Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Alien Breed Trilogy - recenzja

6 postów w tym temacie

Bardzo przyjemne tytuły - szczególnie na najwyższym poziomie trudności, kiedy amunicja jest ciągle na wyczerpaniu, a my posuwamy się przystając co dwa kroki, bo nie wiadomo kiedy zaskoczy nas wyskakujący ze ściany czy podłogi (zazwyczaj z obydwu, w ilości kilku sztuk) przeciwnik i zechce się na nas posilić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczne są te nowe Alien Breed. Pamiętam jeszcze dwójkę i ''Tower Assault'' z Amigi, i nowe wersje przypadły mi do gustu. Miałem okazję zagrać na PC.

Bardzo fajnie byłoby zobaczyć pudełkową wersję PC. Niestety Galapagos kompletnie olało moje próby dowiedzenia się, czy takowe wydawnictwo jest planowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po każdej części tej odświeżonej serii i moje oceny tych gier oscylowały wokół 6-7 w dziesięciostopniowej skali. O wersji pudełkowej na X360 nie miałem jednak zielonego pojęcia oO W tej cenie na pewno nie warto, lepiej liznąć trochę starszych, ale dużo bardziej "epickich" gier. Niemniej pecetowcy powinni zapoznać się z Trylogią, bo to jakieś 10-12 godzin rzeźni w singlu plus na pewno kilka w kooperacji (szczególnie, jeśli się ma kumpla do rzeczonej!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować