPS na... Facebooku!

28 postów w tym temacie

Nieźle. N.O.V.A. i N.O.V.A. 2 to jedne z najlepszych strzelanek na iPhone''a. Fajnie, że teraz pojawiło się to na facebooku, lecę wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tylko być użytkownikiem facebooka, a ten warunek spełnia ok. 99% z Was.

Przestańcie takie bzdury pisać, bo nie wiadomo czasem czy śmiać się, czy płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wystarczy tylko być użytkownikiem facebooka, a ten warunek spełnia ok. 99% z Was."
99%? To ja jestem aż takim społecznym wyrzutkiem? :(

Mam propozycję dla gram.pl: zróbcie sondę kto korzysta z Facebooka. Ciekawym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 22:37, MacJak napisał:

"Wystarczy tylko być użytkownikiem facebooka, a ten warunek spełnia ok. 99% z Was."
99%? To ja jestem aż takim społecznym wyrzutkiem? :(

Nie tylko Ty ale to akurat nie jest żaden powód do smutku ;-)

Dnia 21.04.2011 o 22:37, MacJak napisał:

Mam propozycję dla gram.pl: zróbcie sondę kto korzysta z Facebooka. Ciekawym.

Dobry pomysł, popieram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 22:37, MacJak napisał:

Mam propozycję dla gram.pl: zróbcie sondę kto korzysta z Facebooka. Ciekawym.

Wyniki sondy odzwierciedlają zdanie tylko tych użytkowników Internetu, którzy zdecydowali się wziąć w niej udział, nie mogą być zatem traktowane jako odzwierciedlenie poglądów wszystkich użytkowników Internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę, nacja czepialskich.
Serio? Nie sądziłem, że ktokolwiek mógłby wziąć tę liczbę na poważnie. I na dodatek teraz się będzie bił o swoją rację w tej kwestii tak, jakby od tego zależało następne 20 lat rozwoju cywilizacji? Po prostu nie wierzę...

Większe poruszenie mogłaby tylko wywołać informacja o tym, że Święty Mikołaj nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie 99% - to, że przy takiej informacji nie ma buźki " ;) " nie oznacza, że to poważne dane pochodzące z GUSu lub OBOPu. Po prostu podkreśliłem, że facebook to bardzo, ale to bardzo popularny serwis społecznościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy lubi być wrzucany do worka z całą resztą plebsu.
Proszę, usuńcie ostatnie zdanie, bo jest po prostu nie na miejscu.

A sama gra... wygląda strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 23:31, Grinczar napisał:

Nie każdy lubi być wrzucany do worka z całą resztą plebsu.
Proszę, usuńcie ostatnie zdanie, bo jest po prostu nie na miejscu.

A sama gra... wygląda strasznie.



Błagam, ludzie, opamiętajcie się.
Mam konto na facebooku i nie poczuwam się do bycia przedstawicielem plebsu.
Za to ty jestem zarozumiałym i nadętym pajacem, który myśli, że wystarczy na siłę iść pod prąd, żeby być lepszym od innych.
To, że bierzesz to ostatnie zdanie tak bardzo do serca tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt gra jak na przeglądarkową wygląda fajnie ale to jej nie czyni grywalną. Próbowałem grać w podobną, Braver Arms bodajże się zwała ... totalna szmira, a ta zapewne lepsza nie będzie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 23:31, Grinczar napisał:

Nie każdy lubi być wrzucany do worka z całą resztą plebsu.
Proszę, usuńcie ostatnie zdanie, bo jest po prostu nie na miejscu.

Tym bardziej że to ostatnie zdanie było tak całkiem na serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapętlę to koło.

Skoro uważasz, że ja jestem nadętym pajacem, bo mnie boli, że ktoś wrzucił moją osobę do worka z plebsem, to to że wziąłeś sobie moje zdanie odnośnie plebsu do serca utwierdza mnie w przekonaniu że jesteś jego przedstawicielem.

I po co to? I racja, dziennie wstaje rano z myślą o założeniu tam konta, bo "99%" je ma, ale chcąc być lepszym od innych muszę się cały dzień powstrzymywać.

To nie temat o facebooku, więc już nie będę się odnośnie serwisu wypowiadał, co nie zmienia faktu, że ostatnie zdanie w niusie nie powinno w ogóle zaistnieć.

To nieprofesjonalnie podawać sobie ot tak procenty/liczby/dane dla zaznaczenia popularności. A jeżeli autor już miał taką silną potrzebę, to mógł użyć wyrażenia "(...) użytkownikiem facebooka, co dla ok. pół miliarda ludzi na świecie nie stanowi problemu".
Może od dzisiaj niech GRAM.pl przy kolejnym DLC do CoD BO (lub nast. części) również popisuje się zdaniami typu "(...) które i tak 99% graczy którzy teraz narzekają kupi za 200 zł nowe mapy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalnie cię nie rozumiem człowieku. Odwracasz kota ogonem i myślisz, że to wszystko?
Tu nie chodzi o to, kto komu dopiecze bardziej, tylko o to, że z nic nieznaczącego zdania robisz wielkie-nie-wiadomo-co. Ba, nawet lekką ręką rzucasz obelgę na wielką masę ludzi tylko na podstawie tego, że mają konto w portalu społecznościowym.

Nikt nikomu nie każe rejestrować się nigdzie i tak ja z dobrej woli zrobiłem to, jak ty z takiej samej woli tego nie robisz. I ani tobie, ani mnie oceniać to.

Widocznie autor artykułu pisząc ostatnie zdanie założył, że odbiorcy władają intelektem na wystarczającym poziomie, żeby zrozumieć o co chodzi. Nie jestem humanistą, ale to mi wygląda na pewnego rodzaju skrót myślowy, który kieruje do stwierdzenia, że facebook jest teraz bardzo popularny i z dnia na dzień masy ludzi zakładają tam konto.
"Masz konto na facebooku!" nie powinno być traktowane jako forma wielkiej zniewagi, a wydaje mi się, że ty właśnie tak to odebrałeś.
Nie chcę się tu kłócić, chciałbym tylko, żebyś na chłodno przeprowadzić jakąś refleksję. Posługujmy się zdrowym rozsądkiem, nie czepiajmy się słówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować